bugün

'ben böyleyim'lerine o.bayülgen'in tavırları gayet iyi giden kişi.
(#570235)
bende yüzüklerin efendisi çağrışımı yapan sanatkar. (bkz: nazgul) (bkz: serbest çağrışım)
cınsıyetını bır turlu cozemedıgım sarkıcımıydı neydı
hassas olduğu kadar duygusal,duygusal olduğu kadar hassas biridir.görüntü itibariylede,korkutucu bir tercihi(!) simgeler.o böyledir,budur.
gay olduğundan fena halde şüphe duyulan, ağladımı felaket anırarak ağlayan, hassas mı hassas, duygusal mı duygusal kişiliğe sahip erkekimsi insan türü. bülent ersoyla akarabalığı hissedilir düzeyde olan yaratık.

(bkz: insanlar neden böleee bööööööö!!!)
bugün adana anadolu lisesi'ne gelerek öğrencilere bol moral sağlamış, birçok musiki eserini okumuş ve öğrencilerle dans bile etmiştir.
duygusal bir efemine o. her ne kadar "deh deh düldül" diye bir $arkı sözü olduğunu hatırladığımda bu nev-i $ahsına münhasır polifonik gebe$e kamuya açık yerlerde edilmeyecek lâflar etsem de samimiyetinden gıddım ku$ku duymadığım için ekran kar$ısında rastladığımda "lan yılmaz, susuz bahçelerin quadrifogliosu" demekten alamıyorum kendimi. mor bir fularla görmü$tüm beyoğlu'nda bir keresinde, marketten muratti alıyordu.
adana anadolu lisesinin üşenmeğip sırf öğrencilere moral olsun diye okula getirdiği sanatçı.
ağlayan birini gördüğümde aklıma gelen enteresan kişilik.
minas morgul'ün küçük versiyonu.
sabah programlarında "ben boyleyim" diyen insan.
cilt kanserine yakalamış, bir süre ekranlarda görülmemiştir. kanseri atlattıktan sonra tekrar görmeye başladık kendisini.
adana'da sular yolunda, özgiray apatmanında evi olan şarkı çığıran insan. *
şarkı söylemeye başladığında boğazındaki damarlar erekte olup boru tipi bomba misali patlayacakmış gibi durur. tabii eskiden olmaz idi yaşlılık işte ne yaparsın.
saç modeli beni hasta eden gırtlağındaki o damarları şişire şişire ağzındaki tükürükleri birleştire birleştire şarkı söyleyen pek bi güzide şarkıcımız.????
soyadından dolayı mıdır bilinmez bir melankoliye sahip ağlaya ağlaya dibini sulayan bülent ersoy tarzı bişe.
"atletik vücudumu sadece lösemili çocuklar için sergilerim" diye açıklama yapmış kimse.

http://www.sabah.com.tr/g...41CB9C162EF7470A2D15.html

aha buda ispatı
son yıllarda görmediğimiz insan. tv'ye falan da çıkmıyor , neyse gitti kurtulduk.
tombik bir bünyeye sahipken bir anda bir deri bir kemik haliyle arz-ı endam etmiş bir zamanların ümit veren sanat müziği, şimdilerin sıradan fantezi şarkıcısı.
(bkz: john merrick)
korkunç bir şahsiyet. her yönüyle. ruhu, benliği, fiziği, saçı, şekli şemali, kurukafası...
türk sanat müziğine önem vermiyorlar diye salya sümük ağlayan, ağladıkça komik olan bir sanatçı.
bir sabah programında ''musikide herkes iki yüzlü'' böhüayyeeee diye saçma bi efektle ağlayarak ekran karşısındaki beni hayretler içersinde bırakmış adamdır.*
ibrahim tatlıses'in vaktiyle arabada unuttuğu kişi. kameralar önünden arabadan ağlaya zırlaya çıkışı unutulmazdı. saatlerce kalmış arabada yavrucak. *