bugün

entry'ler (310)

başkasıyla yiyişmiş kızı alnından öpen tip

bu başlığı açan halet i ruhiyeden daha talihsiz değildir.

yazarların 2012 de kazandığı üniversiteler

ege üniversitesi radyo televizyon ve sinema. her türlü bilgiye açığım sevgili sözlük halkı.

ecstasy

yoğun mutluluk ve enerji hissi veren hap. tanımı da yaptık e hadi başlayalım o zaman.
* allahım o da ne? mükemmelim. özgüvenim tavan yapmış durumda. bu sesler. notalar midemin içine kadar işlemiş. mide dedim de sahi o midemdeki his ne? platonik aşkımla belki de karşılığını alabileceğim ilk buluşma. koşmak istiyorum. bağırmak istiyorum. beynim kafatasımın içinde sürekli dönüyor, durmuyor. konuşma isteğimi durduramıyorum. bilincim apaçık. kuş kadar da hafifim. hayat sandığım kadar da iğrenç değilmiş be? hatta süpermiş lan. evet. bu hafiflik mükemmel.
* bacaklarım ağırlaşmaya başladı sanki. içimdeki bu sıkıntı ne lan? ışıklar ve müzik iç gıcıklayıcı bi sinek vızıltısı gibi. az önceki sevgi pıtırcığı, hayata ultra pozitif bakan denyodan eser yok. ağızdaki sakızı atar atmaz dişler birbirine kenetleniyor. gıcır gıcır iğrenç bi ses.. önümüzdeki 24 saat uyku yok. yemek yok. ve gerçeğin tam ortasına çakılmanın ne demek olduğu. artık doğru düzgün hiçbir şeyin mutlu edemeyeceği gerçeği. kısaca tüm insani hisleri öldürür. insanlıktan çıkarır. net. kullanmayın kullandırtmayın.

behzat ç

takır tukur yumruklayan bir bölüm olmuş bu. öyle ki kalkmaya bile fırsat vermemiş.

--spoiler--
sadece 5 dakika daha yaşamak istedim. bütün öldürülen kadınlar gibi.
--spoiler--

spartacus vengeance

--spoiler--
güzel bölümdü, fena değildi ama benim takıldığım nokta crixus. adamı iyice taşşak oğlanına çevirdiler lan. gelenden gidenden zopa yiyor. lucius olmasa az daha göt altına gidiyordu yine. ama bu mısırlı denyoyu feci bir ölüm bekliyor bence hem de crixusun elinden. demedi demeyin hafız. sezon finaline yaklaşırken hala ağır gidiyor dizi. ama finalde yine tam on ikiden vuracaklar tabi. bakalım.
--spoiler--

sivas katliamı davasının zamanaşımına uğraması

beni hiç şaşırtmayan karardır. nasıl olsa cumartesi günü derbi var unutulur gider. yanan yanmış, ölen ölmüş nasılsa. stadyumlar, kahveler yine doldurulur vurdumduymaz öküzler tarafından. üstelik hiç suçluluk duymadan. buyrun hepinize hayırlı uğurlu olsun, bunlar daha başlangıç.

illuminati

hakkında şunu ifşa edecem, bunu açığa çıkaracam diyen denyoların aslında hiç bi sikten haberi olmadığı örgüt. netten üç beş yazı bul, üstüne bu konu hakkında gerçekten kafa yoran, bir şeyler bulmaya çalışan insanların yazılarından kopyala yapıştır yap, olsun bitsin di mi? lan ne kadar gereksiz insanlarsınız haberiniz var mı? insanlar sizin yüzünüzden bir araya geldiğinde bu konuyu açıp taşşak geçiyorlar lan. bu konunun bu kadar ayağa düşmesinin sebebi siz ve sizin gibi ossuruktan nem kapan gerizekalılar farkında mısınız bunun? aha burda piramit var, aha burda göz var deyip, senelerdir muhabbeti geçen konuları ilk kendi keşfetmiş gibi yazan bir kaç geri zekalı yüzünden insanlar ciddiye almıyor artık bunları.

