bugün

bir islam sitesinde gördüm ve cok şaşırdım sitede herşey yasak nefes almada dağil.

Sual: Evde hiç kimse yok iken çıplak durmak ve çıplak yıkanmak günah mıdır?
CEVAP
Evet günahtır. Çünkü yalnız değiliz. Yanımızda, bizi cin ve şeytanlardan koruyan, amellerimizi kamera gibi aletlerle kayda alan melekler vardır.

beyler yanacağız herkes takım elbise ilen girsin banyoyaa.
haramdır.
Benzersiz bi deneyim. Tavsiye edilir.
(bkz: naSil kafalar bunlar)
göt falan hep ıslanıyor. değişik bir deneyim.
normal duş almanın tam tersidir.marcinaldir.asidir.
(bkz: uuu beybi)
aramızda giyinik vaziyette duş alanları ortaya çıkarmış başlıktır.
biraz rahatsız edicidir, şnorkelle alınmalıdır.
suyun içinde boğulmamak için parmaklarıyla burnunu tıkayıp kafasını arkaya yatırarak yapan kızlarımız var. kendini plajda hissettiriyor.
Nasıl dünyaya geldiklerini bilseler anne babalarını katleder bu kafadakiler. Kamera gibi aletle kayda alıyormuş. Sonra da şantaj mı yapacak? Sizin ben çalışmayan beyninizi sikeyim.
Vücudunuzun ıslanmasına sebep olur. Lan Manyak mısınız? Giyinik halde duş alın ki oranız buranız ıslanmasın.
giyinikte mi alınıyodu dedirten olaydır.
- çıplak duş aldım.
+ kaça aldın?
- duş olum duş.
+ vitra'dan mı aldın?
- çıplak diyorum duş almak.
+ ha sen istiyor duj verecek yüz dolar daha.
ilginç durumdur. kürkle duş alınması gerekirken neden böyle alınır hayret getirdim doğrusu.
Terbiyesizlikten başka bir şey değildir ayıptır kınıyorum.
Caiz değildir.
caiz değildir.eğer banyo boyunuzdan daha genişse bir cinin yanınızda duş alma olasılığı vardır.tabi cinin önünde çükünüzü sallayarak banyo yapamazsınız ayıptır o yüzden avret mahali bir havluyla sarılıp yıkanmalıdır.sonra o ıslak havluyla cini dövüp uzaklaştırmalı efenim çünkü bi türlü çıkmak bilmiyor şerefsizler.Doğalgaz parası çok gelmesin.
çok değişik bir olay. montla sıçıyorsanız montla banyo yapacaksınız ...ne o üstünü çıkarmalar filan
montla sıç, gocukla duş al.
Yapmaktan hoşlandığım bır sapikliktir.
Sanki tertemiz olursunuz, rahatlık hissettirir.
çağ dışı bir davranıştır. yıl olmuş 2015 hala medeniyet öğrenememişsiniz.
terbiyesizliktir, gavur icadıdır. çıplak duş mu alınır. (bkz: aman tanrım didim)
Her gün gerçeklestirdigim eylem. Hatta dus sonrasında ciplak gezmek de vardir yaptiklarim arasında. Ha ama Kur'an a göre bayanların çıplak duş almaması gerekiyor. Cin muhabbetinden ötürü.
Utanç dolu davranış hiç yakıştıramadım açıkçası.
Takım elbise ile makbuldür. Evet.
Benim fantezilerim arasındadır. Genellikle gocukla yaparım ama canım sıkıldıkça böyle çılgınlıklar denerim.