bugün

ibrahim tatlısesin yalnızım adlı şarkısını başarılı bir şekilde cower yapan müzisyen.ayrıca
(bkz: kaç gel)
hücum kedi nin vokalidir. yaptığı albümler pek tutmamış olsada hücum kedi deki performansı kendine hayran bıraktırmaya yeterdir,artardır.
(bkz: vasiyet)
müthiş bir vokaldir kendileri.
(bkz: güneş sensiz doğacak)
(bkz: kaç gel)
düşman adlı şarkısıyla sesinin ne kadar etkileyeceği olduğunu kanıtlayan, yeni albumunu merakla beklediğim sarkıcı.
son albümüyle ortaliği su anda silip süpürmekte olan basarili müzisyen.
yeni albümüyle türkiye nin önde gelen rockerlarından olduğunu bir kez daha göstermiştir. özlem tekinle yaptığı düet şahane olmuştur.
son albumundeki gitme ve sır adlı parçalarıyla bir kez daha ne kadar başarılı oldugunu kanıtlayan, alçak gönüllü ve arkadaş canlısı sanatçıdır. ayrıca brandon lee ye benzerligiyle dikkat çekmektedir *
blacki coverlamamasi icin yalvarabilecegim vokal.
**
tanıldığında bu kapazitedeki adamdan böle şarkılar nasıl çıkıyor dedirttiren kişi.
şu sıralar yeni albüm için çalışmalarını hızlandırmış olan ve bir kaç ay içerisinde yepyeni parçalarını sevenleriyle buluşturmayı planlayan süper sesli, karizmatik adam. heyecanla ve sabırsızlıkla bekliyoruz efenimm.
23 Nisan studio live konserini heyecanla beklediğimiz eylülde yeni albümüne kesin olarak kavuşacağımız sağlam ses.
uzun zamandır albüm çıkartmayan ancak albüm çalışması içinde olduğunu duyduğum şahsiyettir.
yeni bir klip çekmiş olan şahsiyettir. yakın bir zaman da izlemeyi diliyorum.
kanımca türk rock müziğinin sesi ve sahne performansı en iyi erkek vokallerinden biridir. 4. solo albümü benim gibi, 22 aralık 2011 tarihinde çıkmış olup, diğer 3 albümüne * * * göre daha soft ve akustiktir. keman, son albümündeki şarkılara fena halde yakışmıştır.

kendi tercihi olduğu için midir bilinmez, bu kadar uzun yıllardır müzik piyasasının içinde olmasına ve bu kadar güzel olan şarkılarına rağmen onu çok fazla kişi tanımaz. kendisinin son albümüyle birlikte daha geniş kitlelere ulaşacağını umuyor, sar, gitme, bu elveda ve sır şarkılarının, özellikle de hücum kedi ile yaptığı tool coverlarının dinlenmesini şiddetle tavsiye ediyorum.

http://www.myspace.com/ozturkilmaz
şahane sesli, kendisine bir (bkz: neyse) konserinde rastladığım, son albümü şahane olan, sar isimli müthiş de bir şarkı yazmış olan sanatçı.
gece gece dinlediğim Trent Reznor çakması sanatçı.