bugün

Cinsiyetlerle sınırlandırılmaması gereken davranışı yapan kızdır.
çorbadan fazla seçeneği yoksa, elindekini en verimli şekilde kullanıp doymak isteyen kızdır.
çorba içmenin bile artık bir takım şekilci mesajlar veriyor oluşu, ne idüğü belirsiz saçma algılar da neyin nesi anlamak mümkün değil. ayrıca;

(bkz: olsa da yesek)
çorba içiyordur. daha fazlası değildir.
çorba çok sıcak ise; ekmek doğradığınız zaman içilebilir sıcaklığa geliyor. cinsiyet ayrımına gerek yok. genellikle erkekler hızlı yemek yedikleri için, çorbanın içine ekmek doğrayarak içiyorlar.
Abooov! Eğer iki eli , iki ayağı varsa bide sakın yaklaşmayın derim. Hatta gördüğünüz anda polise ihbar edin. Saldırabilir dikkatli olun.
insanlık tarihinin en normal davranışlarını yapmış bir evlad-ı insandır.
bizdendir.
acıkmıs kızdır.çorbanın doyurmayacağını biliyordur.
çorbaya ekmek doğramayı bilen hanım kızımız becerikli,maharetli; işinde mahir, çomak sokmayın işini bildiği gibi yapsın. Labunyalar.
o kız candır, koruyup kollamak, serin yerde muhafaza etmek gerekir, her zaman yanında olmak gerekir.
kaşığın burnuyla yemek yiyip ayy ben yumurta kırmayı bile bilmem diye övünen kızdan daha gerçekçidir.
hemen etrafı çevrilmesi gereken kızdır.

ağzının tadını bilen kadın, güzel yemek yapar. hava peşinde gezinen, sonradan görme eşşekler bunu bilmezler.
bütün eleştirenler kraliyet sofrasında içtiği için çorbayı ilginç buldukları kızdır.

lan allahın hanzoları evde nasıl yemek yediğinizi bilmiyoruz sanki.

kasenin dibini ekmekle sıyrdığınız hakkında hiçbir fikrimiz yok zaten. ayrıca ekmek doğranan çorba sıvı olma özelliğini kaybettiği için içmek eylemi doğru tanım olmuyor. siktir git şimdi.
kezbandır.
samimi anadolu kızıdır.
tikilere değişilmez.
(bkz: mama)
çorbayı güzelce ve olması gerektiği gibi yiyen kızdır. ben de çok severim öyle yemeyi. içine bolca ekmek doğranır ve yenir, içilmez.
sadece nikimle dahil olmak istedim bu başliga. bir faktoru gozden kaciran kizdir.
bunu garipseyen zihniyet kızların pembe sıçtığını iddia eder.
ayakta alkışlanası kızdır.
çok normaldir.
kadının dibidir.
çok normaldir önemli olan onu yeme şeklidir. daha bu gün işyerimde ki bir bayan arkadaş yemekte öyle yaptı ve gayet kibar yiyebildi yemeğini. aristokrat kesildiniz başımıza...
efendi gibi evinde ailesiyle yapıyorsa sıkıntı yaratmayan, ancak ortamda yanınızda yapıyorsa koşarak uzaklaşılması gereken kızdır. herşeyin bi adabı erkanı var...
yurdum kızıdır. çorbayla acı biber turşusu yemeyi, üstüne bir de türk kahvesi içmeyi sever.
güncel Önemli Başlıklar