bugün

entry'ler (156)

günün rap sözü

Sabah gecenin üstünden
Üstüne düştüm üstünden
Üstüne üslük küskünler
Geceye küskünler...

doğal sarışın kızlar

aptaldırlar.

tayyibin yatırım yapın yaratın üretin demesi

yaratmak allaha mahsustur, bu konu burada kapanmalı.

bir kadını sevmeye neresinden başlanır

sorsan herkes gülüşünden saçından gözünden tırnağından kaburgasından vs diyecek ama iş eyleme geldiğinde dil duygusal olsada zihnin fiziksel düşüneceği aşikar.

marjinalenayi

sözlükte kimse tarafından umursanmayan yazardır, yazık kimin çocuğuysa..

ayoze perez

bu yıl sakatlıklar ile boğuşan newcastle kadrosunda göze girmeyi başarmıştır ve önümüzdeki yıllarda adını sıklıkla duyacağımız aşikar.

zekirdek vs matrax

Matrax bir milat gibidir. tadı her zaman damağınızda kalır gece 5 kadar sürse (ki sürmüşlüğü vardır) bıkmadan usanmadan dinleyebilirsiniz Türkiye'nin her yerinden sokağı size gösterir anlatır yaşatır. zekirdek tadımlıktır matrax doyamayacağınız yiyecek.

kilo vermek isteyenlere verilebilecek tavsiyeler

1- yürüyüşe çıkın koşmayın fazla efor sarf etmeyin ama uzun süre yürüyün takın kulaklığı kafanıza yürüyün saatlerce.
2-yemekleri kesmeyin ama yerine başka şeyler koyun pirinç değil bulgur pilavı. cağ kebabı değil kavurma veya direk tavuk eti,çikolata değil de "sıpeşıl k" gibi
3-parmağınızı sokup kusmak,kemeri sıkı bağlamak gibi saçma sapan yöntemler girişmeyin sadece komik bi hal alırsınız.
4-kesinlikle ilaca veya mide kelepçesi gibi saçma salak şeylere başvurmayın tıbba girmeden de kilo verebilirsiniz (eğer 150-160 kilo iseniz o ayrı tabii ona doktor desteği lazım)
5-su için her yarım saatte bir 1 bardak su için, yada 1 saat hiç fark etmez fırsat buldukça su için çünkü metabolizma öyle bir şey ki 1 içersiniz 4 işersiniz ter temiz olursunuz tartıda daha az gözükürsünüz ter atmanızada yardımı olur.
6-psikolojik şeyler varsa bu sizi motive eder, sevgilinizden ayrılmışsanız yada sizinle dalga geçen bi çevreniz varsa bu sizi iyice hırslandırır onlara nasıl bir değişime girdiğinizi gösterin.
7-spor salonlarına gidin yada oralara gidecek paranız yoksa sokaktaki spor parklarında efor sarf edin spor yapın.
8-verdiğiniz kilolardan sonra nerede duracağınızı bilin 45 kilo veripte kemik halinde kalmak istemezsiniz,hızlı kilo verirseniz vücudunuz sarkar.
9-diyetisyen desteği alın ama bunu yolun başında yapın eğer 20 kilo verdikten sonra diyetisyene giderseniz, onun size söylediklerini umursamazsınız (peeh ne saçmalıyor bu bebe ara öğün falan mişmiş te mişmiş dersiniz)
10-sürekli olarak fotoğraf çektirin aradaki farkı görünce azminiz artar.

lavaş

Bütün değerlerimizi lavaş lavaş kaybediyoruz.

ilkokullarda el yazı saçmalığı

hep kullandığım zikimsonik bi yöntem vardı, bir harften diğerine geçerken önce yukarı diğer harfte aşağı, ulan yazı mı yazıyorum labirent mi çiziyorum belli değildi.

sözlük yazarlarının itirafları

Liseyi okuyamamış 2 sene sınıfta kalıp açık liseden devam etmekte olan bir insanın gerçeklerle dolu anısı;

Sene 2012 Son sınıftayız (lisenin haa üniversite falan daha oraları göremedik bile) Staj diye bir etkinlik çıkmış 8 ay bir şirkette çalışacaksın hiç para almayacaksın çok eğlenceli bir şey yani, kahramanımız (yani bendeniz) staja ilk başladığında üstünde biraz çekingenlik vardı bunu ilk 2 ay üstünden atamadı nitekim staj yaptığı yerde 10 küsur öğrenciyle hiç muhatap bile olmadı, yemek molalarında yüz yüze geldiği sırada birini gözüne kestirdi! bir bayan, ama esmer bir bayan (adına mukaddes diyelim) mukaddese bir sevgi besledi ama bunu aylarca içinde tuttu çünkü kendisi daha önce hiç bir aşk yaşamamış ilk okuldan beri hep platonik takılan ezik iğrenç utangaç hiperaktif beyaz saçları çıkmış ve şaşı bir insandı.

