bugün

bile bile oy veren müslümandır. ibadetlerini alet ederek kurtulamayacağı bir vebalin altına girecektir. (bkz: kul hakkı)
(bkz: akp ye oy verdiğin için pişman mısın)
kazıklı müslümandır!
nefsine müslümandır.
hakiki müslümanın yolsuzluk yapan bir partiye oy vermesi düşünülemez.
yargı süreci devam ettiği için pozitif düşünen müslümandan da öte insandır. adam gibi adamdır.
bunu defalarca yapan müslümandır. 1950'lerden beri. 2000'li yıllardayız diye neden bir ışık bekliyorsunuz ki? 3000'l, yılaarda da değişmeyecek bu.
sonuçta müslüman parti yaptığı için yolsuzluğun mübarek olduğunu bilen müslümandır.
cennetten arsa vaat edilmiştir yada aklı yerinde değildir.
ben bi sürü tanıyorum bunlardan.
Adam olmayacak kişidir. Evet.
yilbasi gunah diyerek kutlamayan ama is oy vermeye yolsuzluk falan dinlemeyen ve yolsuzluk da yapsa ayni partiye oy veren secmendir. Arada bir noel baba bicaklayip cukunu kestikleri gorulmustur.
hocaları asan, ezanı yasaklayan (ezanın çevirisi ezan değildir) partiye oy veren müslümandan daha masumdur.
hırsıza fener tutandır.
kendi zihniyetide o yöndedir. (bkz: minareye kılıf uydurmak)
mesele müslümanlık değil sen hala anlamadın mı ? diye sordurur.
tipik müslümandır. hırsızlık bunlarda, çocuk yaştaki kızları imam nikahı ile yatağa atmak bunlarda, çok eşlilik bunlarda, tecavüz bunlarda, inanç sömürüsü bunlarda, birbirlerinin boğazını kesmek bunlarda...

müslümanlık iyi bir şey mi sanki?
yolsuzluğa zemin hazırlayan müslümandır.
beyin olarak nasıl bir organ taşıdığı merak edilen insandır.

lan az önce izliyorum adamlar rakamlar veriyorlar. 100 milyon dolar. 1 milyar dolarlık ihaleden yüksek kar payı.

amınıskim adamlar takır takır paraları söylerlerken bir düşündüm, daha doğrusu düşünmeye çalıştım. yeminle o parayı kafamda bile toplayamadım lan. hayal dahi edemedim amk.
Türkiye de %50dir.
müslümanların öldürüldüğü 2003 ırak savaşı'nda katil amerika'yı destekleyen partiye oy veren müslümandır aynı zamanda.
http://video.uludagsozluk...sek-batık-kredisi-108095/
aklı kıt müslümandır. onca delile rağmen yolsuzluğa inanmayıp hala oy vermek ahmaklıktır.
artık kinle, nefretle hareket etmiyorum. akp'yi sevmiyorsam akp'ye oy atmam, bu kadar basit. benim artık şahıslarla bir derdim yok. allah kılıçtaroğlu'na, bahçeli'ye, erdoğan'a, gezi eylemcilerine, polislere ve bunların, çocuklarına, torunlarına uzun ömürler versin. onları kaza ve belalardan korusun. siyaset açısından kim kime düşman-dost, iyi-kötü beni ilgilendirmiyor. siyaset, din, ırk, cinsiyet, ülke, etnik, felsefe, inanç ayrımı yapmadan iyi olan her insanı seviyorum.
(bkz: akp yolsuzlukları sıralı tam liste)