bugün

entry'ler (1349)

sözlük yazarlarının itirafları

beni öylece bırakıp gitmen gerçekten canımı çok yaktı, sanki senin için bi hiçmişim gibi. ama elimden hiçbir şey gelmiyor. yine de her şey için teşekkür ederim. inan kırgın değilim sana sevgilim, zaten biliyordum böyle olacağını boşuna çabaydı belki de benimkisi.

yazmak istediğim ve sana hiç söyleyemediğim o kadar çok şey var ki ama olsun napalım. galiba bu da benim son yazışım. bu sefer içimi döktüm iyi geceler.

galiba seninle belki bile olamadık. keşke olarak kaldık birbirimizde, yada sen sadece ben de* 04.50.

bu gece camdan kafanı gördüm tam emin değilim uzaktı biraz* 04.07.

her gün aynı geçiyor. seninle yaptığım her şeyi tek başıma yapıyorum komik oluyor biraz ama napalım çokta keyifsiz sayılmaz* 02.28.

günaydın kuş kafalı. sınav yerleri açıklanmış galiba, hadi hayırlısı sana bu konuda güveniyorum. kazanacaksın hiç merak etme* 16.59.

sensiz geçen ilk doğum günümdü* 04.04.

beni özleyince sakızı ağzında uzatıp ağ yap, ağa takılıp geleyim * 14.02.2016 - 03:29.

not: işte ben özledim ama sen sakıza takılmıyorsun* 03.14.

çalışıp çabaladın, elinden geleni yaptın ve kazandın. tebrik ederim. umarım tüm kurduğun hayaller bunun gibi gerçekleşir* 10.53.

rüyamda seni gördüm. migros'a gitmiştik ve birlikte daha önce hiç görmediğim sebzeler alıyorduk. senin elinde şeffaf havuçlar vardı bir sürü böyle ve kucağında taşıyordun. bana da karpuz boyutunda turuncu bi şey aldırtmıştın. ve dışarı çıktığımızda yol boyu o şeffaf havuçları yiye yiye yürüdün* 13.53.

hala seninle yaptığım her şeyi yapmayı seviyorum. bazen tüm gün boyunca birlikte oturduğumuz yerlere oturuyorum, konuşa konuşa yürüdüğümüz yerlerden yürüyorum. hepsini çok net hatırlıyorum. tek başıma yapsam da hoşuma gidiyor. belki de kendimi böyle avutuyorum. benim düşlediklerim, istediklerim olmadı. umarım senin istediğin her şey olur. içinde hiçbir zaman ukde kalmaz hayalini kurduğun şeyler. sen hep iyi ol istiyorum. zaten başka bir şey de yapamıyorum. kendine çok çok iyi bak kuş kafa. ben belki bir gün tekrar yazarım. iyi geceler* 03.58.

https://www.youtube.com/watch?v=sX44DBcDNWM *04.21.

aylardır ne yaptığını bilmiyorum, hiçbir şeyinden haberim yok. yalnız mısın birisi var mı yanında bilmiyorum. mutlu musun mutsuz musun bilmiyorum. artık sadece bunları düşünüyorum. bana attığın tüm fotoğraflara tekrar tekrar bakıyorum. her seferinde farklı bir ayrıntı keşfediyorum. ablan yanındaymış kimisinde, farklı küpelerin varmış, çoraplarının desenleri komikmiş. hepsine hala yeni yollamışsın gibi heyecanlı bakıyorum. bir hafta yüzünün zayıf olup öbür hafta tontiş olduğunu tekrar hatırladım. aralıksız her gece buraya yazıyorum ama sadece üç dört haftada bir kaydediyorum. belki okursun, okursan da belki beni hatırlarsın. ne yalan söyleyeyim hafızandan öyle kaybolup gitmek istemem. belki çoktan çoğu şeyi unuttun. ama ben seni öyle unutmayacağım unutmakta istemiyorum, ben hala seni çok seviyorum* 03.47.

tanışmamızın birinci yılı ve doğum günün. nice senelere kuş kafa seni seviyorum* 01.47.

yeni yılın kutlu olsun. nice güzel yıllar görürsün umarım kuş kafalım* 00.29.

senden ayrı ikinci doğum günüm de öylece geçti. hala elimden bir şey gelmiyor. kendine dikkat et kuş kafa öptüm seni kocaman* 19.45.

bugün neredeyse tam bir yıl sonra seni gördüm, ama pek bakamadım sana hemen gözlerimi yere indirdim. emin değilim sadece 2 saniye falan görebildim seni, sanırım birazcık kilo almışsın* 17.12.

haftalardır, aylardır tüm günlerim aynı. nedense ben kendimi sıyıramıyorum öylece bekliyorum, bu düşüncelerden kendimi kurtaramıyorum. hala bir defa bile sıkmadığım parfümünü kapağından kokluyorum sevgilim. sanırım su an polonya'dasın umarım günlerin güzel geçiyordur. neyse fazla uzatmayayım ben zaten tekrar gelirim. seni seviyorum. bu arada keriman hala küçücük sevgilim, o da öpüyor seni* 02.38.

seninle birlikte beğenip, ilerde bunu yaptırırız dediğimiz dövmeyi yaptırdım bileğime kuş kafa. en azından içimde kalmasın* 05.32.

tam iki yıl önce tanıştık kuş kafalı, doğum günündü. nice mutlu senelere seni çok seviyorum* 12.09.

sen gittikten sonra gelen ikinci yeni yıl kuş kafalım*. 02.38/1.1.18.

