bugün

heryerde bulamayacaginiz güzellikteki hatunlardir,

Erkekleri Türk erkeklerine çok benzesede, kadinlari Türk kadinlarindan tamamen farklidir.

uzun boylari, derin bakislari ve tam bir ask kadini olmalariyla ünlüdürler.
komşu ülke yunanistanın bayan fertleri.
akla bizans prenseslerini getiren kızlardır.*
değişik fanteziler kurma hayalini bize tattıran gevur yunan fertleri...
nedense çoğunun adı elenidir.

edit: tamam lan siz başka bir ad koyun...
kumral, zayıf ve kıllı* kızlardır.
(bkz: katerina moutsatsos)
benim görüp görebildiğim kadarıyla güzel hatunlardır. tuğçe kazaz'la 1-0 yenik durumdayız zaten, durumu 1-1 hatta 2-1 yapmak isterim fırsatım olursa.
türk kızlarından daha anlayışlı ve güzel kızlardır...
aç türk erkeklerine dönüp bakmayacak kızlardır. *
akdeniz'in incileri, esmer güzelleri.
hepsi şarkı söylerken bu kadar güzel olabiliyorsa fiziksel özellikleri şahsım adına hiç önemli olmayan kızlardır. o mükemmel dil, güzel bir kadın sesiyle kaynağını ancak bu kadar tanrıçalaştırabilir.
(bkz: despina vandi)
(bkz: angela dimitriou)
(bkz: haris alexiou)
güzeli cok güzel cirkinide cok cirkindir .
bide biyikli olurlar genelde .
şimdilerde ellerinde taşları ve molotof kokteylleri ile baskının, zulmün, sömürünün hesabını soran kızlardır.
farkli bir güzellige sahip ve cana yakindirlar.
tam olarak tipsiz ama çekici olan kızlardır. türkler, ermeniler, ruslar, iranlılar, bulgarlar vb pek çok milletin aksine yunanların kızları çirkin erkekleri güzeldir.
yunanistan'da yaşayanları çirkin ama kıbrıs ve türkiye'de yaşayanları afet olan kızlar.
daha geçen gün harika olduklarına karar verdiğim gruptur.
türk erkekleriyle samimi ilişkiler içerisinde olan kızlardır, kendilerini severiz. yarısı çok güzel, yarısı çok çirkindir.
en güzel gözlere sahip kızlardır.
türk kızlarına nazaran daha bir geniş ufukları olan, ortada bir sorun varsa eleştirel değil de sonuca daha bir etki sağlayacak yaklaşımları vardır. sempatiktirler. ''ben birşeyim'' edasında bulutların üzerlerinde gezmezler ve genelde sıcak kanlı olurlar. candır onlar can cannnn..
çoğu güzel ve bilgili kızlardır. yav ben türküm sevmezsin sen bizi dediğinizde , devletlerin problemi beni ilgilendirmez benim için insan insandır demiş beni hayran bırakmıştır kendine kimileri.
yüzleri genelde birbirlerine çok benzeyen kız tipidir. bir yunan kızını 1 km öteden yunan kızı olduğunu anlarsınız o kadar belli ederler kendilerini. çok çekicilerdir.
(bkz: olsada yesek)
(bkz: anne bak tas)