sinir bozmaya çalışan yazardır. yedin bi halt madem neden ben yaptım diyorsun bide açıklama yapıyorsun?
edit: giride bir sorun yoktur. bir uyarı eksisi değildir.
kişiden kendini düzeltmesini bekleyen mantıklı aklı selim bir yazar kardeşimizdir.
dürüst insandır ve yapılan bir hatadan dolayı eksiliyorsa insana yaptığı yanlışı gösterir. her eksileyen böyle olsa keşke.
intikam olarak tüm entrylerinin eksilenmesini hak eden yazardır. geçmiş olsundur.

edit: özel mesaj at bakalım bende eksileyeyim yerse.
boş vakti bol olan boş adamın tekidir. yok düzelirmiş yok yanlışını gösterirmiş.

işine baksın.
acayip yazardır. siktiği kızın anasına da bunu yapar.

+ ayşe teyze kızın yatakta çok iyi.
- iyi niyetlidir benim kı... ne!
+ oh böyle çatır çatır, ne inlemeler ne inlemeler.
- evladım ağzımı bozucaksın şimdi çık git!
+ ağız ne ki teyze tuğçenin kızlığı bozuldu. ehehe.
bunların bir de neden eksi verdim bil bakalım diyen modeli vardır ki o daha kötü hisler yaratır.
entry nosunu itinayla (iğtina mı itina mı bilmiyorum) mesajın başına yazar sonra eksiklerini güzelce anlatır. sonra nick altına girip bişeyler yazatım dersin yazarson ve ondan sonra bütün entrrylerini eksiler.
konuşmak için neden yaratmaktır can sıkıntısından olabilir.
bir de utanmadan eksini verdim güzel kardeşim diye mesaj atan ya da açtığın başlığın altına (bkz: ) içinde eksini verdim güzel kardeşim diyenlerin;

hepsini gibeceksin.

verdiysen verdin yaprağım, napak ölek mi? azcık içinde kalsın. *
eğer imla hatası sonucunda eksilemişse teşekkür edilmesi gereken yazardır.
adam gibi nedenini açıklamak için mesaj atıyorsa candır o. ama eksini verdim güzel kardeşim, kalıbından yola çıkarak buna benzer cümleler kurup gönderen ibneler yok mu? var maalesef. bunlara hiç cevap vermemek gerek. insanı çileden çıkarırlar zira.
açık sözlü, dürüst yazarların başında gelir kendileri.
öğretmen olabilir.