bugün

rahatlatan eylem.

ismail abi, sadece bir ricam olacak. şu 10 saniye kuralını kaldır da ağız tadı ile beklemeden eksileyelim *
Adam admin bir Update çakar iş biter datalar ile istediği gibi oynar. Sorun şu uğraşmak ister mi o ayrı.
Ayrıca eğer eksi oynayanları loglamıyorsa ben onun programcılığına şaşarım sadece göstermiyor o kadar. Özetle herşeyinizi biliyor. Şifrenizi de bilir encription yaparak saklar ıvır zıvır sözlükte ne yazdıysanız elinde.
(bkz: eceli gelen köpek cami duvarına işermiş) sözü akla geliyor.
sevgiliye ihanet gibidir.
Canım sıkıldıkça yaptığımdır.
tavşan dağ meselesi.
o kadar eskiye rağmen ne karması düşer ne de istatistiklerde yerini kaybeder. evet.
zevkle eksiliyorum.

(bkz: yönetim istifa) (bkz: yönetim istifa)
bu sefer (bkz: ad soyad gözüksün mü) yapmadığım olay.. bundan bile zevk alamayacağım şu an. hatta şu başlığı görünce farkına vardım eksilemeden okuduğumun. eksileyecek kadar bile neşem yok ne acı.
Şuanda yaptığım eylem. Zall bey beni silik yapmaz umarım.
#zallistifa
Az önce yaptığım eylem. Adam mütevazi. Mark gibi kendisini ve karısını "engelletmiyorum kardeşim " tarzında egosu yok. Deneyiniz çok zevkli.
valla eksi butonunu delercesine eksilemişler.

görsel
şahsen kendisinin yazarlık konusunda ufacık da olsa bir yeteneği olduğunu düşünmediğim için eskilerde sık sık yaptığım eylem. artık o da bir yazar olmadığını anlamış olacak ki doğru dürüst entry girmiyor, e biz de haliyle eksileyemiyoruz.

adamın yaptığı tek şey, ekşi sözlüğü klonlamak, bu kadar. sonra da para saymak, bu kadar.
güncel Önemli Başlıklar