bugün

entry'ler (1937)

darwin imam hatip lisesi

ilk mezunlarındanım

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

depresyondayım, unutuldum, sevgilimden ayrıldııım....

günaydın demek cahiliye dönemi adetidir

benim ex, 2 gün üst üste günaydın yazınca bu haberi atmıştı sıadhgjısgıjasjoıpd

sanal konsomatrislik

selahattin aşkısı buga gircen mi?

kadınların beceriksiz olduğu konular

yine bütün kadınlar hakkında ''kadın olmayanlar'' konuşuyor

yaprak dökümünü hiç izlememiş olmak

ayy bu kervanda ben de varım.. pembe mont alınca arkadaşlarım dalgasını geçmişti.. yine de açıp izlememiştim

yazarların şu an dinlediği şarkılar

serra arıtürk- rüzgar

barbie

başlığı görünce buraya da mı viral verildi diye düşündürmedi değil...

hayatını sikeceğini bile bile yapılan yanlışlar

özel bir durumu resmi gazete minvalinde haber yeteneği olan birisine/ birilerine anlatmak.

gelini gelinlikle görünce ağlayan damat

Allahım nasip etme diyerek geçiyorum videoları.

yalnizlik manifestosu reloaded

geri dönmüş dj tanesi.

(bkz: yalnizlik manifestosu)

atatürk ilah değildir

kızla aynı fakültede okumamdan mütevellit bazı duyumlar aldım. Kyk'ya 2 hafta sonra geri döneceği söylenmiş oda arkadaşlarına. Diğer bir konu ise kızın kyk çatısı altında insanları din üzerinden örgütleme çabasının bulunması. Kyknın bunlara üst üste göz yumması...

nafaka için böbreğini satan adam

zaytung haberi sanmanın ardından gelen şok dalgaları... gerçekten bir çaresi bulunmalı, kanunda mağdur kim bilinmeli..

dolar 6 50 den 6 10a düşünce sesi kesilen kemalist

Gerçekten anlamıyorum kıyaslamaları. Hee eğer kıyaslama yapacaksak yakın tarihten örnekler verelim nisan ayının ortalarında fakültede vahşet yaşanıyordu dolar kurunun 4.19u bulmasından mütevellit. Ağustosun ortalarında 7ye yaklaşan dolar aradaki zaman dilimi 4 ay. Bu 4 ayda dolar yaklaşık 2.50-3 tl değer kazanıp türk lirası değer kaybetti. Kıyaslamayı 6 üstünden yapmak için afrika ülkesi olmalıyız..

hastane bahçesinde ölen kanser hastası

Belki de sesi çıkamadığı için, hastanede tanıdığı olmadığı, carlayamadığı için hastanede bir odaya yatırılamamıştır. Kanser tedavilerinin ücretsiz olacağı -ilaçlarıyla beraber- haberi çıkalı 1 ay oluyor neredeyse. Özel hastanelerde bile kanser hastalarının öncelikli oluşuna rağmen, devletin kendi hastanesinde kendi bahçesinde olanaksızlıklar yüzünden acı çekerek öldü. Ben burada hastaneyi ya da devleti tamamen sorumlu tutamam, burada sorumlu oradaki sağlık çalışanından politikaya kadar etkisi olan her kişidir.

dolar 6 00 tl olur mu sene sonu

Sene sonunda 7 Tlyi görebileceğimizin garantisidir bugün.

hoşlanılan kızı sanayide dürüm yerken görmek

belki de alnının akıyla babasının yanında çalışıyordur...

sony xperia xz

xz değil de m5 kullanmış olarak sony'i anlatayım. Isınma durumuyla sık sık karşılaşılıyor, kamerası gayet iyi. içinde biraz uygulama olduğunda donmaya başlıyor, bazen arayüz hatası veriyor. Şarj dayanması orta denilebilir, ekran ve sağlamlığı gayet iyi.

04 04 2018 ipsala hayvan barınağı rezaleti

Edirne Belediyesinin hayvanlara karşı tepkisi giderek salakça bir hal almaya başlamıştır.. Ortadan kaybolan köpekler.. Barınaklardaki köpekler.. Çevreye zararlı olduğu düşünülen hayvanlar veteriner kontrolünde olmalı. Barınaklardan dışarı salınan köpekler Edirne'nin arka mahallelerine salınıyor, ki salınmalı bence doğal hakları bu. Ama bu kontrolsüz büyümeyi beraberinde getiriyor. Ve barınaktaki bütün hayvanların birbirine hastalık bulaştırmasına temel hazırlamakta olup, ''doğal'' seleksiyonu aksatmaktadır. Edirne iline kaydını aldıran öğrencilere para vermeyi öngören belediye, hayvanlara harcasın bu parayı.

gecenin şarkısı

Here comes the rain again- hypnogaja .