bugün

%80 boğa burcu insanıdır.Kendileri hariç herkes onlara uyuz olur.
şerefsizin önde gidenidir benden söylemesi.
günün 10 saatini bilgisayar başında geçiriyorsa, devamlı ettir, koladır, pizzadır, hamburgerdir ottur püsürdür, bunlarla besleniyorsa doktora görünmesi gereken insandır.

(bkz: aa bu benim lan)

göründüm mü? hayır. yaşasın metabolizma.
+90 kilo arkadaşlarından bile daha çok yemesine ramen kilo alamaz. insan statüsüne bile konmaz toplu yemeklerde ancak tık yoktur.
"su içsem yarıyor" diyen insan modelinin zıt yönde olanıdır.
hayvandır. böyle adamlarla muhattap olmamak gerekir, olan sizin göbeğe olur.
çok hareketli ya da bünyesi yediklerini çok çabuk eritiyordur.*
ırsi şişik insanın nefret kontenjanında 1. sıra insanıdır.
kıskanılası ve de şanslı insan türüdür. siz bir gofretin kalorisini hesaplaya dururken, o, büyük bi iştahla ne varsa silip süpürür, kilo değil gram almak bilmez, hep aynı kalır hep ama.sinir bozucu olup aynı zamanda da bünyede içten içe tokatlama isteği uyandıran insandır.
ateş edilesi insan tipidir. size nispet olsun diye gecenin ikisinde cips, çikolata gibi bilimum abur cubur yer, bok yesindir hıyarağası.
bunların özellikle kilo almaya çalışıp bi türlü alamayanları da mevcudtur.
'su içsem yarıyo' insanlarının bi kaşık suda boğmak istediği türdendir.
(bkz: ben)

içinde kurtların habitat kurduğundan şüphelenilen insandır.

bu arada bu kelepçe yöntemi, diyet vs. yerine, neden zayıflamak isteyen insanların içine kurt transferi yapmazlar bilmem. Madem ki kurtçuklar falan bu kadar etkiliyor bu kilo olayını, neden yapmazlar neden...*
bağırsaklarında solucan, tenya olan veya vücudunda tiroksin hormonu fazla salgılanan insandır.
obezlerce kıskanılan insan türüdür.
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)

metabolizmanın hızlı çalışmasından tutun da, genetik olmasına kadar pek çok sebepten kaynaklanabilen, dışardan bakıldığında imrenilecek bir şeymiş gibi duran ama aslında kilo alamayan kişinin içine dert olan, midemde böcük mü var diye düşündürten, hayatın adil olmadığının da kanıtı olan durumun vücut bulduğu kişi.
bir zerrin özer duasıdır.
(bkz: hep bana).
bakıyorum hakkımda pek fena hakaretler girilmiş. cevap hakkı doğdu bana da. arkadaşım kolay mı sanıyorsunuz çok yiyip kilo almayan insanın işini? boy-kilo dengesini tutturabilmek adına spor salonlarına gidip, fit olmak adına spor salonlarında sürünür, çıktıktan sonra yiyebileceğinden daha fazlasını yemek için durmaksızın tıkınan, midesi her yemekten sonra bulanan insandır. yazıktır, üzerine gitmeyin. belki yemek yemeyi külfet olarak görüyordur. bir an önce haplarla beslenilen çağa geçmek istiyordur.
kimilerine göre şanslıdır.ancak gerçekten zayıf olup herkese oranla fazla yiyen ancak 1 gram bile alamayan, bu kategoriye giren insanlar da vardır.Bu insanların metabolizmaları hızlı çalışır çabuk yakarlar.
çok hoş ve güzel bir netice olsa gerek, istediği şeyi istediği kadar yemesine rağmen şişmanlamamak gerçekten ele geçmez bir durum, çok yemesine rağmen şişmanlamayanlarda ya metabolizma çok seri ve hızlı çalışıyor,ya bir hastalığı var ya da çok koşturuyor, spor yapıyor, her halükarda da tabi ki sağlıklı olmak çok güzel bir şey ancak, istediğin her şeyi yiyebilmenin de dayanılmaz bir güzelliği var.
genelde kuzendir...
tıpkı benim meybivi'm gibi...
eğer hastalık gibi birşeyse keşke başıma gelse denilen durumdur. yiyeceksin, ölümüne yiyeceksin ama kilo almayacaksın? işte bu mucize olurdu... haa bide su içse yarıyorlar vardır... bu dünyada adalet yok be cidden...
lise hayatı boyunca hergün iskender, döner yemesine rağmen, üniversitede de aynı şekilde kusasıya kadar yemesine rağmen ve yaz tatillerinde yine aynı şekilde yemesine rağmen yinede çok zayıftırlar. benim işte o.*
normal şartlarda hipertiroid hastalarında görülebiliyor bu durum. ancak üstüne bir de benim gibi başka hormon rahatsızlığınız varsa, sadece hipertiroidi olanlara kızmanıza sebep oluyor.
metabolizması hızlı olanlardır.
metabolizma ile ilgili bir olay. yaşam düzenlerini değiştirdikleri zaman kilo almaları kaçınılmazdır.