bugün

benimdir o kişi. Hatta bazen 4 430 bile olduğu oluyo. Nabıyım uyku düzenimin içine sıçtım bu saat oldu hala uykum yok.
rahatlığı işe gitmek zorunda olanlara batan kişidir. dışarısı kırk dereceyken klimasını yirmi beş e ayarlamış uyuyordur.
benimdir. ramazan, yaz, öğrenci üçlemesinin ortaya çıkardığı saat değişikliğidir.
güneş doğduktan sonra uyuyan insandır.eğer öğlen 3 te kalkabiliyorsa Uykusu hafiftir. ben şimdi yatsam kim bilir ne zaman kalkarım. Akşam 17:30 a alarm kuracağım maçı kaçırmamak için.
6da uyanmaktan iyi olan durum.
i.ö dir.
sabah herkesin günaydın mesajı attığı sırada yeni uyumaya başlayan insandır.
uyku seven insandır. evet.

(bkz: allah ını sevenn üstüne toprak atsın)
senelik iznini almış tembellik yapan iş gücüdür....
Asosyal değildir efendim. Yazın öğle sıcağı dışarıda sırtı terden yapış yapış olacağına öğleden sonra dışarı çıkmayı tercih edendir.
asosyaldir.
Akşam 6 da kalkan insandan daha iyi durumdadır.
3 de kalktığındada uykusunu alamamıştır o insan.
yalnızdır zekidir geceleri daha aktif olma sebebi zeki olmasından kaynaklanan duygusal terazidir.
Evet o kişilerden biriyim. Ama birde kalktığım da olur.
sabaha karşı uyumuş olma ihtimali olan insandır.
büyük ihtimalle yarın olucak şey.
tatildeyiz büte kalmakdık yaz okuluna da kalmadık evde pineklemekten gelinen durum.
büyük ihtimal öğrenci tayfası,bir işi olmayan ya da gececi olan insanlardır.
nasıl oldu da kalktım diye düşünürsün. hani uyandıran kuvvet nedir. hala uykun vardır ama uyuyamazsın kalkmak istersin mal gibisindir. öyle birşey siz en iyisi kalkmayın.
her sabah 10 da yatanların genel hali, insan zombi gibi oluyor akşama kadar. bu arada gece vardiyasını çıkaranın nokta nokta.
Bütün gün uyanamamak ve yorgun hissetmektir.
her sabah 7 de yattığımdan dolayı yaşamış olduğum durum.
üniversiteden mezun olana kadar uygulayabildiğim eylem.daha sonrası iş hayatı erken kalkmayı mecbur kılıyor.hafta sonları sen istesende 8 den önce kalkıyorsun.
pc bağımlısı her gencin başına gelendir. bunu engellemek için pc'yi odanızdan çıkarın.
ölüp dirilmektir ben uyudum bi kere annem alışık olmayınca üstüme bıçak koymuş şişmeyim diye.