üçüncü doğum günüm de öylece geçti gitti sen gittikten sonra kuş kafa* 22.46/06.23.18.

seni hala çok özlüyorum. 2 yıldır yazmamıştım kuş kafalı. umarım hayatın mükemmel ilerliyordur. ilk başlarda 6 ay sonra içimde olan bazı şeyler artık daha az aklıma gelir diye düşünüyordum açıkçası. yaklaşık 5 yıl oldu, sen benim için hala dünya üzerinde ki en güzel şeysin. seni çok seviyorum kendine çok iyi bak. sanırım yazmaya yazmaya kendimi ifade etmeyi unutmuşum* 03.55/13.07.20.

merhaba kuş kafalı ben geldim, sanırım bu aralar seni özledim. seni hala herkesle konuşmayı çok seviyorum. arkadaş sohbetlerimizde dönüp dolaşıp konuyu sana getirmeyi çok seviyorum, uzakta olsan da sanki o an yanıma sokulup bir öpücük konduracakmışsın gibi geliyor hala. seni bana hatırlatan her yeri ,her şeyi ,herkesi hala çok seviyorum. sen hep iyi ol, hep mutlu ol seni seviyorum* 03.21/16.08.20

seni çok özledim, kötü bir dönem geçiriyorum. keşke sana kocaman sarılabilsem o kadar sene sonra. seni seviyorum* 03.19/19.09.23

keşke yanına sokulup yanaklarına öpücükler kondurabilsem, seni o kadar özledim ki tarif edemem. çok uzun zaman oldu, ben sanırım hala seni çok seviyorum. hiç görmeyeceksin bu yazdıklarımı belki ama ben böyleyim işte. sahilde otururken bir keresinde sana lütfen beni hiç bırakma demiştim, saçmalama asla seni bırakmayacağım hep yanında olacağım demiştin. şimdi sık sık neden böyle olduğunu düşünüyorum. belki beni o kadar fazla sevmedin, keşke beni sevseydin. keşke senin yanında olabilecek kadar iyi ve yeterli birisi olsaydım. çok sıkıldım gerçekten o kadar zamandır aynı şeyleri hissettiğim için. umarım bir gün sana tekrar sarılabilirim, tekrar güzel gözlerine ve suratına bakabilirim. seni seviyorum* 04.25/11.11.23

sanırım hep seni seveceğim, sanırım hep seni özleyeceğim* 00.37/06.03.24

gecenin şarkısı

https://youtu.be/9tUg5qao0qM

(bkz: #24793166)

gecenin duvar yazısı

görsel

görsel

gecenin gerçeği

insanın kendini bir hevesmiş gibi hissetmesi gerçekten garip. Swh.

sabahattin ali

görsel

gecenin gerçeği

görsel

gecenin şarkısı

Sözlerinden çok arka fon müziği hoşuma gidiyor galiba.

Sezen Aksu - Vazgeçtim.

sakın beni yanlış anlama ile başlayan mesaj

(bkz: baba akü komple yok)

pilli bebek

Geceyi uyutan gündüz yüzlü kız.

behzat ç

görsel

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

görsel

gezi parkı bahane çadırda sex şahane

(bkz: ensar Vakfı)
görsel

esra erol vs lana del rey

Ne desem bilemedim versusu. Olm kim açtı bunu hahahahahahahahhagahaassiktir.

bir kürt ata sporu

Hendek atlama.

uludağ sözlükte okunan ilk entry

Sözlükle tanıştığınız an okuduğunuz entrydir. Yıllar olmasına rağmen unutmadım.

(bkz: #2368373)

anlamlı şarkı sözleri

fikrimden geceler yatabilmirem
bu fikri başımdan atabilmirem
neyleyim ki sene çatabilmirem
ayrılık ayrılık aman ayrılık
herbir dertten ala yaman ayrılık
uzundur hicrimden kara geceler
bilmirem ben geldim hara geceler
buruktur hicrimden kara geceler
ayrılık ayrılık aman ayrılık
her bir dertten ala yaman ayrılık.

ayrılık

Biraz düşündükten sonra aklıma gelen ilk şey neden bilmiyorum ama tren istasyonları.

aşırı zekalıyım ne yapmalıyım

Buzluğa at öbür kışa da kalsın.