bugün

fena halde sıçılmış araştırma sonucudur. yılda 63 seks nedir ya. nüfus artış oranlarına baksınlar hele birde. hem herkes durex mi kullanıyor lan. sinirlendirdiler akşam akşam.
onların açlıktan ağzı kokarken bu cok zor.
önemli değil. hamilelik dönemleri bizim araştırmalar da ilginç sonuçlar almamızı sağlıyor. masturbasyonda birinci olabiliriz. en azından yunanları geçeriz.
Türkler prezervatif almadığı için karalama kampanyasıdır o. (bkz: et ete değecek)
Yunanlılar, kediler gibi sabah akşam çiftleşeceklerine biraz ekonomileriyle ilgilenselerdi, bugün ortalığı yıkıp yakmak zorunda kalmazlardı efendim.
henüz şahin k, nuri alço ve tecavüzcü coşkun abimizi tanımayan insanların söyleyebileceği anket sonucu. bu abilerimiz herkesin açığını kapatır. rahat olun.

not: tecavüze karşıyız.
bir türk, bir fransız, bir amerikalı, birde yunan erkeği 1 ay boyunca kampa sokup deney yapsınlar. türk erkeği kampın 5.günü yan odada yorgunluktan uyuya kalmış fransız arkadaşın odasına dolar onun yanındaki hatunu bir güzel paklar sonra diğer günlerde diğerlerinin yanına koyulan hatunlara da ayarı verir. yok öyle araştırma kıçınızdan performans uydurmasın durex buradan söylüyorum akıllı olsunlar! bak çok kızdım.
cem yılmaz'ın çok güzel özetlediği üzre her üç kelimesinden biri "koymak" olan türk erkeği nasıl olur da yılda sadece 63 kez seks yapar?
mazallah 100 ve üzeri olsaymış demek uyurken bile "amına koyayım" diyecekmişiz desenize...

not: kendi namıma, senelik 63 ortalamayı zinhar kabul etmiyorum...
adamların ateşi başlarına vurmuş tum ülkeyi yakıyorlar. şimdilik kimse onlarla yarışamaz bence.
yunanlılar gelsinde türk kızları ile yatsınlar, bakalım yılda 60 postayı geçebiliyorlar mı?
(bkz: zengin parasıyla fakir karısıyla oynarmış)
doğrudur. kolsuz türk erkekleri üzerinde yapılmış bir çalışmadır. pozisyon zenginliği açısından kısır olsada her gün elizabeth ile defalarca sevişenler var. bu da yıllık 365 sex skoruyla bizleri listenin zirvesine taşır.
doğru bir önerme olduğu düşünülmektedir. zira bir arkadaşımızın odasından çıkmaz oldu çocuk.
araştırmayı yapanları sikerek gözlerini açmak gerekir.
bizim insanımız gerek din gerek toplumsal algılar neticesinde cinselliği öğrenemiyor.
" bir şans da bize ver " dedirtti bak !
idda sahibinden başka kimseyi alakadar etmeyen erkek.

bize ne ki yavrucuğum, git kiminle çiftleşiyorsan çiftleş. hangisi hoşuna gidiyorsa ona vurdur...
yunan erkekleri çoğu türk kızından daha iyi sevişiyor, evet.
sevişmek öğrenilen, geliştirilebilen bişey olduğu için normaldir. 6 ayda bir sevişen türk erkeği düzenli seks hayatım var diyor. ayda bir sevişense playboy um diyor. ayda bir sevişen yunansa yoklukltayım diye yakınıyordur.
Evet Osmanlı döneminde atılan tohumlar neticesinde düğün taverna balık salata rakı her ne kadar onlar uzo yu kendilerinin gibi görüp baklava da hak idda etselerde Turkleşmiş greek topluluğunun nefreti burdan gelir.. 550 yıl turk çarığının altında olmakk zeusun evlatlarına acı koymuştur.. Yazarın derdı ne ki??
sanki babalarınız analarınızı nesilden nesile tatmin etti de türk kızlarını toptan istiyorsunuz genlerinizde yok hödükler. rakamsal değil.
test ettin galiba kıyaslama yapabildiğine göre .
Şimdi nasıl yorum yapalım buna, bir Yunan erkeğinin gözlerine bile bakamadım...
Kıyas yapmak biraz da aksi iddiayı kanıtlamak gerektirir ama siz bilirsiniz yinede...
görsel
güncel Önemli Başlıklar