bugün

bu başlıkla içimde "kaldı mı lan ülkücü" diye sorma isteği doğmuştur.
(bkz: 21yy da ülkücü olmak)
gramla yoktur efendim. kilo ile vardır.
Yanlış önermedir.

Örneğin benim iq'um 120nin üstündedir.
Demek ki her ülkücünün iq'su düşük değilmiş.
beyinsiz kabullenenler için başlık açmak da beyin varlığı konusunda fikir veriyor zaten diyorum.
ay evet ülkücüler çok salak ben günümün en az 4 5 saatini internette hiç birşey yapmadan geçiren biri olarak böyle karar verdim.ayrıca kemalistlerde pis kokuyor hıhı evet.
tanım:ancak kendinin bi halt olduğunu düşünen organizmalar tarafından kurulabilen cümledir genellemedir.
iki kere iki sualinin cevabını bildiğini ispat ederek muhteşem bir beyine sahip olduğunu gösteren liseli'nin açtığı başlık.. Tamam evlat sen busun. Hadi şimdi bilgisayarı kapat ve uyu.
(bkz: 2 kere 2 beş eder)
beyni olan insan, faşist olduğu halde faşizme karşı yemin eder mi?
ağır bir eleştiridir. ben olsam beyinlerinin sağ lobunun daha az işlediğini söylerdim. çünkü sanat konusunda solcular gerçekten mukayese gerektirmeyecek kadar öndeler.
kavgada sadece kafa atmayı bilen pısırık çakma piskopat. buda türün diğer örneklerindendir: (bkz: sokakta tesbih sallamanın kanunen yasaklanması)
Bu iddaayı ortaya atanda gram beyin yok bence tamamen nefret söylemi.
su götürmeyen gerçektir. beyin var, var lakin kullanan ülkücü yok gibi...
devlet bahçeli gibi ülkücülere bu bir hakarettir. devlet bahçeli çok zeki ve ileri görüşlü bir adamdır. tayyip erdoğandan sonraki favorimdir.
güncel Önemli Başlıklar