bugün

az önce zall'ın anlaşılmamış entry lerine bakıp, kadıköy entrysini gören bünyenin, harbiden de kötüymüş deyip, "bir eksi de benden, al amk!" şeklinde gösterdiği reaksiyondur.

(bkz: risk budur)
risk budur. game of thorns'taki ölüm oyunu gibi ya kralsın yada ölü.
hoşuna gittiği yönün de söylentilerin olduğu hareket.
gayet doğaldır. hiçbir yazar zall ile aynı fikirde olmak ya da düşüncelerini onaylayıp beğenmek zorunda değildir.
neden olmasın.
garip bir mutluluk veren eylem. *
(bkz: peki zall da bunu görecek mi)
Çok hoşuma gidiyor lan iyi aklıma geldi gidip bir iki kere daha eksikliyim.
özgür irade sonucu gerçekleşen doğal bir tercihtir. zall ile aynı fikirde olmayabiliriz, düşüncelerini beğenmiyor olabiliriz. normaldir.
dagdan gelip bagdakini eksilemek gibidir.
dağdan gelip bağda çirkeflik yapmaktır. zall zalim bir tutum sergileyebilir, fakat sizler; cesur silikler olarak hiç unutulmayacaksınız.
çok zevk alınılan eylemdir evet evet eksi eksi.
az önce hiç lüzumu yokken yaptığım ve çocukça bir mutluluk yaşamama sebep olan eylemdir. halbuki herif "dünya yuvarlaktır" minvalinde bir tanım yapmış.

olsun ulan çok zevkli yine de otoriteye karşı olan her eylem gibi.
istemsizce bir gülümsemeye sebep olan eylem.
Az önce gayet iyi sayılabililecek bir girdisine bastım eksiyi.
sonuç: Bir anda sevgi pıtırcığına döndüm resmen. Dört bir yana gülücükler saçıyorum.
görsel
Kendisi kimlerin eksilediğini görebildiği için Zall tarafında "son gülen iyi güler, hem de isteyerek nihahaha" nidalarıyla sonlanacak eylem.
logluyor olabilir. statükocular dikkat kesilsin.
sikmekten beterdir. demek onun çiftliğinde onun silahıyla onu vurdun, götünden kan alır bak demedi deme!
Allah'a isyan etmek gibi bir duygu/ korku/ huşu uyandırır; acaba hesabınız kendiliğinden silik mi olacak...nickaltınız nereden geldiği belli olmayan goblin yazarların hakaretleriyle mi dolacak...çıplak fotolarınız mı ifşa olacak...belirsizlik, tedirginlik.
patronun ensesine tokat atıp,

"nabıyon lan mal"

demek tarzı bir eylemdir.
kıskançlıktır.
Defalarca yapmış olduğum eylem.
Demirden korksak trene binmezdik evlat.
Çok zevkli olan eylem.
Kendini bilmez densizlerin yapacağıdır. Zall'ın narin naif yufka yüreğini adeta paramparça edeceğinizi bilmez misiniz?
(bkz: Bırakın allahından bulsun)
(bkz: Full eksi basmak)
O nasıl bi şey lan?