bugün

Büyük ihtimalle onun ilk sevgilisi sizsiniz, ileride öğrenecktir, Evlenilecek kızdır; kaçırılmamalıdır.
(bkz: diş)
Benden ders alması gereken kızdır.
masum bir kızdır. onunla bir ömür boyu mutlu olabilirsiniz.
evlenilecek kız.
elbet öğrenecek kızdır.
size ömür boyu bakacak olan kızdır. bulursanız kaçırmayın.
gün gelecek, o dudaklar hafif aralanacak ve er kişisi akıllı ise hiç acele etmeden dudaklarının birleştiği nokta ile gamzesinin olduğu kısma öpücüklerini konduracaktır. acele etmeyecek, gözler kapanacak, akabinde bir yudum içkisinden alacaktır.
Bilmemek değil öğrenmemek ayıp. Herşeyin bir çaresi bulunur elbet.
öğrenilecek bir şey olmayıp hissedilerek yapılacak birşey olduğunu bilmeyen kızdır.
edit: eksileyin eksileyin öpüşmeyi bilmemek nasıl olur lan güdüdür o.
iyi rol yapan kız da olabilir.
Öpüşmeyi bilse bile sevgilisiyle ilk öpüşmesiyse tensel uyuşma olmadığından öpüşmeyi bilmiyormuş havası da verebilir.
öpüşmeyi bilmediğini düşündüğümüz kızın hasta olma durumuda olabilir, kız sizi seviyorsa öpüşmesini bilmediği damgasını yiyecektir tabi sizde hasta olduğunu öğrenince bu duruma helal olsun len her bir yerini öpecem diyebilirsiniz.
Ağzını fazla açar, dilini pek kullanmaz ama en önemlisi ellerini kullanmaz. Şahsen kendi adıma diyorum öpüşürken tek eliyle ensemden tutan bir sevgilim vardı ki müthişti o his.
Hiç õyle masum kızdır temiz kızdır ayağı yapmamanız gereken kızdır. Muhtemelen bütün lise ve türevlerini çirkin geçirmiştir. Haliyle öpeni olmamıştır.
sevmiyodur buna mütakip hissetmiyordur öpüşmek doğuştan gelen bir refleks olup uygun koşullar oluşunca kendiliğinde oluşur.
gerçekten aşık olduğunda özel bir adamla yaşamak gerektiğini düşünüp kimse ile yaşamamıştır öncesinde.

neden bu kadar normalleştik ki?

ya da neden bazı ahlaksızlıklar bu kadar normalleştirildi?
öğrenecektir. sanki siz ananız karnından french kiss yaparak doğdunuz. hiç.
bilmemek değil öğrenmemek ayıp diyip işe koyulabileceğiniz kızdır.
içgüdülerine güvenerek hareket edemeyen kızdır. Öpüşmek "ay dur aşkım bi de şurdan deneyeyim" kafasıyla yapılan bir iş değil ki. iki kişinin bedenlerini karşısındakine teslim edişinin ilk adımı. He illa tutukluk yapıyorsa, önerim vücudunu kullanmaya çalışmaktan vazgeçmesidir. Öpüşürken düşünme, öpüş. Vakti saati gelince elin onun boynunu kavrayacak, öpüşmenin adamın ağzını yutmak olmadığını anlayacaksın. Sakin ve bir kıza yakıştığı gibi narin ol. Vahşi bir havaya bürünmek erkeği tatmin edebileceği gibi, seni "buldu abanıyor" tipi kız gibi de gösterebilir. Ayrıca tırnaklarını uzat, o senin erkeğin. Boynunda bir çizik kalsın, mührün olsun.
(bkz: bilmemek değil öğrenmemek ayıptır)
kınanmaması gereken kızdır. sonuçta herkes anasının karnında öğrenmedi değil mi.
Ananızın karnında öğrenmediğinize göre kız-erkek olarak da ayırmayıp öpüşmeyi bilmeyen insan olarak adlandırabileceğimiz grup ki bu herkesin ilk öpüşmesinde aldığı sıfattır.
hayattan soğutan kızdır. bilmiyorsan öğrensene birinden. beni mi buldun lan? öpüşme hocası mıyım ben?
alt dudağı küçük olduğu için öyle geliyor olabilir. biliyordur canım yoksa.
numara yapma olasılığı olan kızdır, ilk seninle öpüşüyorum yoğurtcan.