bugün

entry'ler (139)

güven

klişedir. zor kazanılır. kolay kaybedilir.

günün ilk entry si

acıkcası hiç de umrumda olmayan entrydir. allahın günü bir tane olsa özel olur hani de, her gün her gün de açıkcası hiç cekilmeyen, daha da beteri hatırlanmayan entrylerdir.

herkes sevdiği halde sevilmeyen şeyler

(bkz: hersey)

saç malanmaz yalanır

90'lı yıllarda cocuk olan bünyeler tarafından becerilmiş bu sacmamsı ifadeyi ulu uludag sözlükte görmemle hüzünlenmeme neden olmuş hede.

pazartesi sanılan günün aslında pazar olması

bir an için yasanan iğrenç ruh halinin pazartesi tekrar yasayacağını düşünerek gayet de hüzünlenebilinir.

duman

17 ekim cumartesi günü saklıkentteki konserleri kaçırılmaması gerekir. ayıptır. günahtır.

exogenesis

muse un son albümü (bkz: The Resistance)ın kapanış şarkısı. overture, cross-pollination ve redemption olmak üzere üç kısımdan oluşmakta. dinlemeden ölmemeli.

muse

onun bunun kolpası, yok şunu taklit ediyor, yok ananınki yok babanınki diye ötenlere son albümleri ile (bkz: The Resistance) fena kapak geçirmiş gruptur.

hacettepe üniversitesi bahar şenlikleri 2009

dumanın gercekten mükemmel bir performans sergilediği senlik olmustur. unutmadan konsere gelip de eski eski diye bağıran güruha seslenmek istiyorum adamlar tabiki yeni sarkılarını söyleyecekler ki onlar da bilinsin. eski eski diye bağırana kadar madem geliyorsunuz konsere yeni albümünü de dinleyip de gelseydiniz.özellikle de beni benden alan kaan ın ayıklayalım türevi sarfettiği söz oldu. gereksizler ayıklandı eskiler başladı. oh olsun . mükemmeldir. coşmustur. costurmıştur. helal olsun.
bedük e gelince söyleyecek söz bulamıyorum . mükemmelsin daha ne densin.

hacettepe üniversitesi bahar şenlikleri 2009

13-16 mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olup, bir değişiklik olmazsa eğer gelenler şu şekildedir:
13 mayıs: kenan doğulu
14 mayıs :D uman
15 mayıs: bedük

yapı kredi nin adios kredi kartı reklamı

wayfarer.

koridorun sonunda sagda

cogu yerde olmasının sebebi diger koşulunun solda olmasındadır. yani sadece bir ihtimal olması gercekleşme olasılığını yükseltmektedir.

çocuklarının adlarını recep tayyip erdoğan koymak

mehmet recep peker koymaktan farksız bir olaydır. 60 yıl sonraki nesle pek de aşina gelmeyecektir çünkü.

yemekteyiz

artık tat vermemektedir.

2009 yili burc yorumlari

her yıl yapılan, hep meraka yenik düşülüp dinlenilen ancak dinlendikten sonra akılda hiç birşey kalmayan sacmalıklar silselesi. burc özellikleri dogrudur, inanırım ancak gökteki yıldızın işi gücü yok da yarın benim gideceğim tatile ya da başlayacagım işe göre hareket etsin

cnm yha

pelincim cnm n kadar güzelsin yaa ayy nazar değmesin bebeğime cok yakışıosunuz yhaa.. diye devam edebilen tiki söylemlerindendir. nasıl bir ülke nasıl bir gençlikse cogu ya bunlar gibi beyni küçülmüşlerden ya da abaza gençliğinden olusmaktadır. bunlarla yasayıp hala normal kalabilmekse zordur.

ikizler burcu kadını

kendi türü içinde de, diğer insanlar içinde de bulunmaz bir varlıktır.

sokakta hanımefendi mutfakta aşçı yatakta orospu

sokakta aşcı mutfakta orospu yatakta hanımefendi olanını cok merak ediyorum be sözlük.

wipeout

izlenirken en yüksek oranda keyif veren program. son bölümdeki yarışmacının allah korusun, insallah gibi cümleler kurarken alttan alttan fon müziği olarak verilen ney sesi bünyemi kopmalara sevketmiştir.

senin icin asidi kacmis kola icerim

günümüzün vefa örneği.