bugün

bu bir akp ye oy verenlere sorulan sorudur efendim.
akp ye oy verdiğin için pişman mısın?
zaten sokakta kime sorsan akp ye oy vermemiş, akp yi sevmiyor. sen vermedin ben vermedin o vermediyse kim verdi lan bunlara %50 oyu o zaman.
karşılığı zevkliyse kesin değildir.
(bkz: akp ye verilen oylar)
okuduğumda kendi kendime evet pişmanım dediğim başlık.
ampül partisi seçmenine sorulabilecek olası soru.

cevabı muhtemelen hayır, olacaktır zerre pişman olabilecek tıyniyet bunlarda var olsaydı aynı haltı zaten 3 4 5 kere yemezlerdi.
mahallesinden sevdiği, beraber büyüdüğü arkadaşı mayın patlamasında sakat kaldığı halde ama bunlar çalışıyorlar aağbi erdoganın karizması yeter ağğbi diyenleri tanıyorum maalesef.
kazık girdikçe zevk alan kişilerin muhtemelen pişman olmadığıdır.
o kadar özeleştiri yapacak kadar sorumluluk duygusu ya da vicdanı olan adam zaten neden akp'ye oy atsın?
daha iyisi vardı da biz mi vermedik? şeklinde başka bir soru ile cevaplanacak soru. muhtemelen soranın kem-küm edip daha salak sorular sormasıyla muhabbet devam eder. onunçün muhatap olmamak, he deyip geçiştirmek lazım gelir.
akp ye oy verenlerin derdi hizmet değil, dindar nesillerin ülke geneline hakim olmasından mütevellittir. zira akp ve bunlara oy verenlerin zihniyeti doğru orantılıdır.
pişman olmak yada olmamak bir şeyi değiştirmiyor, şuan itibari ile önümüze bakmak en iyisi geçmişle ilgilenerek bir yere varamayız.
Dun aksam komsumuz menderes beye sordugum soru. Aldigim cevap ise "carpilirsin oglum o nasil soz oyle" oldu. Peki Peygamber Efendimiz'e s.a.v. yapilan hakaretler hakkinda ne dusunuyorsun diye ikinci bir soru sordum. Ona ise "evet cok uzucu, abd buyukelcisine Allah'dan rahmet dilerim." seklinde bir cevabi oldu. O hakaretleri tayyip'e yapsalar ortaligi yikardim diye de ekledi tabii menderes amca.
pişmandırlar herhalde. sonuçta her şey ortada gün gibi. cepler dolduruldu , cemaatler zenginleşti ve doritos yendi. Geriye hoyratça harcanan Türkiyem kaldı.
neden akp'ye oy verdiğini anlayamadığım çevremdeki insanlara aynı soruyu sordum.
aldığım cevap içler acısı "evet askerler ölüyor, ülke korunmasız durumda ama ekonomi iyi durumda ve piyasada oy verecek adam yok."

tayyip erdoğan ve çevresinin en büyük şansı rakibinin olmamasıdır. ama bu yine de göz göre göre ampule oy vermeye sebep değildir. olmamalıdır.
hiç pişman olmayan insanımızda var ya ona yanarım.
kesinlikle pişmanım. 2007'de inanmıştım özgürlük getireceklerine 80 darbesni yapanları yargılayacaklarına ama onlar ihanet etti hem vatanına hem milletine. haram olsun.

inşallah bir dahaki oyum mhp'ye gidecektir. ölürüm de daha o vatan hainlerine oy vermem. akpymiş peh.
Adam gibi baska bir parti olmadigindan dolayi gereksiz tartismadir. Parti yok, biz ne yapalim? Gidip gandiye mi verelim?
Kismetse bu sene belediye seçimlerinde ilk oyumu kullanıyorum ama akp den birine vermem .
(bkz: mahçupsun di mi güntekin)
O kadar beyin engelli olmayıp oy vermediğinizde pişman olunacak bir durum da mevcut değildir.
Daha oy bile veremedik bakalım.
ne alakası var la diye tepki verdirtip aynı zamanda bir nabız yoklama sorusudur. bir şarkı sözü vardır o da şöyledir. haydi anadolu yol kardeşlik yolu haydi anadolu yol kardeşlik yolu şahlansın ne varsa edirneden karsa haydi anadolu ak! ak! ak!...
milenyum çağında halen akp ye oy veren insana sorulması gereken soru.
akp ye oy verdiğin için pişman ?
anneme defalarca sorduğum sorudur.
pisman degilim çunki oy vermedim.