bugün

insanın psikolojisini altüst edecek bir durumdur. havalı değil de götü kalkık diye tabir etmemiz gereken bu kız türüne aşık olmak çok tehlikeliyken bunu ona fark ettirmek belli etmek bu tehlikeyi kat kat arttırır. aman diyeyim böyle şeylere kapılmayın, akıllı olun lan biraz.
benimle çıkarmısın? sorusuna anca havanı alırsın diye yanıt alabileceğin bir durum.
(bkz: aşık olunan kızın havasını alma teknikleri)
Fotoğraflarına hayranlık ile bakarken aklınıza çok havalı olduğu gelecek ve bütün hevesinidi alacaktır. Neyse ver bi dal.
o kıza hakaret ederek durumu tersine çevirirsiniz ve olaylar gelişir.
Genelde hep olan durum budur dıger kızlar nedense umurlarında degıl.
romantik komedilerin okullu versiyonlarında bol miktarda görülen durum.
anca platonik mertebesine varabilecek aşktır.
Sizle kedinin fareyle oynadığı gibi oynar. Aman diyim ha
(bkz: ergene aşık olmak)
onun da sıradan basit bir insan olduğunu unutmayın , sizden tek farkı etrafında götünü kaldıracak yalama takımının olması

şayet siz o yalama takımının sizde bulunmamasını sizin tercihiniz gibi yansıtırsanız , yani aslında istesem benim de yalaka takımım olur ama ben sevmiyorum böyle şeyleri deyip kendisine yalama olmazsanız bir süre sonra onun size aşık olma ihtimali çok yüksektir

hayat böyledir , bir kızı 100 kişiden 99 u ister , kız gidip o 1 i niye istemedi diye kafayı takar ve onun kendini istemesi için her şeyi yapar , geri kalan 99 unu da götünü kaldırmaktan başka bir işe kullanmaz
(bkz: güzel kızı tavlamada ego sarsma yöntemi)
Havalı ne demek. Sibop gibi bişey mi.
Boku yemek demektir.
Sen havalı sanıyorsundur öyle bişey yok.