bugün

misafir çocuğu su isteyince içine deterjan atıp vermek.
Karınca yiyordum hatta bi ara çamurun tadına da bakmıştım.

Bir arkadaş vardı beni dövmüştü evden annemin ince şişini aldım sonra kafasına batırdım ne hikmetse hiçbir şey anlamadığından ağlamadı da.

Köye gittiğimizde o yavru kedilere az çektirmedim. Çocuktum daha sonuçta kotu olduğunu bilmeden yaptim. kuyruklarından tutup içi su dolu büyük kazana atardım .

Daha sonra o üç yavru kediyi bi türlü bulamadık e az mı çektirdim be. Sonra donerken yolun kenarında gormustum kedileri anneleriyle kaçmışlar.

Allahım çocuktum daha ufacıktım sen affet.
Serdar ortaç'a aşık olmak. Bundan büyük psikopatlık olamaz nazarımda.
zaten miniminnacık olan evde minderden ev yapıp götüm götüm içine sığışıp sırıtmak.
üç yaşımda kreşe giderken bitlenmişim. o zamanlar saçlar kıvırcık belime kadar. annem uğraşmış temizleyememiş. en sonunda erkek kuaförüne gidip sıfıra vurdurmuş benim kafayı. ertesi gün komşunun benimle yaşıt kızıyla oynarken gel kuaförcülük oynayalım diye kızın saçlarını doğramışım.
kar ı eritip içine tuz ve sirke atardım. güya deney iste.
zavallı sinek yakalanır. önce kanatları koparılır , zevke göre kafasıda kopartılır , sonra ''nasıl yaşıyor lan bu'' diyerek izlenir en sonunda ocağın üstüne konulup yakılır.
karınca yuvası bulunur, hortum dayanır ve yuva su ile doldurulur.
arı kovanı bulunur , vücudumuzu komple kapatacak kadar plastik bulunur , elimizede bir sopa, sopa arı kovanına sokulur çevir babam çevir.
balkondan , yolda yürüyenlerin kafasına meyve atılır.
Ben yeni aldığımız koltuk takımının arkalarını kesmiştim. iyi ki babamın maaş gününe denk geldi. Adam maaş günü bir melek.
Ilkokul 1. Sınıftayken sıra arkadaşımla arama oturmak isteyen kızın alnını ucu yeni açılmış kalemle boydan boya yarmıştım. Dikiş atılmıştı. Kız " naptın seenn" diye zırladığında " bana ne oturmasaydın aramıza " demiştim hatta. Sevdiklerini paylaşamamak mı yoksa psikopatlık mı bilmiyorum ama yine olsa yine yaparım.
annemlerin saksıda yetiştirdiği soğanları yermişim.
malsam demek.

bir de annemin aldığı 2 kilo muzu tek başıma yemişim
annem sadece muz sıçtığımı söylüyor abartıyor da olabilir.
solucan yakmaktı galiba.

kafamı sikeyim.
sineklerin kanatlarına ip bağlamak.

nasıl bir aklım varmış.
mahalledeki çocukları rehin alıp kafalarına boncuklu tabanca ile sıkmak.
sinek'lerin kanatlarını kopartıp kavanozun içinde saklardım yeterince sayıya ulaştığımda sinek ilacı sıkıp ölmelerini izlerdim.

not:pişmanım.
eniştemin yazlık evindeyken sabahları plajda karıncaları kavga ettirir, kavgayı kaybeden karıncayı kavanoza koyup denize atardım.
Kimi zaman trajik kimi zaman komedi kimi zaman zalim kimi zaman tuhaf olaylardır.
Köydeyiz o zamanlar yaş ortalamamız 8. Sabahtan akşama kadar top peşinde koşturup akşamları büyüklerin dizinin dibinde oturup konuşuyoruz, şakalar yapıyoruz. Yine sıradan bir günün sıradan bir şafağıydı. Köy peyniri, domates, bal, yumurta, ekmek ve çaydan sonra top oynadığımız alana gittik. Günlerdir aynı aktiviteyi yapmaktan sıkılmış, heyecan arayan veletler olarak çöplerin döküldüğü alana gidip kedi vurmaca oynamaya karar verdik. Topumuzu alıp mutlu mutlu gitmeye karar verdik. ( top da kaliteli haa şu köylerde satılan beş milyonluk sert toplardan) ilk şutu ömer çekti, aramızdaki en çelimsiz ve en küçük olduğundan dolayı hiçbir hedefi vuramadı. Sıra bana gelene kadar ufak farkla kaçıranlar, dağa taşa atanlar oldu. Gözüme kahverengi, beyaz olan biraz da hantal olan kediyi seçtim. Tabi şut attıktan sonra, toplanmaları için bekliyoruz. Topu yere koydum ve biraz gerildim. Sonra zııbaaaaaammmmm hedefi tutturdum ve çarpmanın etkisiyle kediyi duvara yapıştırdım. Duvarda kırmızı lekeler vardı. N`olmuş diye bakmaya gittiğimizde kediniz ağzının dağıldığını ve kafasının kanadığını gördük, büyük ihtimalle ölmüştü ve hiçbir şey olmamış gibi devam ettik oynamaya. Işin tuhafı şu an can dostum pix ile gayet iyi anlaşıyoruz, onu severken aklıma geldi bu olay ve içimi hüzün kapladı.
Etraftaki sumuk lu böcekleri alıp şişeye koyar öylece beklerdim.
Yaz tatiliydi, arkadaşım bize gelmişti. Soğuk su istedi, bende gittim kattım ama üzerine deterjan da döktüm ve bunu iki kere yaptım. Neden yaptığımı hala düşünüyorum.
prizlere çivi sokardık abimle.
https://www.youtube.com/watch?v=4AOokj9RnyM
kolonyanın içinde alkol olduğunu öğrendiğim zamanlar akvaryuma kolonya döküp balıklarımın sarhoş olacağını sanmıştım...
Pencereden asağı işemistim. evden kaçmistim ama kaca kaça parka orada eskimo yemiş anneme yakalanmistim kimse kaçmaya takmamiş eskimo yuzunden azar isitmistim.
Karıncaları büyüteç ile yakardım ben yaa ağacın altında bekler onları izler yuvalarına ateşler salardım. Gerçekten psikopatmışım ben.
Arıyı bir gün boyunca kola şişesine hapsedip, bal yapmasını bekledim. Ölünce de ağlamıştım.
şeker hastası babaannemin çayına şeker atıp bir yudum içmesini sağlamak.
evet çocukluğum heyecandan uzak ve monoton geçti.