bugün

ufkun size, sizin bildiğinizden 2 kat daha uzak olduğunu öğrenmek.
warp teorisi.
ingilizce woman kelimesinin "wife of man" kalıbından geldiğini öğrenmek.
ihbar tazminatı ve ihbar sonrası işçi hakları. vay amk dedirtti.
miyop olmak.
yan sekmede açmak için mouse ile sağ basıp yeni sekmede aç deriz ya.onun kısaltması varmış.ctrl+mouse ile sola basınca sayfa hemen yeni sekmede açılıyormuş. hem de benim gibi bilgisayar özürlü bir insan kendi kendine keşfedince bunu ufku 2 katına çıkarıyor.mucit gibi hissettim kendimi bir kaç saniye.
bir su damlasının oluşabilmesi için iki hidrojen atomu ve oksijen atomu arasında 104,5 derecelik açı olması gerektiği.
"johnson" resmen "john'un oğlu" demek, nasıl fark edemedim yıllardır...
(bkz: okuma yazma) ne çok şeyi bilmiyormuşum ben dedirtir.
afilifilintalar.com adlı bir sitenin varolduğu.
uzaktan kumandanın ucundaki led'e bir kamera ile baktığımda ışığının yandığını görmem.
yabancı diller.
abd nin obezite sorununu çözebilmek için harcadığı para ile afrika nın açlık sorununu ortadan kaldırabileceği.
esenler otogarı var ya, aslında bayrampaşa'daymış vay amına koyim.
(bkz: simya)
sütten psikolojik zehirlenme evet. bülent arınç tan öğrendiğimdir.
terörle mücadelenin iyi gidiyor olması.
gelmiş geçmiş en iyi ironi ya da en iyi taşak geçme söylemi. ufkum trilyon kat arttı öğrenince.
marilyn monroe nun burnunun estetikli ve adriana lima nın dudaklarının silikon olması. resmen doğuştan feci, über güzellerin olmadığı gerçeğiyle yüzleştim. başta hepsi kezbanmış bunların.*
altın oran.
ön not: öğrenmedim farkettim ki

sözlükte bugün altıncı yılımmış. ilk yazım popçular dışarı başlığına yapılmış.

vay anasını sayın seyirciler.

09.08.2006 02:09
Ciddiyim ki annenin degeri.
marankilerin önerdiği bitkisel otlar , ilaçlar vb.
Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası, Nüfus ve Vatandaşlık işleri Genel Müdürlüğü'nün uzun yıllar sürdürdüğü çalışmaları sonucu hayata geçirdiği Mernis uygulaması ile her vatandaşa bir vatandaşlık numarası verilmiştir. T. C. Kimlik Numarasını, Nüfus ve Vatandaşlık işleri Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilmiş 11 rakamdan oluşan kişiye özgü bir sayıdır. Üzerinde basit bir pariteyle hata bulma özelliği bulunmaktadır; ilk 10 rakamın toplamının birler basamağı, 11. rakamı vermekte. Ayrıca; 1,3,5,7 ve 9. rakamın toplamının 7 katı ile 2,4,6 ve 8. rakamın toplamının 9 katının toplamının birler basamağı 10. rakamı; 1,3,5,7 ve 9. rakamın toplamının 8 katının birler basamağı 11. rakamı vermektedir.
tam olarak bu: http://tr.wikipedia.org/w...etimestamp=20100226222453

not: kendinizi görebildiniz mi ?
brezilya nın resmi dilinin portekizce olduğunu öğrenmek.

bu yaşıma kadar ispanyolca sanardım.