bugün

entry'ler (110)

flash belleğe türkçe isim önerileri

taşınabilir bellek.

işkembe çorbası ve sarımsağın aşkı

bir de buna sirke eklendiği zaman tadından geçilmez.

üniversite bölümlerinin tek cümlelik özeti

endüstri mühendisliği : endüstri meslek lisesi mi o, benim oğlanda orda okuyor.

kibar şekilde hapşırmaya çalışan tip

hapşırıp hapşırmadığı belli olmayan ve tuhaf, ince bir ses çıkaran tiptir. hapşırmak doğal bir şeydir, gerek yok kibar olmaya.

sözlük yazarlarının favori şarkıları

mana ft prince royce "el verdadero amor perdona"

anneler günü

her mayıs ayının 2. pazarında kutlanan özel bir gündür. o günde annelere hediyeler alınır onlarla vakit geçirilir. ama sadece anneler gününde değil onları her zaman hatırlamak ve memnun etmek gerekir.

1965 doğumlular

en güzel zamanlarında 80 darbesini yaşamışlar ve yokluğun kıymetini iyi bilenlerdir. şahsen annem 65 doğumlu olduğu için biliyorum.

kar bulamazsan yar yolla

king reklamında çıkan bir cocuğun söylediği türkünün bir kısmıdır.

evlenmeden cinsel ilişkiye girmeyen kız

mantığıyla hareket eden kızdır. sevişmek bir dk süreceği için, bir ömür boyu pişman olmak istemiyordur. eğer erkek gerçekten seviyorsa; basar nikahı her şeyi helali ile yaşar. sadece imam nikahı da yeterli değildir. ayrıldıktan sonra hiç bir şekilde hak iddia edemezsiniz. kendinizi koruma altına almanız gerekiyor.

sözlük yazarlarının en son aldığı kitaplar

yds nin püf noktaları.

başak burcu erkeği vs ikizler burcu erkeği

başak burcu erkeği adımlarını sağlam atarak geleceği düşünür, ikizler burcu erkeği ise sadece anı yaşamaya odaklanır. en korktuğum erkek burcu ikizlerdir. ikizler için çapkınlıkta sınır yoktur.

akla gelenin başa gelmesi

aslında düşündüğümüz şeyi kendimize çekmek ile alakalı olabilir. o yüzden düşüncelerimize, isteklerimize, dualarımıza dikkat etmeliyiz.

unutulmayan kitaplar

elif şafak - iskender diyebilirim.

emre isimli erkeklerin genel özellikleri

nin başında çapkın olmaları gelmektedir. sonrasında kaslı vücut yapıları, derin bakışları vb. sayılabilir.

ben seni arkadaş olarak görüyorum

cümlesini genellikle bayanlar kullanmaktadır. Amacı ise; kendisiyle sevgili olmak isteyen bir erkeği istememesine rağmen, elinde tutmayı sağlamaktır. gelecekte sevgili olabilme ihtimalini de katarak, karşı tarafa sosyal mesaj verir.

yazarların oğulları olursa koyacakları isimler

özel olmalıdır. her yazarın aklında çocuğuna vereceği hem erkek hem de kız ismi vardır. Benim favori erkek ismim ise; mehmet'tir.

gecenin şarkısı

orhan gencebay- beni böyle sev.

insanlar ikiye ayrılır

bunlar; düşününenler ve harekete geçenlerdir.

evleneceğim kadında bekaret aramam diyen erkek

daha önce bir kızın bekaretini bozmuş olabilir. Ama erkeklerin yapmadıkları halt yok, evlenmeye gelince bekaretlik ararlar. insan önce kendisine sormalı "ben bakir miyim?" diye.

evlendikten sonra hemen çocuk yapamam diyen kız

evliliğin en güzel anlarını rahat rahat yaşamak isteyen kızdır. Sonuçta çocuk olduğu zaman sorumlulukarı artacağı için, kafasına göre hareket edemez. En güzeli; evlendikten 2 sene sonra çocuk yapmaktır.