bugün

Çağın icadı. Buna verilen paraya acımıyorum. Youtube'daki açık kaynaklar faydalanmasını bilen için bir nimet.
videoların gizli olarak atılabildiği bir site ve bu yüzden eskiden izlediğim bazı videoları izleyemiyorum. bir de engelleme falan olsa daha da kötü olur. izlemek istemiyorsan takip etme, keşfetine düşmesin ve izleme. izlemezsen keşfetine düşmez. mesela ben diamond tema izliyordum ama artık izlemiyorum.
Keyifli bir uygulama ancak reklamların dozajını abartmaya başladığından beri kullanmaktan kaçınmaya çalışıyorum. Premium olayı güzel ama ona da felaket zam geldi.
biz sadece aykolik'in kanalını izliyoruz youtube'da...
Youtube cidden sıkıntı. Keyfi değil ama mecbur kaldım kanal açmaya. Japonca geliştirmem için, yoksa hiç meraklısı değilim.
ileride de tekel olmaya devam edecekmiş gibi geliyor. Yani mecburuz neye maruz bırakmak isterlerse ona. X değişebilir ama youtube zor. ilk 2-3 yıl zararına yüksek çözünürlüklü platform gelmesi ve bayağı bi pr yapması lazım.
Muhtemelen içerik üreten youtuber arkadaşların, parasını ödemek için reklam olayını iyice abartan, internetin olmazsa olmaz platformudur. Şöyle global bir platform keşke türkiyeden çıksaydı , acaba şuanki piyasa değeri ne kadardır diyede merak ettiğimdir.
2005 çıkışlı video paylaşım sitesidir. ilk videosu bir hayvanat bahçesinde kurucusunun arkasında fil varken çektiği video ile başlamaktadır. Sitenin ilk sürümünde kullanıcılar video ve abone sayılarında ücret almazken her kullanıcının kendine ait facebook tarzı sayfası bulunmaktaydı. Bu özel sayfada, şimdi gibi sadece kanalın yayınladığı videolar değil kişisel bilgiler, diğer kanalların videolarından eklemeler yapılabilmekte arka plan çeşitli resimler ve şekiller eklenebilmekte ve diğer kullanıcıların yorumları gibi daha birçok özellikler bulunmaktaydı.

Ülkemizde Youtube'a mahkeme kararı ile çeşitli sebeplerle çok kez ulaşım engeli getirilmiş fakat bu engeller daha sonrasında kaldırılmıştır. Siteye 2014 yılında getirilen para kazanma ve reklam koyma özelliği sayesinde site adeta şaha kalkmış ve kullanıcı ve tıklanma oranında en üst rakamlara ulaşmıştır.

ileride youtube'un yerine başka teknolojiler alır mı bilinmez ama insanlığa bilgi adına en büyük katkıyı sunan websitelerinden biridir.
parayı verenlere daha güzel 1080p izletiyor herhalde
görsel
Mkv uzantılı dosyaları daha sorunsuz yükleyip, oynatan video paylaşma, izleme platformu.
2020-2021 şu araya giren reklamların artmaya başladığı yıllar.
içimde tom odell çıkacak artık. anladık tüm gözyaşların başka bir aşkta harcandı. bunu her yerde karşıma çıkarak düzenli olarak söylemek zorunda mısın?
reklamları abartarak kendi ayağına sıkan site. insanlar bașka seçenekler arıyorlar.
Eskiden çok kaliteli içerikler oluyordu. Şu an saçma sapan ne varsa dolu. Sadece zaman kaybı.
Video içeriği oluşturarak reklam geliri kazanılabilen sitedir.
Yeni gelen youtube shorts ile birlikte youtube'da kanal büyütmek de kolaylaştı.
Yapaz zeka ile hızlıca youtube shorts videosu üretebilmek için : https://youtu.be/FrQ0X3WtuZU
reklamları abartmıştır birbinden alakasız reklamlar.
Bir video platformudur.

Tanımı geçtik, bilen biri aydınlatırsa sevinirim. Videoların ücrete tabii olması için en az on dakika olması gerektiği söyleniyor. Gerçekliği nedir?
Reklamsız olan uygulamaları indirin, reklamla karşılaşmazsınız.
reklam olayını abartmışlar. Kısa süreli videolarda bile iki üç reklam çıkıyor.
Ulu'dan daha kaliteli bea.
Yeni nesil televizyonculuk. TV'den tek farkı kanalın altına yorum yazmak ve o yorumun beğeni alması. Bir de bunu kardeşi Vimeo, Twitch falan var. Hepsi aynı özellikte.
YouTube candır ama son zamanlarda iyice bozdu kendine bir çekidüzen versin. Lakin yine de YouTube'u severiz.
shorts ozelliginde surekli tek bacagini tiras edip butun banyo boyunca tek bacagina turlu seyler surup yikayan kadinlar mevcut.

bu tek bacagi yikama olayi bir akim mi cok cahilim keske yok olsam.
An itibari ile sorun yaşanan sosyal medya aparatı.

Bir tek bende mi oluyor? Bu garez bana mı?
igeblock diye bi uygulama indirdim.oradan giriyorum YouTube'a. Bye bye reklamlar.
Seküler taklidi yapan islamcıları sıklıkla görebildiğiniz yer. Düşününce normal aslında. Akp döneminde para islamcılardaydı. Ben mi yatırım yapacaktım youtube? Tabi onlar yapacaklardı!