bugün

yeni tasarımıyla ikinci dünya savaşıyla ilgili siyah beyaz bir video izlerken tanıştım ve sanırım videonun temasıyla uyumlu olsun diye böyle dedim. değilmiş meğer.
dizaynını değiştirerek daha derli toplu ve kullanışlı hale gelen video paylaşım sitesi.
yıllardır akıllarda yer etmiş temasını bana sormadan haşırt diye değiştirmişler, çok içerledim. alalade video siteleri gibi olmuş.
kaliteli bir video paylaşım sitesidir ancak insan hakları konusunda pek saygılı olduğu söylenemez.
yeni haliyle smart phone'da video açmak için tıkladığınızda ara sıra tekleyerek şaşırtmış vazgeçilmez site.
simgesi de değişmiş olan video sitesi. yeni simgesi pek bir hoş durmuş. çok sevdim lan. bir de böyle jose mourinho'nun simpaş mı yimpaş mı o reklamdaki halini sevmiştim kimse beğenmemişti hey gidi be. ben mi manyağım sözlük anlamıyorum ki.
bu hafta itibariyle teması mutasyona uğramıştır.
arayüzünün değiştiğini, bu başlık altında yazılan onlarca yorumlar sayesinde, defalarca kez öğrenmiş bulunuyoruz.

yeter be! gördük.
lan arifin manchester'a attığı golü arıyordum nereye geldim akü yorumlarının sık dolaştığı site. *
video izlerken zırt pırt reklam çıkan site. sinir ediyor !!
yılbaşı öncesi asıl videodan önce reklam videosu yayınlayarak kalitesini ucuzlatmış paylaşım sitesi.
artık eskisi gibi tadı yok reklam videoları, aynı videoların tekrar tekrar olması gibi.
videolar altında çok yaratıcı yorumlar bulabileceğiniz sitedir.
videomu açıp, kahvemi alıp kar yağışını izleyebiliyorum sayesinde, o kadar sıcak.
şuan girilemeyen paylaşım sitesi.
yazdan beri internette dolaşan her türlü çözüm yolunu denememe rağmen bir türlü giriş yapamadığım video paylaşım sitesi.
giremiyorum derken, sürekli beyaz ekran ve altta bağlanıyor diyor ama bir türlü bağlanamıyor kodum sitesine. o sayfayı öylece bırakıp, yarım saat sonra bakınca girmiş oluyor, fakat bir başka yere tıklayınca bir yarım saat daha bekletiyor.
prekazi'nin monaco'ya attığı golü ararken, kendimi hadise'nin frikik videolarında bulduğum sitedir.
bir nimet gibi.

o değil de, asıl konu; kullanıcılarının en alakasız videoların bile altına küfür edebilmeleri.

yine ders çalışmadığım bir gündü, günlerden sendin aşkım şaslkdşlsdk. öhm, her neyse. "dinlerken ağlıycaksınız" başlıklı videoyu açtım, ne o ağlattı ne ben ağladım. böyle bi anımdır.
gerekli site. Youtube yokken nereden video izliyormuşuz hayret.
eski tasarımına geri döndü sanırım. bu hali daha kullanışlı.
ask president obama diye kırmızı bi telefon koymuşlar siteye. obama sorulan sorulardan en çok oylanana cevap verecekmiş.

edit: eksileyen arkadaşım obama ile husumetin olabilir ama bana niye eksi verdin çok merak ediyorum.
az önce rocket ronnie nin videolarına bakarken sadece 5 tıkta ""songül karlı sütyensiz" adlı video ya geldim.

velhasılı kelam garip bi site azizim.
sabahtan beri beni deli eden sitedir. bi video izletmedi arkadaş ne zaman chrome ile açsam hata veriyor bütün sitelerim kapanıyor.
bazı çok izlenen videoları ısrarla gözünüze sokan, izlemek istemeseniz de türlü yollarla sizi her defasında baştan çıkarmayı kendisine amaç edinmiş site.

o videoların çok izlenmesinin nedeni de bu zaten. dolayısıyla tuhaf bir kısır döngünün yaşandığı popüler video tuzağı. aynı nedenden ötürü videoların altında yazan izlenme sayıları gerçek bir izlenme ölçümünden uzaktır.

sabrinin uefa kupasında attığı golü izlemek isteyen birisi songül karlının memelerinde bulabiliyor kendini bu yüzden.

acılarım biraz dinsin diye sakin sakin "Bach - Cello Suite No.5 i-Prelude" dinleyeyim istiyorum * * zorla bana 5 yaşındaki piyano çalan suratsız veledin videosunu izletmek istiyor. tıklamayacağım kardeşim al işte no.6 yı da dinliyorum o veledi dinlemeyeceğim. deli etmeyin adamı.

(#14266047)
bugünlerde hata veren site.
2-3 youtube sayfası açıp birini kapatmak istediğinizde tüm tarayıcıyı kilitliyor ve bütün sayfalarınızı kapatmak zorunda kalıyorsunuz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar