bugün

entry'ler (20)

furkan gül

anasına ve bacısına bu kadar düşman birisini görmedim.

kişilik özellikleri: yok

gördüğüm yerde anasına kütleteceğim dolandırıcı.

yakup özsoy kuaför

içeride çok farklı bir ambiyans mevcut. Kulaklarında telsizler sapıkça konuşmalar dokunmalar.
ve müşterilerin hepsi bu durumdan rahatsız olduğu halde dile getiremiyor. Ayrıca işlemler öncesi söylenen fiyatlarla işlem sonrası söylenen rakamlar çok ama çok farklı.

Sapığımızın ve sapıkların bulunma adresi;

Adres: Küçükyalı Mahallesi, Bağdat Cd. No:123, 34840 Maltepe/istanbul

Kadın Kuaförleri Odasını göreve çağırıyorum!!

emre olur

twitter hesabını incelediğim kadarıyla sedat peker tarafından sevildiğini herkes anlayabilir...

hepimiz hrantız diyenlerin hocalı yı bilmemesi

birimiz hepimiz hepimiz "hrant, travesti, lezbiyen," olduğu ama bir türlü insan olduk diyemediği kavram kargaşası.

avrofobik

joost lagendijk'in zaman gazetesinde kaleme aldığı "avrupa, mükemmel bir kum torbası" başlıklı yazısının içinde yer alan bir terim. bu terimin açılımı ise: avrupakorkusu...

ağustosta aşk başkadır

"kasım'da aşk başkadır" terminolojisine inat yeni uydurulan bir lügat...

10 ocak çalışan gazeteciler günü

basın emekçilerinin günü...

seks yaparken mola isteyen hatun

"çok delinmekten" ortamda oturamama korkusunun yarattığı hezeyan seks atasözüdür...

seks yaparken mola isteyen hatun

seks yaparken çişi gelmiş hatun yalanıdır...

çaylaksınızloooo

daha milli olunmamış net sosyalitesi... tabiri caizdir denilirse "acemiyim idare et bacı"...

uludağ sözlük le ilgili sık sorulan sorular

çaylakların entriy nedir diye sorup cevabını bulmakta güçlük çektiği uludağ diktasının "nedir" cevabı...

ergenekon kuran ı değiştirecekti

Dağın taşın efsane mitoslarında yer ederken 10 cmlik duvarların eritilemediği yeni bir mizah tılsımı...

redd

klibinde hiçbir erkeğin tahammül edemeyeceği "kadının seni senin yatağında aldatan başka bir erkekle" klibiyle mutlu olmak için yaşamanın yeni adı....

ne kadar çılgın olduğumu görsen ağlarsın diyen kız

ruhsal değişim yaşayan kızların diğer adına "çılgınım" diyen kızların yeni modası...

zherdust

ateşe tapmanın yasak olduğu ve dışlandığı dönemlerin yıkılıp yerine "ateşin" özgür kılındığı dönem adı...

erkek olmanın avantajları

erkek olmanın özgürlüğü eş değerdir bir sultanın kendi donunu yıkaması...

aşk tutulması

Yıllarca yeşilçam tutulması yaşayan Türk sinemasının kan dolaşımını artıran uzay değişimi...

inançlarla dalga geçmek

"sen kiliseye laf at onlarda camiye" dinsel duyguların yozlaşması....

isviçre de minarelerin yasaklanması

Demokrasinin hükmettiği "soğuk bir ülke"...

beni polat abim gönderdi beni işe alın

torpil literatürüne yeni eklenen "mafya torpil" demek.