bugün

entry'ler (453)

santral iptv

Piyasada daha iyi bir iptv bulamazsınız. Bu kadar yorum boşuna yazılmıyor

biletiva com

Buradan bilet almayın, kazıklanmayın. Berbat bir sistemleri var.

Kredi kartından para çekip bilet satın alma işlemini yapmıyor, ayrıca satın aldığınız biletlere de hizmet bedeli adı altında 3 tl haraç kesiyor.

sisteminde oluşan hatadan dolayı kredi kartımdan para çekildiği halde bilet satın alamadığımı belirttim, mailime 1 hafta sonra dönüş yaptılar ve alakasız bir cevap verdiler. 3 hafta oldu problem hala çözülmedi.

ülke takımına küfür eden redbull marka yöneticisi

redbull sosyal medya yöneticisinin braga - fenerbahçe maçı sırasında ettiği hakaret.

burada bir türk takımının hakkı yeniyorken gelip dalga geçen adam net g*tverendir ve haindir.

https://twitter.com/tuhaf...status/710586287556788224

görsel

28 yaşındaki güzel ama yaşlı kadın

her haliyle zirveye oynayan, hayatın bütün ayrıntılarına inmiş, yaşının ve olgunluğunun vermiş olduğu özgüven ile karşısında ki insan ile konuşmasını bilen, hiç bir taşkınlığı olmayan, mükemmel derecede dinlemesini ve dinlettirmesini bilen kadındır.

28 yaşına kadar evlenmemiş ise, artık bu yaşından sonra, kendi gibi olgun, son derece kibar ve kendine güvenen bir insanla bir ömür boyu yaşamak ve vakit geçirmek isteyen kadındır.

tabiri caiz ise yıllanmış şarap misali kadındır. yok denecek kadar kapris sahibidir, onunla birlikte iken çekinme, sıkılma, daralma nedir bilmezsiniz, kendine olan özgüveni sayesinde karşısında ki insanı her zaman tahmin ederek, rahatlatır adeta.

onu hiç bir zaman yalan kelimelerle avutamazsınız, sadece kanmış gibi yapıp sizi o an ki durumunuzdan kurtarır, karşısında çocuk gibi konuşan, her detaya takılan, devamlı sık boğaz eden insan istemez, bu hareketler ile kendinizden soğutursunuz.

o ne istediğini çok iyi bilir, sizin ısrar etmenize gerek kalmaz, karar vermiş ve kafaya koymuşsa bitirir, bir nevi iş bitiricidir.

o hayır dediği zaman olay bitmiştir, korkmayın üstünüze gelmez, bir kenara çekilir ve kendi dünyasına dalar, çok nadir ses tonunu yükseltir, sizi zor durumda bırakmaz, ergenler gibi kavga edip, çıngar çıkardıkları görülmemiştir, eğer üzülmüşse arkasında bakmadan çekip gider, onu üzecek insanın kendisinden şüphe duyarım.

her şeyden önemlisi güven vermişseniz, kendisi hakkında düşündükleriniz onu son derece mutlu yapar ve bağlılığı size karşı bir kat daha artar.

her şeyden önemlisi sevilesi kadındır, aklınızda bir gram şüphe kalmadan aşık olunası kadındır, sonuna kadar bağlanılası kadındır, iyi günde kötü günde yanından ayrılmamanız gereken kadındır, her cümlesi dolu dolu olan kadındır.

yeter bu kadar yazdıkça yazasım geliyor yoksa, içim içime sığmıyor düşündükçe ürperiyorum.

son olarak onları üzmeyin, iki dakika delikanlı olun canımı yiyin.

cem berksoy

kaliteli şarkılara sahip dinlenilesi sanatçıdır. sesi, tavrı ve duruşuyla beni oldukça derinden etkileyen ve söylediği her şarkıda buram buram yaşanmışlık kokan güzel sesli insan.

profesyonel anlamdaki ilk albümü 'silent rooms' çok başarılıdır.

ayrıca life albümde bulunan air parçası favorim olup, parçanın söz ve müzikleri kendisine aittir.

müziklerini ise web sitesinden dinlemeniz mümkün: http://www.cemberksoy.com

en uyumlu burçlar

istisnasız koç kadını ve yay erkeğidir. daha önceki 4 koç burcu sevgililerimden biliyorum.