pringles illuminati oyunudur

--spoiler--
bildiğin "peçeteye attır" diye sübliminal mesaj yüklüyor ulan nesini anlamadınız?
--spoiler--

arkadaş şimdi ben michael sikkofield cümlelerinden arak bu entry e mi yanayım, böyle saçma sapan argümanlar öne sürüp de illuminati gibi kapsamlı araştırılması gereken ciddi bir konuyu ayağa düşürdüğünüze mi yanayım bilemedim.

--spoiler--
başka resimler de var ancak bu "düşünebilen" zeki insanlar için yeterli resimlerdi
--spoiler--

fazla attırma peçeteye. çok biniyosun el arabasına ondan oluyo bu sivilceler.

dekadans

genel olarak pink floyd tadı alınan 21 albümünden mükemmel bir redd şarkısı. bu şarkı ve albümle ne kadar sağlam olduklarını göstermişlerdir.

63336

ingiltere de faal bir telefon servisi. çatır çutur komplo teorileri üretilebilecek şöyle de bir reklamı var.

http://www.youtube.com/watch?v=woQZYhAxS90

gerçekten ilginç ama.

facebook milliyetçileri

yine iş başında olan faydasız insan topluluğu. her şehit haberinden sonra revizyona girer bunların duvarları. bir iki ordan burdan kopyala yapıştır yaptıkları sözü döşeyip, profile de bayrak resmi koydu mu vatanın cengaver savunucusu olurlar bunlar. en fazla üç gün sonra da bir daha bahsi bile geçmez şehitlerin. tek amaçları vicdan masturbasyonudur yani. ha bu arada her siyasi tartışmada 'baban kimdi bilemezdin şerefsiz' i yapıştıran kişiler de söz konusu denyolarla aynı kişilerdir.

3 nisan 2011 ösym basın açıklaması

daha doğru düzgün konuşmayı bilmeyen bıyıklı bir amcanın süper kurumuz biz, çok titiz çalışırız, mükemmeliz biz ösym olarak şeklinde demeçler verdiği açıklama. kopya iddialarını çürütecek hiç bir açıklama yapamayıp sadece laf kalabalığı yapan bir adamın başında olduğu bir kurumdan da pek bir şey beklenmezdi zaten. ülkemde de devlet dahil hiç bir kuruma güven olmayacağının kanıtıdır bu. allahınızdan bulun. ne diyeyim.

deniz yılmaz

konser videosunu izlemeden önce kendisi hakkında pek bir bilgim ve yargım yoktu. bir kaç kurban şarkısını dinleyip ehh fena değilmiş tepkisi vermiş bir insanım ama o damcıkaazlı dediğin adam seni mikrofon sehpası haline getirir, ağzına mikrofonu sokup kıçından da kablosunu çıkarır o şekilde inletir sahneleri. hey yavrum hey.

(bkz: ronnie james dio)

http://www.youtube.com/watch?v=-BcQwKFzns0

esat oktay yıldıran

öldükten sonra adına şehit denilerek mezarında yatan şehitleri; bu kişiye ''insan'' veya ''adam'' denilerek insanlığı; öldüğünde tabutuna sarılan bayrağı bile utandıran ruh hastası, sapık, işkenceci, katil. bir de adına oğulları tarafından açılmış bir hayran sayfası var. söylenecek pek bir şey yok.

