entry'ler (291)

157 cm boyundaki kız

Hayatta en önem verdiği şeylerden biri ayyakkabısının topuğu olan, gorunce insanin icinde omzunun altina alip kafasini sevme isteği getirten mini bayan.

maaş bordrosu

Asgari ucretle çalışan işçinin talep ederken çekindiği . -ulan ne kazaniyorsunda kağıt israfi yaptiriyosun- gibi cevaplarla muhattap olmaktan korktugu personel maaş çizelgesi.

160 santimden kısa olan kızlar

"Gtü yere yakın olandan korkacaksın." söylemininin ana unsurudur kendileri.

prezervatifin diğer isimleri

doğum kontrol lastiği.

kişisel gelişim kitapları

palavraların , basma kalıpların havada uçuştuğu kitaplardır. şahsi fikrim sadece hayal kurdurup sizi bencil , egoist ve sadece başarı odaklı yönlendirmeler de bulunmaktan başka hiç bir şey yapmıyor. hele için de sıfırdan milyarder olan insanların hikayeleri olunca iyice sıçıyorlar. arkadaş kimsenin tecrubesi beni tecrubelendirmez , sadece ön yargılı yapar.

sahibinden com

adı gibi sahibinden kullanıcıyı zerre adam yerine koymayan aksine galerilerin ekmeğine git gide daha çok yağ süren aç gözlü sömürücü site.

şahsi kullanıcı için ücretsiz ilan sayısı eskilerde senede 3 ten 1 e inmesi , aynı sene içinde bir yeni ilana 59 tl istenmesi zaten para tuzağı. ayrıca bir de bu 2. ilanın yani para verip aldığınız ilanın yayınlanma süresi yalnızca 1 ay, sonrasında her ay için tekrar 59 tl.

Peki biri bana anlatsın ilk ücretsiz ilanınız 1 sene yayında kalabiliyorken para verip satın aldığınız ilan hakkınız nasıl 1 ay olabiliyor.

Aç gözlülüğün bu kadarı. şahsi fikrim bu itlere para vereceğinize , her ilan için yeni bir kontürlü hat alıp 1 sene süresince yayında kalma hakkı ve ilanı ücretsiz yayınlama olanağı daha az maliyetli olacaktır.

umarım altarnatif siteler daha iyi yatırımlar ve kullanışlı sitelerle insanları bunlara mahkum etmez.

koray çalışkan

ben sana akademisyen olamazsın demedim , öyle hemen göt olamazsın dedim. oldun la helal

fuat avni

an itibariyle iktidar karşıtlarının,
tivitir balkonundan yapacağı konuşmasını merakla bekleyip , efendimis yokmu bir tapeniz ?diye iç geçirdikleri anlara sebep olan çok kişilikli tırsak insan tanesi.

oylar çalınmadı halk aptal

ben anlamadım , 5 ay önce de akıllı deniyordu.

1 kasım 2015 genel seçimin tek cümlelik özeti

koyun dediler , koyduk.

fuat avni

götü gerçek kimliğini açıklamaya yetmeyen kimse. o kadar palavrasını okudum ama hiç aaa bunu nasıl bilebilir diyeceğim bir şeyini bulamadım. nefesi kadar yakın olduğun adamın bu zamana kadar bir videosunu falan yayınlayasaydın ya koç. şu fuat avni nin tivitlerine koşulsuz inanmak , maymunu oynamaktır. e pek bi farkınız yok canım. yutup siyasetçileri böyle olur sonuçta.

youtube da gübreye yazılan şarkı yazınca çıkan

enteresan bi karizması olan hatunun söylediği şarkıdır.

hdp ye oy vereceklere ufak hatırlatmalar

şehit kanları hep ellerinde olacaktır. bunu isteyen insanlar da var malesef. seçim sizin.

galatasaray ın fenerbahçe ye verdiği ayar

akşam 8 de de alırım bi dal ayarcık.

artık hakemmi dersiniz , ip var aq mı( geçen sene valla ip var dediler) dersiniz bilemeyeceğim.

gurursuz olmak için gerekenler

deli gibi aşık olmak malesef yeter.

halkların demokratik partisi

içinde PKK/KCK propagandası yapıldığı bilinen ve 2012 yılında bir mahkeme tarafından örgüt propagandası olarak kabul edilen 'Herne peş' isimli marş ile oy isteyen, pekeke kck dhkahpece gibi bir cok terör örgütünün siyasal yapılanması ve savunucusu. pkk gibi oç örgütleri kınayıp hdp ye oy veren dingillerde var bu ülkede. ulan aynı kafa işte anlayın artık.

islam

inned dîne indâllâhil islâm . (allah katında tek din islamdır.) ali imran19

galatasaray ın kadıköy de fenere döşeyeceği boru

yaklaşık 20 senedir her maçtan önce anlatılan hikayedir.

(bkz: bir masum mor menekşe)

20 ekim 2015 arsenal bayern münih maçı

almanların 1-3 yeneceği maçtır.

deli2go

shell benzin istasyonlarında satılan sandaviç markası. istasyonlarda ve marketlerde satılan çeşitli sandaviç markalarının kalite ve lezzet anlamında çok üstünde. shell istasyonlarının çoğunda kendine ait şık bir dolapta 7.50 tl fitat ile tonbalıklı ve mozerella peynir - janbon gibi farklı çeşitlerde sunulan ve ve her daim taze ürün. fiyatı boyutuna göre biraz fazla 5.50 tl civarı olması makul olurdu .