bugün

reklamda kıvanç (nam-ı diğer behlül) mankenin bacaklarına bakıp iki çift laf edince yine başlıyor dedik ama ucuz kurtulduk.
"bu türkler de çok oluyor" du sanırım eski versiyonu (bkz: 1990 lar)
mavi'nin yeni reklamının sloganı. Ayrıca reklamda kıvanç tatlıtuğ'un yanında oturan da taş gibi bir adammış maşallah. Allah sahibine bağışlasın efenim. adı ne acaba bu insanoğlunun?
bulunabilecek en kötü slogana dikkat çektirmek için verilen 400 bin tl

(bkz: hayyallerim suya düştü)
burası istanbul sloganından sonra mavi'den ancak böyle saçma bir slogan beklenebilirdi.
(bkz: mavi)
vay vay vay vay vay. çantaya bak.
gerçeği söylemişer satılan herşey artık kazık ötesi olmuş. Levi's le aynı fiyata satarak onunla rekabet edemezsin.
izlemediğim reklamın sloganıymış. merak ettim mi?
=====> yoo.
(bkz: çok mu çok slogan bulamıyoruz)
(bkz: vay vay vay vay)
(bkz: yedinci nesil yazarlar)*
Mavi'cik sağolsun herkesin diline düşen slogandır. Kıvanç Tatlıtuğ'un mankenin çantasına bakıyorum havalarında bacaklarını dikizlemesi de komiktir.
dünya basketbol kupasında türkiye maçlarında her molada, her period bitiminde, devre arasında izlemeye maruz bırakıldığımız baymış reklamdır.
(bkz: 11880 reklamları)
kendini beğenmişlerin kullandığı bir söz genellikle. bir tek bana mı itici geliyor acaba?
Mavi markasının kendinden soğutma çabasının göstergesi olan slogan. Ben hayatımda bu kadar itici ve bu kadar saçma bi slogan duymadım arkadaş. Hayır yani maviden bişey alasım varsa da artık almam , o derece.
görsel
Yerinde bir reklam sloganı. Reklama ihtiyacı olanlar için.