http://www.facebook.com/a...d=125947974221&v=info

yağmur sadece romantizm değildir

(bkz: barajlar dolar)

lisede 45 cm lik haremlik selamlık kuralı

(bkz: nevit kodallı güzel sanatlar lisesi)

nevit kodallı güzel sanatlar lisesi

mersin de bulunan, adından da belli olacağı üzere güzel sanatlar üzerine eğitim veren bir lise. aynı zamanda 45 santim gibi acaip bir uygulamaya ev sahipliği yapmış okul. şöyle ki, kız ve erkek öğrenciler birbirlerine 45 santimden fazla yaklaşamayacak. ayrıca etek giyen kız öğrencilerin sıralarının önüne ek tahtalar yapılmış, yemekhaneler ayrılmış. uygulamayı hayata geçiren müdür ise hala görev başında. sanat eğitimi veren bir okula içindeki tüm ilkelliği, iğrençliği, olmamışlığı kusuyor. birileri güzel mi dedi? sanat mı dedi? demokrasi mi dedi? eşitlik mi dedi? hepsi mevcut ve itinayla uygulanmakta görüldüğü gibi güzel ve yalnız ülkemde.

`http://www.ntvmsnbc.com/id/25169690/`

polis tekmesiyle bebeğini düşüren öğrenci

allah belasını versin öyle öğrencinin. sen kalk hem küçücük yaşta hamile kal bi de üstüne anarşist ol git yüce padişahımızı protesto et he mi? iyi olmuş lan. hatta eli değmişken direk bu kadını öldürseydi kahraman polisimiz. suçlu olan kurbandır burda. hatta kahraman polisimizi de tebrik ediyorum. sonunda bebek de öldürebildiniz!

eski sevgiliyi hala sevmek

ah be gece gece dolu kafayla tıklanacak başlık mıydı bu? kafamı s..iim diyor ve devam ediyorum saygıdeğer sözlük ahalisi. seneler geçti üstünden.eski sevgiliyi rüyada görmek başlığına da defalarca uğradım. uğramaz olaydım. aslen pek aklıma gelmese de rüyamda gördüğüm gün tamamen kötü geçiyor. kendimi içki masasında buluyorum bilmeden. pişmanlık mı dersin geçmişe duyulan özlem mi dersin artık herneyse bitirdi beni be. ve kendisinden hiç iz bulamamak daha da kötü. hani sadece ne yapıyorsun ne ediyorsun diye sormak, oturup ayaküstü muhabbet etmek istiyorum ama olmuyor, olamıyor. o hayatına devam ediyor belki mutlu belki mutsuz. bir arkadaşın ısrarları sonucu istanbula gittim bir haftalığına. kendisi de oraya taşındı, şu anda orda yaşıyor. belki en işlek caddede * karşılaşırız diye paso oraya gittim, yürümekte olan her surete dikkatlice baktım ama göremedim, bulamadım. aşırı derecede subjektif oldu entry farkındayım, silinebilir de bu entry ama, yazının ana konusu birileri birilerinden bağımsız hayatına devam ediyor ve birilerinin hayatına devam edebildiği veya edemediği kendisini hiç ilgilendirmiyor. en çok da bu koyuyor be sözlük.

hayır oyu isteyen chp lilere otomobil çarptı

ey millet! ister inanın ister inanmayın ama bu hikaye tamamen gerçek!! bir adam akp anayasasına hayır diyeceğim diye dolaşıyormuş ortalıkta. ertesi gün bir akrabasını köyde eşek depmiş. aynı adamın dayısı yolda yürürken ayağı taşa takılmış, kafasını taşa vurmuş. hala yoğun bakımda. en sonunda bu adam ailesiyle trafikteyken kamyonun altında kalmışlar hepsi ölmüş. bana bu hikayeyi bizzat yaşayan arkadaşım anlattı.(?) sen de bu maili en az 20 kişiye ulaştırmazsan başına büyük felaketler gelecek! bir arkadaşım bunu ciddiye almamış, kız arkadaşıyla yürürüken bir grup zırtlan sevgilisine laf atınca bir şey diyememiş, adamlardan 'la manitana sahip çıksağa' diye çok görkemli bir dayak yemiş.
(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım)
(bkz: şehir efsanesi tadında haber yapmak)