bugün

entry'ler (331)

attila mı atilla mı sorunsalı

kaan mı kağan mı sorunsalının kuzenidir.

bir kadının en güzel olduğu an

size rusça teşekkür ederim deyip sizde ona rusça rica ederim dediğiniz deki gülümseme ağnı.

Sipasiba: teşekkürler
pajavsta: rica ederim.

sözlük yazarlarının itirafları

bugün akşam rus karıyı yemeğe davet edeceğim, heyecanlıyım kaç gündür bunu planlıyorum inşallah bir sorun çıkmaz.

musluğun kendi kendine açılması

olması imkansız olay; ya şizofrensin yada metafizik olaylar. git annanı uyandır onlara anlat biz ne yapalım burdan.

bir kadının en güzel yeri

yüzüdür.

sözlük yazarlarının itirafları

rus bir karıya aşık oldum sözlük nasıl konuşacağımı ne yapıcağımı bilmiyorum sözlük lütfen yardım ...

hayatımızın eksik yanları

seni sıcaklığıyla ısıtacak bir ateşli sevgili.

sözlük yazarlarının en beğendiği forvet oyuncusu

(bkz: muslera)

söylerken orgazm olunan cümleler

(bkz: yi beni recep iç beni recep)

sözlük yazarlarının rüyaları

atatürkü gördüm; ben bizim kilere bi p@çlik yapmış kaçıyordum sınıfa daldım benim sıramda oturan bi adam kocaman bir palto giymiş hemen koştum saklandım paltonun içine arkadaşlar beni sordu adam satmadı yok burda dedi onlar gidince bende çıktım paltodan baktım mustafa kemal atatürk şaşırdım sanki resimlerden fırlamış gibi aynı idi sonuçta onu canlı olarak hiç görmedim neyse bana güldü bende ona güldüm sonrasını hatırlamıyorum ne dedi acaba?

orgazmdan daha zevkli anlar

sabah işe gitmek için kalkıp, duş alıp tekrar yatmak.

sözlük yazarlarının rüyaları

atatürkü gördün. Çok merak edene özelden atarım üşendim yazmaya.

kızı ciciklerinden öpmek

yapıldıktan sonra 2 seçenek vardır, tokatı yemek, ikinci olarak daha aşşağılara inmek.

Tanım: kızın mamalis bölgesinden öpmektir.

fenerbahçe nin tek büyük olmasının nedeni

olmayan nedendir.

babanın facebook kullanması

sırf okey oynamak için açtıkları üyeliktir.

nickten kişilik tahlili yapmak

gerek var mi ki: üşengeçin teki.

yazarların aşık olduğu insanın sözlükteki nicki

(bkz: ecemcix)

kadını hem sikip hem dövüp hem de öldürmek

deep web'de bir sürü örneklerini bulabileceğiniz değişik bir fantezi.

sözlük yazarlarının zaafları

bardaki rus karılardır.

atatürkü rüyada görmek

bu gece gördüğüm rüya; şimdi bizim okuldakilere bi p@çlik yapıyorum direk bizim sınıfa dalıyorum benim sıramda oturan bi adam var büyük bi palto giymiş bende o paltonun altına saklanıyorum bizimkiler gelip beni sorunca adam beni satmıyor yok diyor gidiyorlar sonra paltonun içinden çıkıyorum bakıyorum gazi mustafa kemal miş farkında değilim bana gülümsüyor bende gülüyorum şaşırıyorum. Sonra uyandım gerisini hatırlamıyorum. Atam bizi rüyalarda bile koruyor adam gibi adam.