bugün

ses çıkmayan, hareketliliğin olmadığı bir ortamda, birilerinin olup olmadığını öğrenmek için sorulan soru.
samanyolunda fakir bakıma muhtac ailelere yardım icin cabalayan ikbal ablamızın programı...ikbal abla aslında o kadar da ii biri deilmiş megersemmmm....
17 ağustos depremindeki enkaz çalışmaları sırasında, yıllarca yuvaları olan çatılarının üstlerine çöken insanların kulak tırmalayan yardım sözü. her duyduğumda tüylerimi diken diken eden amansız çığlık.
yapılan yardımları anbean takip edebilme olanağı sunan yardım kuruluşu.*
melih gümüşbıçak'ın fenerli kimliğini çıkarıp masaya vurduğu kelimedir. yazık !
yurtiçinde ve yurtdışında pek bi faal olan yardım kuruluşudur.

meraklıları için:http://www.kimseyokmu.org.tr
deniz feneri'nden sonra bağış kumbaraları bölünerek çoğalan sözde yardım kuruluşu.
alt kademesinde canını dişine takan insanlar bir hayli fazlayken, üst kademede olan gayri ciddi insanlar şüphe uyandırıcı. son van depreminde çocukların yüzüne 7.2 van yazmaları buna örnek. ihh'den biraz ibret almalarında fayda var.
sessiz ve akustiği iyi olan bir ortamda, görevlilerden biri "kimse yok mu !!!" diye sesleniyor ve akabinde "nefes almıyor !!" diye bağırıyorsa, bir daha duymak istemeyeceğiniz cümledir. hemen o an karşınızda bulunan kadın, seslenen adama doğru aceleyle koşar. kıpırdayamazsınız. çünkü size hareket etmemeniz söylenmiştir... yeri geldiğinde öyle kötü bir cümle işte.
bir yardım derneği.
Türk milletinin özeti soru cümlesi.
Bir şeyin varlığını değil de yokluğunu sorgulayan başka millet var mıdır acaba?
Umut var mı diye sormak varken, umut yok mu diye sormanın mantığı ne?
Sanırım pesimist olmamızın genlerimize işlemesi durumu bu.
Neyse bana ne? Niye geliyorsa böyle şeyler aklıma?
uykusuzluk başına vurmuş yazarın can sıkıntısından ölmeden önceki son haykırışı.
'yarrak var ' diye cevaplanasi.
hükümetin başlattığı cadı avından nasibini alan yardım kuruluşu.

yardım toplama yetkisinin iptali için düğmeye basıldığı söyleniyor.
(bkz: var)
Topladığı tüm bağışların makbuz dekont ve bilumum evrakını bağışçılarına ulaştırıyor.
O kadar burs sadaka sponsorlukta para verdim hepsi elime ulaştı. Şimdi milleti kandırmayalım mübarekler.
hükümet tarafından ''izinsiz bağış toplayamaz''denilerek işleyişine darbe vurulan dernek.
objektif olalım saçma.
Afrika ülkelerine yardım bahanesiyle toplanan 54 trilyonun fetö örgütüne aktaran dernek.

http://www.sabah.com.tr/g...ler-milyonlari-ic-ettiler#
Deliler gibi yalnızım.
Sözlükte kimse yok mu? Daha uyanmadınız mı? Niçin entry girmiyorsunuz?
depremden hemen sonra enkaz kaldırma çalışmaları sırasında arama kurtarma ekiplerinin söylediği söz.
Yalnız kalan bir insanın soru cümlesi.
güncel Önemli Başlıklar