bugün

birilerinin ilgisini çektiğin anlamına gelir çoğu zaman. okunmamış her mesaj gibi merak uyandırır ve mutluluk hormonu salgılatır. *
gelen mesajın ne olacağı/ ne olduğu kadar, kimden beklendiğiyle de bağlantılı olarak mutluluk ve neşe seviyesi değiştirir durum.
Mesaj içeriğine göre değişkenlik gösteren mutluluktur. Kimi zaman yeni dostlukların başlangıcı olurken kimi zaman ana avrat küfür yediğiniz bir ışıktır kendileri.
atılan mesajlar ctrl v de olsa yinede mutlu olmuyorum.
Alınan mesajın içeriğine bağlıdır.
2 yılda %90 ı kadınlardan olmak üzere aldığım 2867 mesajdan sonra anladığım şey şudur sözlük.

Mesaj mutluluk getirmiyor.
kullanılmayan banka hesabında 100 tl bulmak gibi bir mutluluktur. yalnızlığın nirvanasında gelen bir mesaj öyle mutlu eder ki, mesaj alanın yüzünde güller açar.

bana da mesaj atın allahsızlar.
mesajın haşmet ibriktaroğlundan geldiğinin görülmesi ile son bulur.
o "belli yazarlardan özel mesaj almanın verdiği mutluluk"tur. umut veren,bir cümlesiyle yüzünüzü güldüren insanlar var bu sözlükte.
henüz hiç özel mesaj almadım. ama konumuz bu değil. alırsam bunu size ek ders olarak anlatacağım.
uzun zamandır yaşayamadığım mutluluk. (bkz: kimse yok mu)
bir şeyler atıştırmak için buzdolabını açtığında, yaprak sarmasıyla karşılaşmak gibi bir mutluluktur. ansızın gelen bir sevinç, bir süprizdir.

özel mesaj gelince de böyle olur işte sözlük. bir sayfayı açarsın bir şeyler okumak için, ancak gelen kutusunun ışığıyla karşılaşırsın. hayatta yaşanmayı özlemiş duyguları tekrar yaşarsın.

hiç mi vicdanınız yok insafsızlar. bana neden mesaj atmıyorsunuz?
aklıma ilk hasmet ibriktaroglu ne yazdı acaba gelir. ha yazdıklarını seviyoruz o ayrı.
"bizde niye yogh?!" sorusunu akla getiren durumdur. kıskandırır. yaralar, üzer. (abartan yazar)
(bkz: haşmet duygularımızla oynama)
sikleniyorum olum laaaan!!! şeklinde olması muhtemel mutluluktur. siklenmek güzel tabi.
saçma sevinçtir. chat alemimi burası sözlük.
Bugün aldığım (zeka yok sende, yazık) mesajından sonra, sözlüğün o kısmına olan sempatim gitmiştir.
Keyif veren bir mutluluk. Bu mutluluğu bana yaşatana sevgilerimi iletiyorum.
acaba bugün hangi milli veya dini bayram diye düşündürten olay.
Genelde; "güzel tespit" , "ahaahh koptum" şeklinde gelirler ve hep mutlu ederler.
ne kadar yalnız olduğunuzu hatırlatan bi mutluluktur.
ister istemez mutlu oluyor insan...
beni de biri sikliyor lan en sonunda mutluluğudur. güzel lan sevin konuşun benle!
uzun süredir giyilmeyen montun cebinde 20 tl bulmak gibi bir mutluluktur. o montu giyme amacı soğuktan korunmak iken, cebinden çıkan bir şey ile mutlu eder.

özel mesaj almak ta böyledir sözlük. bir sayfa açtığın anda amaç bellidir. entry okursun, entry girersin. ama bir bakmışsın, açtığın sayfada küçük bir ışık. mesaj geldiğini temsil eden o ışığı görmenin verdiği mutluluk dünyalara bedeldir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar