bugün

neşet ertaş, kemal sunal, barış manço, müslüm gürses, zeki müren, genç kaybettiklerimizden kerim tekin ve barış akarsu. hepsinin de seven kitlesi tüm ayrı görüşleri bir arada toplatan ünlülerdi. yanlışları, hataları elbette olmuştur. ama gerçek bir sanatçı oldukları yaptıkları işten, daha doğrusu sadece işine konsantre olduklarından anlaşılıyordu. mühim olan başarılı olmaları değil, bıraktıkları tevazuydu. şimdi ki sanatçılarda bir böbürlenme görüyorum. eskiye özlem değil bu. gerçekten böbürlenme var şimdi. o zaman ki sanatçılar yanlış bir şey yaptıklarında özür diliyorlardı. şimdikiler yanlış bir şey yaptığında, halk özür diliyor resmen, su üstüne çıkıyor sanatçılar. gerçi kızmamak lazım. bu da bizim suçumuz evet. sosyal medyada işsiz gezip, ciğeri beş para etmezler için fan clup sayfaları açarsak, bizi araç olarak görürler.
(bkz: dimebag darrell)
Cliff Burton, Nick Menza, Randy Rhoads, The Rev, Jani Lane.
Kemal Sunal
Halit Akçatepe.
(bkz: barış akarsu)
(bkz: halil inalcık) (bkz: oktay sinanoğlu) .
abartmıyorum oturdum ağladım.
kemal sunal ve barış manço.
zeki müren.
müslüm gürses.
müzeyyen senar ve cem karaca...
Net tuncel kurtizdir.
cem garipoglu.
Barış manco, kemal sunal, amy winehouse,defne joy,barış akarsudur.
mustafa kemal atatürk.
şehit orgeneral eşref bitlis.
(bkz: Jim Morrison)
(bkz: kurt cobain)
(bkz: the rev)
Son zamanlarda müzeyyen senar. Ömrümüzün son demini rahmetliden dinlemeyi çok severdim ölünce sanki tanıyormuş gibi üzüldüm.
Bir de yatalak halde emr-i hakkı bekleyen anneannemin ve rahmetli dedemin gençliklerinde ne önemli yer tuttuğunu bilirdim , ayrıca üzüldüm.
(bkz: gazanfer özcan)
(bkz: barış manço)
(bkz: kayahan)
(bkz: müslüm gürses)
(bkz: kemal sunal)
(bkz: defne joy foster)
Bu liste uzar gider. Mekanları cennet olsun.
(bkz: Neşet Ertaş)
baris akarsu.
(bkz: kurt cobain)
che derim herhalde he bide şehzade mustafa. az daha unutuyordum ya.
(bkz: Shaggy)
mekanı cennet olsun..
Azer bülbül. Kemal sunal. Müslüm gürses.
en basta cliff burton, kurt cobain, dio tabiki, sonra paco de lucia, sacit onan, manco, sunal, paul walker, robin williams, brandon lee... saymakla bitmez.
steve jobs. ben bu adamın Müslüman olarak ölmesini çok isterdim. adam bence yaşamıyla çoğumuza idol yani.
Oktay sinanoğlu.