bugün

soytarıya beylik vermişler...

haddini, hududunu bilmeyen insanlar muhatap alındığında; kaçınılmaz sonuçlara imza atıldığının şahidi olmaktır.
Selahattini o heykele oturtmak lazim. Direge oturtur gibi.
dikip dikip sokacan bunlara.
açıklamanın devamı;

sonra da diktiğimiz heykelin üzerine sırayla oturcağız, belki hepimiz üst üste otururuz ya da bilemiyorum önerisi olan varsa söylesin, hangisinden daha çok zevk alırız bilemedim şimdi...
diktikten sonra yine dik tutsunlar. sonra sırayla olaylar olaylar. hem açlık grevindekilere de ödül olur. toplu ibneler.
kürt halkının haklarını savunuyoruz yalanıyla hem kürtleri hem bizi bölen kimin olduğu meçhul insan sıçmığı.

kürtlerin eğitim görmesini neden istemediğini hem kürt halkına hem bize açıklasana selooo...

o heykeli götüne sokarlar selooo...
"götüne soksunlar o heykelleri orospu çocukları" gibi küfürlerin ardı arkası gelmesi muhtemel bir durumdur.. ama harbiden orospu çocukları!
(bkz: sikerler)

hayal ürünü olan teori olarak ortaya atılmış sıfatsız kimliklerce yapılmış açıklamadır.
gerçekleştiğinde, ülkedeki en büyük eğlencenin yaşanacağı durumu özetleyen primat milletvekilidir.

şimdiden keyiften sekiz köşe olmuş durumdayım.
göte girmeyecek paralel evrende, 'orospu çocukluğunun bu kadarına da pes' dedirten söylemdir.

yine aynı paralel evrende bu adamı kendisinin vekili sayıp yerine koyan tüm seçiciler de orospu çocuğudur. net.
yanına bir tane de tayyip heykeli diksinler çünkü tüm bu bölücülüğü tayyip sayesinde rahatça yapabiliyorlar.unutmayın akp geldiğinde terör bitmişti ve terör örgütünün siyasi uzantıarı asla bu bölücü söylemleri yapabilecek mecra bulamıyorlardı akp ile birlikte 2007 seçimleriyle meclise bile girdiler.herhalde bdp'liler aptal değildi isteseler 2002-1999 hatta 1995 seçimlerinde de bağımsız olarak meclise girebilirlerdi peki niye girmediler çünkü bağımsız olarak seçilselerde o mecliste 1 hafta dahi barınamazlardı zira o yıllardaki mecliste bölücü propogandaya asla izin verilmezdi.2007 ve 2011 seçimlerinde ise durum değişti çünkü buna izin veren bir meclis çoğunluğu var artık.5 yıldır artan oranda bir bölücü propoganda yapılıyor akp ise tamamen rol kesiyor dışıarya karşı zaman zaman bdp'ye atıp tutarken perde arkasında bu bölücülüğe yol veriyor.
boyle siyaset yapilmaz ki amk. sen hem kurtlerin hakkini savundugu soyluyorsun hem de bircok kurdun nefret ettigi herifin heykelinden bahsediyorsun bok herif. kurtlerin cogu sana o adamin heykelini dik diye mi oy verdi ? illa karistiracak ortaligi pic herif.
ülke bu haldeyken yapılabilir. kimsede ses çıkaramaz arkadaş. hani devlete çıkarda göriyim
sesli güldüm, bi zamanlar da özerklik ilan etmişlerdi ne oldu,suni gündem yaratma çabalarıdır bunlar gülüp geciyoruz.
"siz isterseniz şeriatı getirirsiniz" lafına aşina olan halkın garibine giden vekil. bak bakayım kaç milyon kişi o adamı önderi olarak görüyor. ama sen hala görmezden gel bunu. acı ama gerçek.
bu adamlar apo denen bıyıklı tuzluğun darağacında sallanmasını görmek istiyor. kürdçü denen it sürüsünde haysiyet olmadığı için izledikleri siyasette de tutarlık beklemek safdillik olur; türk kamuoyunu tahrik edeyim, belki ekmek çıkar kafasındaki selocan'ın sonunu da iyi görmüyorum.
bi de dokunulmazlığı var lan bunların. Tayyip amca dokunulmazlıkları kaldıracaktı "sözde". Bi kalksa şu dokunulmazlıklar da dokundursak şunlara..
senin, benim, hepimizin acizliği yüzünden konuşabilen "millet"vekilidir.
haklı olan milletvekilidir. ağzında bir .arrakla heykeli dağlara dikilmiş bir apo bölücü köpeklere korku verecektir. bütün dağbaşlarına dikilebilir.
Şerefsiz.
saçmalıktır,rezalattir.
dikse dikse kendi götüne diker orospu evladı.
özdal üçer isimli milletvekilinin yumrukladığı polisin sorduğu soruyu sormak istediğim milletvekilidir:

"siz hangi milletin vekilisiniz?"
(bkz: üstüne oturursun inşAllah)

şerefsiz bir vekilin, şerefsizce yapmış olduğu açıklamadır ayrıca burayada (bkz: orospu çocuğu)
o heykeli yıkarlar, bakın yıkarlar demiyorum yıkarlar.
(bkz: cem yılmaz esprisi)