bugün

sevişirken prezervatif kullanmak istemeyenlerin düşünceleridir.
benzer şekilde dil dile değmeden dil öğrenilmez mantığını da sahiplenmiş, insan ilişkilerinde samimiyeti ön plana çıkartmayı seven ve ilişki kavramına hep belirli bir noktadan bakabilen lerin mottosu. değişik bir açı ile ileri derecede hümanistlik te denilebilir.
ben gülü maskeyle koklamam yiğenim.
(bkz: seyfo dayı)**

edit:Emree N duzeltti, seyfo dayi soylemis bunu.
Kutsal damacana filminde de buna benzer bir söylem vardı.
(bkz: yatak değil mezbaha)
(bkz: elini attın mı et gelecek et)
(bkz: prezervatifsiz ilişki)
(bkz: kan çıkar)
(bkz: kalp atacak aga) *
(bkz: ten tene değecek)
atın ölümü arpadan zihniyetli abilerin mottosudur. ingilizcesi because feeling is everything dir.
abuk subuk insanları dünyaya getirenlerin cinsel birleşmeden önceki felsefeleri.
kebap şişine et dizerken babanın emridir.
prezervatif denilen yeni nesil icada zaten oldum olası tavımdır. insanın içine girdiği küçük kaygan deliği adam gibi hissetmesi gerekmekte. zaten her birimiz sırf zevk için, ateşli tenlerin birbirinde erimesini hızlandırmak için sevişmiyor muyuz gençler? o zaman neden araya parazitler sokuşturuyoruz? kahrolsun prezervatif, yaşasın tenlerin uyumu.

tanım: karşı cinsin bedenini iliklerinde hissetmek isteyen sevişgen deyimidir.
internette dolaşan versiyonu: "sanalda olsa @ @'e değecek" şeklindedir.
etçilerin vazgeçilmezidir. evet.
prezervatife hayır diyor ve maalesef katılıyorum. hayır.
zevkine düşkün insanların hayat felsefesidir. solda dönüp dolaşan prezervatif başlıkları nedeniyle zihinlerde yer edinmiştir.
nedense kulağa hep bir iğrenç gelir.
corona nedeniyle iptal.
Önümüzdeki hafta olacak kurban bayramında kesilen etlerin paylaştırılırken birbirine değmesi olayıdır.
et giren yere dert girmez.