bugün

büyüklerin ki genelde evdeki en büyüğün (abla.anne) bayanlar için kozmetik ürünlerini yüze geiişi güzel sürüp herkeze gösterme.
küçük kardeişi öldürme çabası ki birinde başarılı oluyormuşum son anda yakalanmışım.
anneye anne prezervatif ne diye sormak akabinde şunlar gelişebilmektedr
-anne prezervatif ne demek?
-şiiişşşşt kızım deden içerde duyacak sussana ayıp ayıp
-ne varki anne ben ona da sordum!!!!

diyalog daha da uzayabilmektedir

-neeee?!
-evet. dedem dedi ki senin babama doğum güünü hediyesi olarak vermen gereken şeymiş
-?!!!
-ben de onun için sana geldim yaa.
denizkestanesinin bir kankası küçüklüğünde arkadasıyla paten kayarken ne hikmetse aklına bir hinlik gelir ve süprmarketten bildiğimiz ketcabı alırlar boya tüpü misali kullanarak tüm arabaların üzerlerine desen çizerlr yazı yazarlar ketcapla ancak akabinde yakalanmışmıdırlar bilinmemektedir kanka o kısmı paylaşmamıştır
yastıkların içine zeytinyağı,pril,ketçap karışımı zerk etmek
denizkestanesinin bir kuzini küçüklüğüne köy evinde yanlız kalmıştır ve civcivlerin gözlerine çivi çakarsa gözlerinin daha güzel görüneceğini düşünmüştür olayın devamı oldukça acıdır ancak üç yasında bir çocuğun masum bir düşüncesiyle başlamıştır affedilmelidir.
yaş 7. izmir ılıca'da anneyle plaja gidilmiştir. denizde boğularak sahile vurmuş ölü taklidi yapılmıştır. akabinde annenin canhıraş çığlıklarla yanınıza koşup pis pis sırıtışınızı gördüğünde bir eşşooooleşşek!!!! küfrünü müteakip sağlam bir osmanlı tokatıyla macera bitmiştir.
(bkz: şirine)'yi izleyip (bkz: masturbasyon) yapmak.
anne evde yokken mahallenin çoçuklarını eve çağırıp kızıldericilik oynayıp evi talan etmek. balkondan aşağıdan geçenlere tükürmek. karşı komşunun camını kuş vurcam diye kırmak...
nada ilkokula yazdırıldığında ortalığı yıkmaktadır ben gitmem diye,aile bu kadar büyük bir tepkiye anlam verememektedir.daha sonra karşılarına alır ve sorarlar;
-kızım neden istemiyosun okula gitmeyi?
-okuma yazma bilmiyorum,öğretmene ayıp olur.
-puhahaaah!
buz dolabını beyaz okul tahtası sanıp ispirtolu kalemlerle arkadaşlarına ders anlatmak. tabii yazılanların silinmediğini daha doğrusu silinemediğini görünce apışmak.
-zevk için elinde böcek ilacıyla bahçede akşama kadar dolaşmak. öldürdüğüm tüm böceklere toplu cenaze namazı kılmam.
-annenin evde seni yalnız bırakması üzerine arkasından bütün misafir terliklerini fırlatmam.
-o zaman iki üç yaşlarında olan kuzenlerime şımarmalarını değil, sadece evde dolaşmalarını engellemek için yataktan ayaklarını uzattıkları anda köpek balığının ayaklarından yakalayacaklarına dair gayet inandırıcı bir hikaye uydurmam. akabinde akşama kadar yataktan inmemeleri.
-* tavsanımın karnına kursun kalem sokma girişiminde bulunmam. civcivler o kadar sanslı değildi. onlarında bir kısmını balkondan atmam, bir kısmını da kapını arasına yerleştirip kapıyı örtüvermem.*
-zevk için evdeki anneye ait bibloları kırmak ama daha cok hosuma gideni ben hiç bir zorlama yapmamama rağmen, kardeşimin olayı ben yaptım diyerek kabullenmesi.