Yani o iş olmazdı diyebiliriz kısaca, Staj yaptığı yerde okuyan erkek öğrencilerle iyi bir muhabbet kurup kanka olduktan beraber iddaa kuponu yapıp aynı mekanlara gittikten sonra küçükte olsa bir seviye atladı sonrasında özgüvenini topladı arkadaşlarından gazı aldı ve kızla konuşmaya gitti.

Sonuç? Hüsran tabii ki kız bu genci tersledi akşam oldu genç ezik büzük bir şekilde evine gitti üzgündü moralsizdi kendisine "ulan nerede hata yaptım ben? neyim eksik benim?" diye sordu ve cevabınıda aldı kendisine dedi ki ;
"Hey genç sen şişmansın çekingensin şaşısın beyaz saçlısın senden ona yar olmaz" sonra ne mi oldu?

Sokağa çıktı genç biraz yürüyüş yaptı sonra yürümeyi bıraktı köşede gördüğü basket sahasında 10 tur koştu basket sahasının hemen yanındaki spor parkındaki koca karıların bindiği abidik gubidik aletlere bindi çimlerde mekik çekti kaldırımlarda Şınav çekti o gün geceye doğru evine terler içinde geldi annesi şok olmuştu ve sordu "oğlum neyin var bu ne hal kim ne yaptı sana?" genç sakince annesine bir şeyim yok spor yaptım yemekte ne var? dedi o gün yemekte mantı vardı yanında da kola almışlardı, genç bir sinirle açtı dolabı ve "sipeşış k"yı gördü o gün öğününü öyle tamamladı ertesi gün bunu daha da şiddetli yaptı o kadar abarttı ki ilk 15 günde 8 kiloya yakın verdi çevresi ne yapıyorsun sen dur dedi

genç yemedi her şeyi kesti, normalde bunu yapmak imkansızdır ancak verilen kilolar onu dahada azme sürükledi durmaya niyeti yoktu 5 değil 10 hiç dedil15 asla 20 peeh bırak be 28 o da kilo mu 35 yetmez ulan! tamı tamına 38 kilo!!!! vermişti aradan tam 7 ay geçmişti staj bitmiş kız ve genç ayrı yerlere gitmişlerdi gencin kızdan bir daha haberi olmadı ancak verdiği kilolar onda bir özgüven patlaması yarattı beyaz saçlarını boyattı şaşı gözlerini tedavi ettirdi genç artık eski iğrenç halinden kurtulmuş diğer kızların sevgilisi haline gelmişti. ve bu yep yeni maceralar öncesi sadece bir alıştırmaydı.

Şimdi soruyorsunuz itiraf bunun neresinde? itirafım şu ki o kız beni terslememiş olsaydı ben o kiloları veremezdim herkes benim sağlıklı olmam için kilo verdiğimi sanıyor ancak gerçek bu... Tişikkirlir Mikiddis <3

basur

Şivelisi olunca komik olur.
+Kanka bi soru var çözemiyorum
- Basur. eheheheh

cinsel yaşamını arkadaşlara anlatmak

Yaparlar usta kardeşin abin arkadaşın dostun akraban çoğu anlatır ve abartılı anlatır şöyle ağlattım böyle sızlattım saatlerce sürdü falan fişmekan, olayda ne kızdır ne birlikteliktir nede başka bir şey olay hava ameke, gelecek hava yapacak ya anlat babam anlat anlat babam anlat ağzında bakla ıslanmaz, haa ben anlatır mıyım? hayır! dinler miyim? mecburen? tanık olur muyum? asla!

predestination

adını çözdükten sonra izlemeyi düşünebileceğim film.

tek gecelik takılan kız

partilerde hap ex koko tekila patlaması yapıp gece çakırkeyif işini gören kızdır.

acayip seks döndüğü düşünülen yerler

rüyalar, abi her gece bi film çıkıyor ulan bu nasıl bir saçmalıktır

hayatta mutluluk veren küçük şeyler

kulaklık ; bir yolculuğa çıkıyorsanız ve canınız çok sıkılacaksa arka cebinize elinizi attığınızda o muazzam şeyi görüp mutlu olabiliyorsunuz yol boyu müzik dinleyip deli dolu enerjik bir şekilde gideceğiniz yere varmış oluyorsunuz.

asgari ücretin 848 tl olduğu ülke

bakanlara göre kişiye yeten miktar, Ekmeğin fiyatı belli asgari ücretle geçinirsiniz! diyen bir faruk çelik var bu ülkede.

yazarların nickinden isim tahmini yapmak

ladadee : muhittin

hamileyken sigara içen kadın

götün önde gidenidir, kendini düşünmüyorsan çocuğunu düşün be şerefsiz.