bugün

Aldığı kaloriyi yakıyordur, metabolizması hızlıdır, bağırsak solucanı vardır.
Benim bu insan.

Alsam bile çok az.

Az önce inanır mısınız bir ekmeğin %75'ini yedim ve hâlâ midemde bir taraflar boş gibi.

Metabolizma hızlı.
dayaklıktır. döverim ben bunu.
Tiroid bezinin hızlı çalışmasından kaynaklıdır. Metabolizmayı gereğinden fazla hızlandırır, istenmeyen kilo kaybına, hızlı veya düzensiz kalp atışına yol açar. Sanılanın aksine; bir nimet değil, uzun vadede ciddi rahatsızlıklara yol açan bir hastalıktır.
(bkz: Hipertiroidi)
Bendeki durum işte.
Durduğum yerde mi yakıyorum nedir hiç kilo almadan her şeyi yiyerek ilerliyorum.
Şeker hastası falanda değilim durduranım yok anasını satayım.
Bu insanlar genelde kemik torbası şeklinde olurlar.
Bak şu hayatta kimsenin en ufak bir şeyini kıskanmışlığım, neden ben de böyle değilim demişliğim yoktur. Ama bu insan modeli var ya, inanılmaz özeniyorum, keşke ben de öyle olabilseydim.
görsel
benim. almıyorum üstüne veriyorum da. bi sıkıntı olabilir ama umursamıyorum . şimdi de bi güzel gece kahvaltısı yapicam zaten.
" fesat adam et tutmaz " sözünü ispat eder.
Çocukluğumdan beri yemek, abur cubur damak tadım büyük bir adam gibiydi. Bol kalorili şeyleri severdim. Daha konuşamadığım yaşlarda el hareketleriyle annemden köfte yapmasını istemişim hala ailede o söylenir durur. 9 aylıkken bir tabak çorba bir tabak kuru fasulye bir tabak pilav üstüne de bi salkım üzüm yemişim yengem şaşkınla anlatır. Ben zannetmiyorum ki böyle birisi yesin yesin de kilo almasın. Rüyamda Çeşmeden çikolata aktığını görüyorum ne diyonuz siz ya.
1- (bkz: stres)
2- (bkz: böbrek taşı düşürmek)
3- (bkz: yoğun çalışma)
4- (bkz: fitness)

üçüncü maddeye alışılıyor. sorun yaratmıyor bir yerden sonra.

ama diğer maddelerden kurtulmadan kilo almak zor. son zamanlarda kilo almaya başladık da sağolsun fitnessla tekrardan vereceğiz gibi.
metabolizmam hızlı abii yaa, yiyorum yiyorum kilo alalmıyorum ben yaa off ağlıcam diye gevşek gevşek konuşmazlarmı bide tam deli olmalık sanarsın haline üzülüyor.
Benim lan o. istahim yerinde ama kilo alma sorunum yok. Kara tren gibi bünye maşallah ne atsan anında yakıp enerjiye çeviriyor.
Sevilmezler. Vardi oyle zamanlarim.
kebap diyeti yapıyordur.
Beşiktaş gibidir.
Metabolizması iyi çalışan insandır. Yemek yemenin tadına sonuna kadar varır. Bazıları gıcıklığından çatlayana kadar yer. Ben yaptım ordan biliyorum. Ama bir gün o metabolizma yavaşlıyor a dostlar. aynın hızda devam edince ayda onar kilo almaya başlıyorsun.Çok güvenme o kilo almamalara.
Allah alsın.
Kuzenimdir. Kendisini bildim bileli fil gibi yer. Tazefasülyenin içine ekmek doğrayıp yanında pilav yer, yanımda 4 bütün döner 2 bütün kokoreç yemişliği var. Günün herhangi bi saati aç tok farketmez, yemeğe asla hayır demez ve bildiğin tığ gibi. Asla kilo almıyor. Ben de yıllardır bu çocuk neden böyle diye kendime soruyordum, cevabını bu yaz buldum.
Arkadaşlar çocuğun tatlı ve abur cubur ile alakası yok. Harbiden bi düşündüm, cidden onu bunları yerken gördüğüm sayılıdır.
Demek ki neymiş, en büyük düşman şeker, paketli gıdalar, abur cubur...
Metabolizma hızının yarış atı gibi çalıştığı insandır.
scooby doo'daki sarı saçlı elemandır.
işte ben olarak ifade ettiğim bir özellik ben kilo almaya çalıştığım doğrudur.
Nankör insanlar efenim,ne demek kilo almamak ben çikolata düşünsem kilo alıyorum.
Cok yiyosa saglikli oldugu da soylenemez.ne kadar bende cok yiyip kilo almasam da aldanmayin.onemli olan saglik.