bugün

entry'ler (197)

lahmacunu eliyle yiyen insan

Neremle yemeliyim güzel insan.

içkisi sigarası karı kız ayağı olmayan erkek

Bi tanesi hariç tüm kriterleri taşıyorum. Benle eğlenilmez evlenilir sanırım.

doğu ve güneydoğu da sınavlarda dönen kopya

tahminimizin ötesinde dönen kopya olayıdır. Çok ciddi şekilde üzerinde durulması gerekir. özellikle son 10-15 yılın sınavları incelenmesi gerekir. devlet farkında olmadan terörist sempatizanı destekçilerini memur öğretmen doktor yapıyor. bunun en acı tecrübesini güneydoğuda yapılan hendek operasyonlarında polise askere zamanında müdahale etmeyen ya da etmek istemeyen bu devletin ekmeğini yiyen maaş alan vatan haini doktor ve hemşirelerde gördük tecrübe ettik. hem bu kadar birinci neden ankara'dan istanbuldan çıkmıyor da batmandan şırnaktan çıkıyor.

pkk nın tunceli de hayvanları katletmesi

Şaşırmamak lazım. Bu orospu çocuklarından her türlü katliam ve vahşet beklenir. Bunlar için hayvan çoluk çocuk yaşlı farketmez vicdansız soysuz köpekler sizin de sonunuz gelecek elbet pek yakında.

batman da 60 teog birincisi çıkması

Kesinlikle toplu kopya çekmişler. Orda okullarda çalışan idareci ve öğretmenlerin çoğunluğu cello olduğu için batıdan giden vatansever namuslu öğretmenlerin de bu konuda maalesef yapabileceği pek bi şey yok. Batman özelinde o bölgedeki özellikle sözde barış sürecindeki tüm sınavlar incelenmeli. Çünkü bunlar da tıpkı Fetöşçüler gibi örgüt talimatıyla iş yapan öğretmenler. Ve bir dönem ne acıdır ki devlet otoritesi ciddi manada zaafa uğramıştı Güney doğuda. Çünkü sözde barış güvercinleri uçmasına rağmen örgütçü orospu çocukları cirit atıyordu. Neyse ki Hendek operasyonlarını yaptık da bu soysuz teröristleri temizledik. Oralarda görev yapan Kahraman güvenlik görevlilerine, şehit olup cennete gidenlere ve dürüstçe mesleğini yapan fedakar, vatansever öğretmenlerimize selam olsun. iki yıl sınırda bi ilçede görev yaptığım için bi gün sözde okulda öğretmen ertesi gün anasının eteğini giyip elinde keleşle karşımıza çıkıp gebertttiğimiz soysuzlara şahit olduğum için oralarda ne gibi hainlikler döndüğünü iyi bilirim.

bankacı kadınların taş gibi olması

Ticari müesseselerde vitrin önemlidir. Bankaların vitrini de girişte size gülücükler saçan, ultra bakımlı ve taş görünümlü ıtır hatunlardır. Yalnız bunların hepsine taş gibi demek özelllikle rus kızlarına haksızlık olur.

kız arkadaşın para sızdırma taktikleri

Bunların bu tuzağına ben de iki kez düştüm maalesef. Sonradan anladım tabi olayı ama iş işten geçmişti. Velhasıl tecrübe çok önemli her hususta.

ense ağrısı

Tansiyon normalin üzerindeyse olur genelde. Tansiyonu ölçmekte fayda var.

galiba şeker hastasıyım

Ayakların altı yanıyorsa muhtemelen kolestrol var sende. Babamdan biliyorum çerezi ve öküz eti tüketimini azalt.

özendiğin hayatın sahibi

Yarını yaşamak bile senin elinde olmayan hayata ve o hayatın sahibinin nesine özeneceksin aq.

zorunlu bes

Birikim mirikim hikaye. Hiç düşünme çık sistemden kendi paranı kendin biriktir.

spor yapanlara ömür boyu özenecek olmak

Daha ne yapcan amk tüm sporları yapmışsın.

mustafa ceceli

La bu son zamanlarda aşırı dindar görüntü veriyordu TV ortamlarında falan. Senden hiç beklemezdim cccli ciddi manada hayal kırıklığı yaşattın bende. Sen de mi brütüs.

nusret in 330 bin tl verip kol saati alması

330 bin para mı amk neden bu kadar abarttınız. Elin isviçrelisi 30 milyon dolarlık 300 milyon dolarlık saatler satıyor. Çok da şeyapmayın yani.

fakirlerin intihar etmeme sebebi

Evet umuttur kesinlikle. Belki ileride zengin olurum gömü falan bulurum. Ya da dedemden kalan tarla değerlenir tesellisidir.

çare lc waikiki

Evet Kızılay'da herkesin elinde Lcw poşetleri görünce insan tuhaf hissediyor ve aq böyle ucuzluğun deyip önünden geçesi gelmiyor. Tabi devir tasarruf devri o ayrı mevzu.

bir pantolona verilebilecek en yüksek meblağ

1000 liradan fazlası biraz pahalı olur sanki.

hoşlanılan kızın hasan akar hayranı çıkması

Hasan akar kim aq. Bildiğimiz malum şahıs mı bu.

tekrardan meslek seçimi yapsaydınız

Öküzcülük güzel meslek. Uzman hayvan bakıcı da olabilir.

bu ülkede tarım biterse her şey biter

Tarım biteli çok oldu. Sorun bugünün sorunu değil. Tarımsal ürünlerin büyük bi kısmını dışardan alıyoruz. Bi tek domates ve hıyarda kendine yeter ülke durumundayız ve kendimizle ne kadar gurur duysak azdır. Bu iki ürünün fiyatı da zaten ingiliz sterlini ile yarışıyor. Ben domates tüketmeye uzun zaman oldu. Rusya'nın bunca yakınlaşmaya rağmen sürekli reddettiği ürünlerin başında domates. Neden çünkü yüksek düzeyde ilaç kalıntısı ve hastalık tespit ediyor adamlar. Bu geri gelen domatesleri de biz kilosu 10 tl den afiyetle tüketiyoruz.