bugün

hoş gelmiş altıncı nesil yazar.
hoşbulmuştur. hoşbulmaya devam etmek, hoşgeldin demek istemektedir.
(bkz: zerdüşt)
(bkz: böyle buyurdu zerdüşt) *
internet karsısında dünya'nın ve ülkenin ne kadar da kücüldügünü görmemi tekrardan sagladı.

eski okulumun simdiki sahiplerinden.
TSK düşmanlığı yapanlardan biri.
(bkz: bölücü zihniyetin sözlükteki yansıması)
(bkz: #6682603)
nickine bakıldığında ateşe tapan bir kavim akla gelir, kendisi islami terimleri yorumlar ve ilk çelişki burada karşıya çıkar. ama okudukça görürsünüz ki; aslında sinsi yazar, muhafazakar takılıp, orduyu karalar, amacı laik-antilaik ekseninde, çaktırmadan orduyu karalamaktır. ama muhafazakar değil etnik bölücülük yapan bir pkk'lı tadında yazmaktadır.
kendisine şarkı armağan etmek istiyorum;

dağları deldim tek başıma
kotamı da aştım bir tek ben

devamını bilmiyorum, parası neyse vereyimde tamamlayın yahu.
ateşe tapmanın yasak olduğu ve dışlandığı dönemlerin yıkılıp yerine "ateşin" özgür kılındığı dönem adı...
(#6688914)

(bkz: don t feed the fucking troll)
(#6689023)
neo fettullahçılardan olsa gerek.böyle enteresan laflarla serpiştirdiği entryleriyle lan fettullahçıyım araapça konuşuyorum ama araya böyle entel dantel kelimeler serpiştirebiliyorum diyebilen kişidir.

bu arada hani fettullahçıların dinler arası diyalog olayını anladım da zherdust ne lanbu kadar mı geniş diyalog ağınız var??
bölücüdür efendim bu yazar. sözlükte barındırdığımız sürüsüyle bölücü gibi. bu ülkenin kendi topraklarında büyüttüğü sürüsüyle bölücü gibi.

kürt milleti tanımını savunuyor bu yazarcan. kürt milleti diye bir saçmalık yoktur yazarcan. kürt halkı vardır. bu topraklarda sadece türk milleti vardır. yüzyıllardır sadece türk milleti vardır ve ebediyen de bu durum aynı kalacaktır.

bölücülük amacıyla kalbi atan insanlar asla kürt milleti tanımına kimlik kazandıramayacaktır. böyle bir kimliğin olması için bir kürt devletinin kurulması gerekir. hadi gidin kurun allah aşkına ya. biz burdayız. bi gidin kurun allah aşkına. bi gidin kurun da ziyaretinize gelelim. bi kurun da dünya şahit olsun 6 saatte bir bölücü halkın yok oluşuna. sonra güneşimiz dediğiniz ada insanını da şan eğitimine göndeririz. ''kendim ettim kendim buldum'' u söylesin diye. geriye bu görüşten bir allah'ın kulu kalacagını sanmıyorum da oldu ya kaldı, güneşinizin arkasından back vokal yaparsınız...

(bkz: ne mutlu türküm diyene)
(bkz: allah aşkına gidin kurun kürdistan ı)
(bkz: hemen ziyaretinize gelelim)
kürtçe bir kelimedir aynı zamanda şu an anlamını hatırlamama rağmen. Taksim'de bu isimde bir cafe vardır.
(bkz: #6688914) ultra sıçıcı yüksek ihtimalle bir keko ya da arapçı olsa gerek.
kendisine şu türküyü göndermek istediğim dağlı.
http://www.turkulertube.com/video_8U3TQ479F1N.html
(bkz: dağdan indim nete)

yeni filmimin yıldızı berduşt!
dumanla haberleşen yazar. dağda başka ne bulacak yahu? ıyk gerici.
düşünce özgürlüğünün sınırlarını zorlayan bir yazar.
nickaltına çemkirenlere ve yazdıklarına baktıkça 'güzel yazıyor olmalı' diye düşünüdüren son nesil bir yazar arkadaşımız.
(bkz: ipini çekiverirler kamil)
'dostum kendine dikkat et,lazımsın' dedim. çaylak oldu. döner elbet.(#swh)
çaylak edilmesine üzüldüğüm yazar(ironi is here).

ne yaptıysa kuyruk acısıyla yapmıştır yahu. malum ağır darbe aldı bugün.
mecusi olduğundan şüphelendiğim yazar. koştursun bakalım.
zarathustra. tüm semavi dinlerin bir nevi prototipi olan zerdüştiliğin, platon düalizminin, cennet cehennem, ehrimen hürmüz yani şeytan ve melek gibi kavramların mucidi. dini vecibelerinde sürekli yanması gereken ateşin, yağmurdan rüzgardan falan sönmemesi için kubbe mimari yapısını icad eden iran ateşgedelerinin ruhani lideri. ki ilk en büyük kubbe olan ayasofya kliseside iran ateşgedelerinin tapınaklarından esinlenerek inşaa edilmiştir ve tüm cami i şeriflerimizde birebir ayasofya klisesinin taklididir diyebiliriz, sultan ahmet ve kocatepe camiide dahil olmak üzere. yani velhasılı kelam tüm dinler kültürler sanat edebiyat zerdüştten etkilenmiştir. (bkz: nietzsche)