ucubegothic'in kardeşi ile birlikte, tahta bir kutu içine evde bulunan tüm kolonya şişelerini boşaltıp ateşe vermesi ile halının alev almasından kaynaklanan anne terliği yeme sebeplerinden biri.
bonibonları hap, hapları bonibon zannetmek.
(bkz: paradoks)
anneye her yol gerçekten roma'ya mı çıkar diye sormak.
"ayakkabı ters durmaz, durursa biri ölür"
"gece tırnak kesilmez"
"kıyafetlerini dağınık bırakırsan, gece iyi saatte olsunlar gelir"
v.b. gibi batıl inanç sayılan ve annelerin sanıyorumki ev dağılmasın diye uydurduğu binbir türlü cümleleri birleştirip, gerçek hayatta yaşananlarla süsleyip, arkadaşlarına anlatmak.. onlara korku yerleştirip, söylenenlerin hepsinin tersini yapmak...
say say bitermi her insan evladi cocukken doğal olarak salaktir hafif bir mallik vardir. yapanlar vardir ama sanmiyorum anlatabilen olabileceğini. hassas bir nokta olmakla beraber insanin içindeki altta yatan e$cinselle alakalidir..
Efendim mahallenin ileride aykiri olacağı belli olan oğlanciklar toplanir. ve filmlerde dergilerde orda burda gördükleri cinsel içerikli $eyleri birbirlerine $ehvet ile uygulamaya ba$larlar.Doğaldir. hormon geli$imi ve merakla alakalidir. Bunun dişinda Araba lastiklerini indirmek, araba egsozlarina i$emek, gibi bir çok alakasiz atraksiyon mevcuttur bu dönemler içinde.
(bkz: çocuklukta diğer çocuklarla sevi$me durumu)
okuma yazma bildiği halde, ablasının odasından çaldığı tüy dökücüyü kaşlarına sürmek.
perdenin yarisini kesmek.
kibritin ucundaki barutu yemek.
dekoratif olması amacıyla evde ana babanın gidip bardan getirdiği etrafına çeşitli ülkelerin bayraklarının sarılı olduğu kürdan, prizin iki deliğine de ayrım yapmadan yerleştirilir.iyice ileriye doğru itilmelidir çünkü düzgün durması gerekir.
(...ve bunu yaparken yakalanmak bugün hayatta kalmamın nedenlerinden sadece biridir.)
şehir dışından bir haftalığına gelen alt komşunun yeğenine aşık olmak*, o gittikten bir gün sonra alt komşunun kapısını çalıp "aa niye gitti ama ben onunla evlenicektim" diyip kendini rezil etmek.
burunu hummalı bir biçimde karıştırılıp, beklenen madene ulaşıldıktan sonra elde top şeklinde yuvarladıktan sonra halı, masa, koltuk v.b eşyaların altına iliştirmek.
+kardeşinizin yüzünü kırık bir fincan aracılığıyla çizmek.
+kardeşinizin pijamasını yakarak o nu hadım etmeye çalışmak.
+eskiden moda olan duvar kağıtlarını tutuşturarak evin harlamasına sebep olmak
+uçları açık + ve - kutuplu bir kabloyu demir bir vazoya deydirip evin ana şartelini attırmak.
+televizyon dolabına çıkıp, içindeki televizyon, video, telefon gibi bilimum değerli eşyanın yere devrilmesine vesile olup parçalanmalarını sağlamak.
+arkadaşının kafasına taş atmak
+traktörü kaçırmak
+çelik çomak oynarken elinizdeki kazığı arkadaşınızın ayağına saplamak

diye uzaar gider bu entry...

(bkz: ne diyom lan ben)
Nargilenin fokurdaması ile çaydanlığın fokurdaması arasında dahiyane bir bağlantı kurmak. Akabinde ele gecirilen pipet ile çaydanlıktan çıkan buharı içine çekmek.