bugün

entry'ler (342)

türk erkeklerinin türk kızlarını beğenmemesi

bunun nedeni türk erkekleri olarak türk kızlarını anlamadığımız gibi onlara ulaşma konusunda sıkıntı yaşamamızdır. işin ilginç tarafı kızlarda türk erkeklerini beğenmiyor. devlet büyükleri üç çocuk projesine yerine şu beğenmeme muhabbetlerini çözmesi gerekir.

bana kalırsa türk kızlarının alayının bakışları edebiyatçı çıkartır ve son dönem genç kızlarında giyim kuşam bakım ve yüz güzelliklerinde sıkıntı yok tabi fizik olarak yabancı hatunlarla kapışacak daha seviyeye maalesef gelemedik.

football manager 2038

yine sakatlardan muzdarip olacağım oyun olacaktır.

gecenin şarkısı

bülent ortaçgil ve bu su hiç durmaz.

güzel bi kızın ilgisine cevap vermeyen erkek

daha fazla ilgi çekmek için cevap vermiyordur.

sevgilisinden yeni ayrılmış arkadaşı teselli etmek

ayrılıklarımdan çok kankalarımın teselli amacıyla buluşup muhabbetin dibine vurduğumuz zamanları hatırlarım. komik eğlenceli ne olursa olsun sizin yanınızda sizi güldürecek arkadaşlarınız olmalı.

serdar ortaç denince akla gelen ilk kelime

aptal türk halkı. gerçi üç kelime geldi.

sırrı süreyya nın şirin gösterilmesi

sırrı süreyya şirinse bu kötü bir şey değil bilakis olması gereken bu tarz karakterlerdir, insanlarla aynı düşüncede olmayabiliriz ama bırakalımda şirinliklerimizi yitirmeyelim.

türkiye hıristiyan olsaydı olacaklar

herkes birbirini daha iyi s.kerdi.

mutsuzluk

susuzluk hali gibidir, birileri çok abartır mutsuz olmayı ve mutsuz olmayı kabullenemez. dünyaya gözlerini açan bebekler gibidirler bu kişiler istediği gibi olmayınca ağlarlar sızlarlar ama mutsuz olmak elzemdir mutluluk için.

en sevimsiz kadın isimleri

sonu ye ile bitenlerin alayı bana hep sevimsiz gelmiştir.

sivri sineklerin tercihi kan grubu

kan grubunu bilmem ama bu bebezenkler hatun olduğu ortamlarda beni es geçiyor. sanırsam dişi dişiyi hiç bir yerde çekemiyor.

film izlerken o filmi yaşıyor gibi hissetmek

bunu çok iyi yaptığımı düşünüyorum. normalde çok sırnaşık olabiliyorken sinemada veya evde üst düzey konsantrasyonla filmi izleyebiliyorum hatta karşı cinsin sırnaşık hareketlerine kayıtsız kalabiliyorum. yalan yok sevişme sahnelerinde zorlanıyorum tabi.

patasana

ilk çıktığı zaman lise 1 mi 2 miydi o zamanlar bulup okumuştum, polisiye roman türünde böyle güzel eserin bir türk tarafından yazılması beni çok mutlu etmişti. güzel kitaptır.

istanbul denince akla gelen ilk ilçe

üsküdar beyoğlu ve fatih eski istanbulun birbirinden ayrılmaz semtleridir. bunların içinde merkez olanı tabi fatihtir o da sur içinde olduğundan saraya konumundan kaynaklıdır. ilk akla gelen ilçe fatih denmemeside istanbulu çoğu kişinin cidden bilmediğinin göstergesidir.

yakışıklı erkeklerin aldığı iltifatlar

oh my god!

destekli sütyen kullanımının yasaklanması

destekli ya da desteksiz bir dişi güzellik dışında göğüslerini kullanarak sexapalitesini yükseltebiliyorsa bence karışmamak gerek. ayrıca büyük göğüs küçük göğüs önemli değil kadının sexy bir görüntüde çekici olabiliyorsa ve gözüme batmıyorsa ben tanrı kadını yarattı moddasında takılırım.

bir kızı kendinden soğutmanın yolları

yüzleşmekten kaçındığı hiç bir mevzuya girmeyin ve tabi hiç bir şeyin bokunu çıkartmayın. aslında kadınlar ne yaparsanız yapın soğumaya müsaittir gerçi doğal takıldığınızda güven veren yanınızı gördüklerinde ne yaparsanız yapın size ısınıyorlar.

17 yaşın en güzel yaş olması

geriye dönüp bakınca en güzel geçmesi gereken yaşlardan biri olması gerekirken toplumsal tabulardan baskılardan dolayı en sıkıntılı geçen yaşlardan biri olmuştur.

eski sevgililerin ortak özellikleri

ortak özellikleri sadece ben olmam.

sözlük kızlarından kızları yatağa atma teknikleri

amaç sanırsam lezbiyenleri ortaya çıkartmak.