bugün

entry'ler (676)

metro turizmin yavşak muavinleri

bir cumshot sevdasına kendi ekmeğiyle oynayan akıl yoksunu insanlardır.

şarkı sözlerinin sonuna boşaldım eklemek

halil sezai - kendi kendime boşaldım

sözlük erkeklerinin şu an dinlediği şarkılar

The Black Keys - Too Afraid To Love You

ölüme 5 dakika kala yapılabilecek şeyler

bu dünyada kalmaması gereken kişileri de yanında götürmek. (5 dakikaya kaç kişi sığdırırsan)

online oyun oynayan kız

eğer knight'ta db priest oynayabiliyorsa evleneceğim kızdır

duş sırasında ağlayan çıplak kız

duş sırasında çıplak olması da ayrı bir mesele tabi ki.

kızların yatakta sordukları sorular

beni seviyor musun? (sırası mı şimdi amk diyemedim ya la)

en güzel lana del rey şarkıları

"yarına çıkmaya senedim mi var" tabi ki

en yakındaki kitabın yazarı

dan brown.

inna-amazing boşaldım

Yusuf Çim-Olsun Bi Kere boşaldım

Cem Adrian-Beni Affet Bu Gece boşaldım

irem derici-kalbimin tek sahibine boşaldım

bengü-saygımdan boşaldım

türklerin asla vazgeçmeyecekleri alışkanlıkları

anahtarla kulak karıştırmak, iş makinası izlemek, dişçiye gidilecek olduğunda diş fırçalamak, maydonozlu birşey yedikten sonra yanındakine "dişimde maydonoz kalmış mı?" diye sormak.

delikanlı adam kot giymez

delikanlı adamın delikanlı sevgilisi olur.

dizi isimlerini fethullah ile değiştirmek

Fethullah duymasın.

avea nın kusursuz çekmesi

Asansörde geçerli olmayan durumdur.

erkeği tahrik eden kokular

am (bkz: amerikyum) kokusu.

dünyanın en kısa maçı

Sutopu 1. Ligi'nde son 3 saniyesi yeniden oynanma kararı alınan iYiK-ENKA maçı tam 85 gün sonra tamamlandı. Dünya spor tarihine geçen en kısa maçta, penaltıdan golü bulan ENKA, beraberliği sağladı.

http://video.fanatik.com....e-gol-ve-beraberlik/46936

Tarih: 21 Aralık 2013... Şampiyonluğun iki güçlü adayı karşı karşıya... Salon sıkıntısı yaşayan iYiK, güçlü rakibi ENKA önünde 9-8 üstünlük kurmuş ve zafere gitmişti.
Maç bitmişti ama, ENKA ‘kural hatası var’ diyerek itiraz etmişti.

ENKA cephesi; 3. faulünü alan iYiK’li sporcunun, oyunun dışında kalması gerekirken, ceza süresi dolunca, bitime
3 saniye kala oyuna dahil olduğunu ve bu esnada hakemin oyunu durdurup, bu hataya penaltı vermesi gerektiğini iddia etmişti.

ENKA önce, Sutopu Federasyonu’na kural hatası itirazıyla başvurmuş ancak lehine bir sonuç alamayınca, 5 Ocak’ta olayı Spor Genel Müdürlüğü (SGM) Tahkim Kurulu’na taşımıştı. SGM de maçın son 3 saniyesinin 16 Mart’da tekrar edilmesine karar kılmıştı.

işte tam 85 gün sonra, iYiK ve ENKA yeniden Ataköy’de buluştu. Zamanı geriye alan oyuncular, Dünyanın ‘en kısa sutopu maçı için havuza girdi. Kural gereği ENKA penaltısını attı, golünü buldu, 3 saniye içinde beraberliğe getirip, 1 puanı kaptı.

Bir taraf üzüldü, bir taraf sevindi. iYiK Başkanı Caner Aksüt “Sutopunun dışında olan insanların vereceği karardan adalet beklemiyordum” deyip tepki verirken ENKA Menaceri Yalım Gören “Puanı almanın değil, adaletin yerini bulmasının peşindeydik” dedi.