bugün

olası bir beyni gelişmemiş ve babası belli olmayan öğrenci sözü. Bir öğretmen olarak çok duyuyorum bu lafı.

Edit: eğitimi kabul etmeyen köpeklerin anasına sövmüyor, direk sikiyoruz.
Not: ders veren öğretmen değilim bu tarz itleri eğitmiyorum, meb'de soru hazırlamadayım.
milletin anasına söverek tepki gösteren bir öğretmen modelidir. bunlar eğitiyor işte yeni nesli. *
öğretmenin kullandığı cümle.

kimse kusura bakmasın da 3 tane trollün gazına gelip her yere tonla küfür yazan adama ileride evladım olsa teslim etmem.

bu ne la? Hayır bir de günümüzde tonla saçma sapan öğretmen yokmuş gibi tavırlar.

1. sınıf öğrencisine salak diyeni de duyduk, okulda her gün dayak atanı da. ne bu tavırlar?
orospu çocuğu olduğunu kabul eden kişi beyanatı.

iste böyle ögretmenler olduğu sürece bu ülkede adam gibi eğitim olmayacaktır. bu cümleyi kuran karaktersiz herife 100 lira maaş bile fazla. sonrada ağlarlar ühüüü ühüüü maaşımız çok az geçinemiyoruz ühüü. ayda 250 milyar maaş mı alacaksınız el insaf yatarak 3-4 bin lira kazanıyorsunuz zaten birde dershanelerde çalışıyosunuz ohh ayda 7 bin lira en kötü cebinizde.
o küfürü bu başlığa yazacak kadar seviyesiz öğretmenlerin duymayı hak ettiği gerçeğini aklımıza getirir.
böyle öğretmenler bir nesil eğittiği sürece bu cümlelere çok duyacağımız durumdur.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/451262/+
bir öğrencinin söylediğini iddia eden öğretmenimsinin götünden uydurduğu söz. yeni nesil demek ki bunların eseri olacak. puanla öğretmen atarsan olacağı bu amına koyim.
ne olduğun ne iş yaptığın umrumda değil mesela. küfür etme terbiyesizlik yapma. sana ulu orta küfür etme hakkını kim veriyor ey vasat.
bir beyan cümlesidir. (tanım olsun ki silmesinler)

fakat esas entry:

(bkz: öğretmenler yeni nesil sizlerin eseri olacaktır)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar