bugün

haddinden fazla yavaş ve haddinden fazla daha yavaştır.
yurt denilen mekan ayda 500-600 tl bayıldığınız "özel" yurt olsa deyu insanın cinnet geçirmesine sebep olan, bırakın filmi, facebook'ta video izlemeyi, msn'den arkadaşın gönderdiği world belgesi dahi alınamaz.
eve çıkmanın başlıca sebeplerindendir sözlük. anlıyor musun?
yavaşlığı dillere destan lanetler olasıca iletişim bağlantısıdır. hani dünyaya bağlar ya, işte bu pezevenk bildiğin pamuk ipliğiyle bağlar adamı. gıkını da çıkaramazsın.
geceleri 1 Mb i gören internettir.Akşam 6 ile 1 arası gogıla giremezsin.*
bilgisayar öğrencilerinin deneme tahtasıdır.
bu entry'nin girildiği hattın bulunduğu internettir.

(bkz: sikeyim yapacağınız işi)
Fakir. Net.
ne kadar özel yurt olsa da gece 2 den sonra şahane olur. sonra inadına en uzun videolar açılır, torrentler indirilmeye başlanılır.
" 2020 olimpiyatlarını Tokyo ya verdiler..." Ohaa.. Bak entry şimdi ulaştı...
5 yıldan beri telefonumun vazgeçilmezi olan ağ bağlantısı.
yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı.
bela bir internet çeken bilir. bu sene bu derdi çekiyorum her ne kadar özel yurt olsa da aşırı yavaştır günün bazı saatleri iyidir ama bazen bir siteye 5 dakikada girebilirsin.

(bkz: eve çıkma nedenleri)
(bkz: insanı ruh hastası eden durumlar)
Yavaş olma ihtimali yüksektir.
Basit bir Network dinleme ile tüm gizli bilglere erişile bilecek ortamlardır. Özellikle bayanların bağlantılarında beler yakalandığını görseniz şaşarsınız.
onlarca öğrenciyi taşıyan ağdır. not: antalya da 2 mb/sn indirme hızıyla kullandığım internetim için ev arkadaşı arıyorum.
bizi çok sever ve kötülüklerden korur bu yüzden sürekli güvenli internet uyarısı verir, hiçbir şeyi açmaz. torrente karşıdır.
gece gece küfrettiren internettir. harbi bok gibidir.
Ultra uyuz, fiber fitil edicidir. Megabitini züktüğüm.
Sorsanız fiber internet tanımlaması ile 56k modemleri hiç aratmayan intetnettir. Günde en az 9-10 kere gider. Bi kantır oynayamadık koyduğum yerinde.
çalışsa çalışsa ancak bu saatte adam gibi çalışabilecek internettir. tabi torrent kasan oç lar yoksa.
acil olarak çözüm bulmam gereken internet.
16 megabit olan internet. evet çok yavaş bir internetim var.
illallah ettirir. şükür eve çıktım da 24 mbit'in keyfini çıkarıyorum.
ikinci öğretim öğrenciler için problem olmayan internettir.
(bkz: telefondaki adam)
bu fiberi kime yapmışlar anlamadım mk. ''yurdumuzda fiber internet var'' deyip google sayfasını bile açamayan bir internet ağına sahip olmamız fiberi falanda yalan eder. çok illegal fikirler düşünmeye başladım.
güncel Önemli Başlıklar