gece sabaha kadar oturmuşsundur zamanın saatlerin dakikaların önemi kalmamıştır hayat boş gelir kalkarsın yiyecek kahvaltı bulamazsın peyniri çıkartırsın kuru ekmekle yersin okadar yorgunsundur ki çay bile demleyemezsin kuru ekmekle peynirden 2 lokma ya yersin ya yemezsin kaybolduğun yalnızlığında bakkala çıkarsın sigara alır dönersin anlık heyecanla sigaranı yakarsın o ilk nefes seni senden alır..
ikindi ve öğlen ne onları bilmeyen kişi söylemi.

kötü eylem. gece çalışma yapıyorsanız tabii.
Yaz ayları abartıp akşam 5 te kalktığımda olur.
(bkz: sözlüğü günlük olarak kullanmak)
1 aydır bozduğum, fazlasıyla özlediğim alışkanlığım. finaller ve devamında memlekete gelişim bunun tek sebebi.
her tatil günü uyguladığım rutinim.

sadece yazarı ilgilendirecek şeyler bunlar.
(bkz: tünaydın) *
Bütün gece uyumamanın yan etkilerindendir.
Alışkanlık yapan bir miskinliktir. Sabaha karşı 2- 5 arası saatlerin çok güzel olduğunu fark ettiğinizde öğlen 3'te kalkmak kaçınılmazdır.
felaket bir şekilde baş ağrısına neden olacak hede. Açık havada yürüyüş yapmak iyi gelebilir.
ölüp dirilmektir ben uyudum bi kere annem alışık olmayınca üstüme bıçak koymuş şişmeyim diye.
pc bağımlısı her gencin başına gelendir. bunu engellemek için pc'yi odanızdan çıkarın.
üniversiteden mezun olana kadar uygulayabildiğim eylem.daha sonrası iş hayatı erken kalkmayı mecbur kılıyor.hafta sonları sen istesende 8 den önce kalkıyorsun.
her sabah 7 de yattığımdan dolayı yaşamış olduğum durum.
Bütün gün uyanamamak ve yorgun hissetmektir.
her sabah 10 da yatanların genel hali, insan zombi gibi oluyor akşama kadar. bu arada gece vardiyasını çıkaranın nokta nokta.
nasıl oldu da kalktım diye düşünürsün. hani uyandıran kuvvet nedir. hala uykun vardır ama uyuyamazsın kalkmak istersin mal gibisindir. öyle birşey siz en iyisi kalkmayın.
büyük ihtimal öğrenci tayfası,bir işi olmayan ya da gececi olan insanlardır.
büyük ihtimalle yarın olucak şey.
tatildeyiz büte kalmakdık yaz okuluna da kalmadık evde pineklemekten gelinen durum.
sabaha karşı uyumuş olma ihtimali olan insandır.
Evet o kişilerden biriyim. Ama birde kalktığım da olur.
yalnızdır zekidir geceleri daha aktif olma sebebi zeki olmasından kaynaklanan duygusal terazidir.
3 de kalktığındada uykusunu alamamıştır o insan.
Akşam 6 da kalkan insandan daha iyi durumdadır.
asosyaldir.