bugün

insanı öpüşmekten soğutan kız modelidir. yahu benim eşsiz dudaklarımın içine kapılmış gidiyorsun, ne diye bağırıp zıplıyorsun? anlamıyorum arkadaş. geçen gün central park'ta bir melez güzeliyle oturmuş yoldan geçen çocukların kafasına dolar atıyorduk. sonra birden bu güzellik bana dönerek 'seninle inekler gibi öpüşmek istiyorum' dedi. başta anlamadıysam da inek dili gibi olan dilini çıkarınca anladım azizim. neyse tam öpüşmeye başladık 'ay babam cool' diyerek zıpladı. sonra ay babam değilmiş diyerek geri döndü. 10 saniye sonra da anam diye zıplamaz mı? gel de sülalesini öpme. hayır türkiye'de de değilsin yani biri görünce taşlayacak diye korkasın, koskoca central park azizim, bebeler bile sevişiyor.
babası aklına gelen yavru ceylandır.
vücudu atmıştır önemli bişi yoktur. nefes aldığı sürece devam edebilirsiniz.
öpüşütügü cocugun midesinin hidroklorik asit salgılaması anında pis kokuyu alan kız tepkisidir.
bu türler esasen o anda yiyişmekten senden daha çok zevk alıyorlardır, yalnız kafaları karışıktır, şimdi direkt bademciğine kadar girsem adam yollu olduğumu düşünür, bari bir atraksiyon yapıp kendimi çekmeye çalışır gibi yapayımda namuslu ev kızı sansın diye düşünür. sonra bir bakarsın vesikalı orospu gibi yatakta sana ayaklarıyla mastürbasyon yapmaya başlarmıştır. vay anasını dersin. ( based on a true story )
büşra filminde ezan okunuyordu.. o sahne canlandı gözümde bir an.
(bkz: böyle vücut atar ya hani)
(bkz: iki dakka yiyişeyim dedim vücudum attı)
öpüşürken erkek kişisinin elinin kolunun nerde olduguna baglı olarak, huylanmıs olabilitesi yüksek hatundur.
partnerinin dişlerine hakim olamamasına tepki veren insandır.

bazılarına göre nefes alıyorsa devam edilmelidir.
bence nefes almıyorsa da devam edilmelidir, sunni teneffüs yapma bahanesiyle keyfinize bakın.

(bkz: biz de benciliz ama çikolatasını abarttık)* ***
birileri tarafından basıldığını hisseden kızdır. dedikodu çıkmasın diye irkilir, titrer kendine gelir ve ani bir refleks ile birden kendini geri çeker. o kızdır bu işte. ayrıca 1980-90 model kızlar olmaları muhtemeldir.
Rüyadan uyanmıştır

(bkz: ne yapıyorum lan ben)
bunların bir de öpüşürken birden adamın burnunun ortasına sumsuğu çakan modelleri vardır ki,

size o lazım azizim. o lazım. ramazan ramazan... beni sinirlendiriyosunuz. töbe.
(bkz: damaksal orgazm)
öpşrken kafasından 10 bin fikir geçen kızdır. hangisinde takıldıysa aklı verdiği tepki de irkilme olmuştur. hayret
eve geç kaldıgını tam da o anda hatırlayan kız modelidir.
bir anda eski sevgilisini hatırlayan kız tipidir.
(bkz: pınar ne oldu)
aşırı acemi, hiç romantik olmayan; fazla hoyratça olan öpüşme tarzından rahatsız olmuştur.
(bkz: öğrende gel)