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

"gittiler, şimdi çıkabilirsin."

gökhan güneş

yeni çıkan sen ve ben albümündeki bir çok şarkısıyla beni benden alan şarkıcıdır. favori şarkım ise unutmak zor'dur.

kendisini canlı bir şekilde dinleme fırsatım oldu ve akustik şarkılar söylediğinde sesinin güzelliğini daha iyi anlıyorsunuz. seviyorum bu adamın şarkılarını.

kalbine sürgün parçasını bir önceki entry'de eklemiştim, yeni albümü youtube'da çıktığında ise bu entry'e ekleyeceğim. biliyorum sabırsızlanıyorsunuz. tamam tamam.

kızla izlenebilecek korku filmleri

7500, mama ve the helpers izlenilesi korku filmleridir.

ayrıca; başlık altına girilen entrylere bakıyorum da, bu zevatların zekası inci sözlükteki kaplumbağa zekalılar tadında.

herkesin içinde birbirine aşkım diye seslenen çift

Kendini Troll sanan, iq seviyesi bir kaplumbağa ile eşdeğer olan mal ötesi yazarın sözleridir.

green salads

beni kendinden iğrendirmiş yemekler zinciridir.

30.03.2014 tarihinde forum istanbul'daki şubesinde kız arkadaşımla afiyetle yemeğimi yiyordum, taa ki salatanın içerisinde böcek görene kadar. salatanın içerisinden ölü böcek çıktı ve çatalı kaşığı fırlatmam bir oldu. durumu garsonlara ilettim ve yaptıkları şey sadece özür dilemek oldu. yarım kalan, yiyemediğimiz yemeğe de utanmadan 34,80 tl ücret tahsil ettiler.

bir kadının yapabileceği en seksi hareket

ağlarken gülmeye çalıştığı andır. seksi olmasa da en azından ağzını burnunu yiyesin gelir.

gökhan güneş

müzik piyasasına farklı bir tarz ve nefesle giren, kaliteli şarkılara sahip dinlenilesi şarkıcıdır. sesi, tavrı ve duruşuyla beni oldukça derinden etkileyen ve söylediği her şarkıda buram buram yaşanmışlık kokan güzel sesli insan.

profesyonel anlamdaki ilk albümü 'bunun adı aşk' çok başarılıdır. albümde bulunan 8 parçanın söz ve müzikleri gökhan güneş'e ait.

albümün ilk klibi kalbine sürgün isimli parçadır.
http://www.youtube.com:443/watch?v=dshoowjlavy

sözlük yazarlarının itirafları

Bu hafta enerji tasarrufu haftasıymış. Ben de telefonun ekran parlaklığını düşürdüm. Doğa sevgimden değil tabii şarjım çabuk bitmesin diye.

sabah gördüğünü akşam hemencecik özler mi bir insan? özler. eğer güldüğünde içinizi ısıtan bir sevgiliniz varsa özlersiniz. hem de çok.

atatürk ün her gece yarım litre rakı içmesi

Atatürk'ü sevmeyene sorsak "niye sevmiyorsun?" diye ayyaştan başka söyleyecek sebep bulamayacak. Neden arkadaşım? içtiyse içkiyi sana ne?

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Morgan Page, Sultan + Ned Shepard, and BT "In The Air" feat. Angela McCluskey

Aralık ayının uğursuz bir ay olduğunu düşünüyorum. Etrafımda kimi görsem isyan ediyor, bağırıyor/çağırıyor, ofluyor, kavgalar ediliyor...
Özellikle aralık ayının son iki haftasında ortada hiçbir şey olmamasına rağmen içimde alevler yanıyor, içimi sıkıyor, daralıyorum, incir çekirdeğinin hacmini doldurmayacak şeylerden tartışmalar çıkıyor.

bu ay benim doğduğum ay lan! aralık'ta var bi ibnelik ama hadi hayırlısı...

bir telefona ciddi ciddi 2000 lira vermek

bundan bir kaç sene öncesine kadar bilgisayara 2500 tl veren kişilere koymaması gerekir.

burada sürekli "bugün doğum günüm" entrylerini görürdüm ve o yazarlara kızardım. fakat bugün benim doğum günüm sözlük.

çok şükür 4 aylık düzenli bir ilişkim var, çok iyi gidiyor. iki gün önce, pazartesi günü de reklam ajansında yeni bir işe başladım. sanırım her şey yavaş yavaş rayına giriyor. tek istediğim, biraz yüzümüz gülsün, para artık canımızı sıkan bir şey olmasın.

he bu arada 21 yaşına girdim ve bu yaşıma kadar hiçbir doğum günümde sevgilim olmadı. hep doğum günümden önce çeşitli sebeplerden ötürü sevgililerimden ayrıldım. hep bir aksilik çıktı.

hiçbir zaman hem sevgilim hem de işim olmadı. param olduğu zaman sevgilim olmadı, sevgilim olduğu zaman da param olmadı.

ama çok şükür ki şuan yolunda giden muhteşem bir ilişkim ve yeni başladığım severek yaptığım bir işim var.

"bugüm benim doğum günüm."