bugün

özgüvenin tam olması için gerekenlerdir.

(bkz: aile)
PAra...
sağlık.
para, büyürken kişiliğinizi passivize edebilecek büyük bir darbe almamış olmanız ve birazda deli cesareti = özgüven. çok basit aslında.
Cesaret.
Valla bende öz vardı güven yoktu bit gün yolda yürürken tanıştım. Öz güven ve ben gittik bara sonra....
kısacası yolda yürürken bulunabilir.
başarılarınızı aynanın karşısına geçip umarsızca haykırın. ilkokulu bitirdim, liseyi bitirdim, ne zaman çarşıya çıksam işportacıların dikkati bende gibi.
özgüven sahibi olmak için özgüven gerekir ve çok nettir.para mal mülk gerekmez anlıcanız. edit özgüven doğuştan gelir.
başarılı olmak.
sağlıklı bir çocukluktur olmazsa özgüven mutlaka eksik olur.
kimse umrunuzda olmasın.

namazlarınızı dost doğru kılın.

arkadaşlık ilişkileriniz herkesle iyi olsun, herkesin yüzüne gülün, fakat kimseyle fazla samimi olmayın. yüzüne çok sıcak güldüğünüz birini, ondan ayrıldıktan hemen sonra unutun. hayatınıza devam edin.

kimseye kendinizden fazla değer vermeyin.

ailenizi ve çok yakın gördüğünüz arkadaşınızı sevin. diğer insanları sallamayın.

dediklerimi yapın..
Korumaciliktan uzak ebeveynler.
içi dolu bir cüzdan tek basina yeterlidir maalesef.
Cevap veriyorum = yarrak.
Küçüklugunde ezilen ve asagilanan kişiler ama bazılarıda bu olay olur ilerde asosyal olur. Cesaret hırs yeter .
sizi 'herkes sana bakıyor' diye diye büyütmeyen bir anne.
herkesin tanıdık olmadığı bir mekan.
herkesten önce kendi aklınıza güvenmektir.
doğuştan gelen liderlik yeteneği, birazcık orospu çocukluğu, mutsuzluk
Yakışıklı olun yeter.
5 bin lira maaş,
2015 model araba,
üst düzey iş.
Kendinizi sevin.
Buyuk bir şeye sahip olmak , cuzdan cuzdan.
"Zeka" kafidir azizim.
Bilgi. Eger yeni seyler ogrenirsen, kendini gelistirirsen, daha cok insan icine cikarsan, çat pat da olsa tanimadigin insanlarla iletisim kurarsan zamanla yerine oturur. Orospu cocuklugu sana birsey kazandirmaz.
Aptal olmamak yeterlidir. Götü boklu insanların neyinden utanıyorsunuz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar