bugün

(bkz: ya ne olacığıdı)
tüyler ürpertici değil de tüylerin ta kendisini siken gerçek.
cok ayıp. boğazlı kazak giymek en mantıklısıdır.
Nedenini bir türlü anlamadığım olay. Arkadaş üzerinden gömlek kravat ceket uğraştırma eşini, yıkanıp çıktığında oh mis hem vücud hemde kıyafet temizliği.
فإنه لا يجوز.

caiz değildir.
ben papyonumu takıp öyle banyo yapıyorum zaten.
yok artık yıl olmuş 2015 hala çıplak banyo yapan mı var? halbuki biz paltoyla yapıyoruz. kimse demeden ben diyeyim akp döneminde olmuştur.
Çok şükür 12 yıldır yapmıyorum akp hükümeti geldi geleli smokinimi giyer öyle yaparım hamdolsun.
Başka bir şekilde yapılıyordu da biz mi bilmiyoruz.
Aman dikkat zira zikilebilirsiniz. Hoş devlet bizi zaten 12 yıldır zikiyor alışkınız biz.
(bkz: deveye diken insana siken yaranırmış)
Giyinik doğduk sanki de çıplak banyo yapmamız günahmış kitap da her yazanı düşünmeden kabul edin de ileride sahip olduğum fabrikada ucuza çalışacak bu kafaya sahip sömürülecek insan bulmakta zorluk çekmeyim. (bkz: adam smith Was here)
melekleri rahatsız etmektir.
bu çince arapça olayını anlayamadığımızdan türkçe entry girmemize sebep olan bi banyo yapma türüdür.
saçmalıktır. kesinlikle yapılmaması gerekir. kınıyorum bu şekilde banyo yapanları.
Bence normal dogdugumdan beri böyle yaparım.
Bir giyinik iken seks yapmak değildir.
2072'ye kadar geyiği yapılacak konu.
Levent Kırca sikeçlerde bile göremeyeceğiniz absürtlük.
götçü cinlere dikkat şarttır. başı sabunlarken bilhassa.
türkiye'nin yıllardır ihtiyaç duyduğu mizahtır. aranan kan bulundu, dağılalım lütfen. köye yerleşip kümes hayvanı beslemek üzere gidiyorum buradan.
işten geldin, soyunmadan duş mu almalıydık yani dedirtendir.
bir (bkz: çıplak duş almak) kadar hızlı olamayacak etkinlik.
doğalgaz faturası az mı geliyor anlamadım. üstüme kalın şeyler giyip soğuk suyla yapıyorum üşümüyorum böylece. millette para bol.
Özel bölgeye yaprak koyarak yıkanmak daha mantıklı.
Su parasi fazla gelmesin diye kiyafetlerle banyo yapmak daha mantikli.
(bkz: giyinik sex yapmak)