bugün

adamlar ygs 2016 ya kadar parsellemişler. bari bunu ben açayım dedim.

t: 2017 senesinde yapılacak olan sınavdır.

zamanında ötesine yakın bir yerden edit: şu zekayı arsa parsellerken kullansaydık iyiydi.
zamanın ötesine kaçak geçmiş edit: başlığı 2011, yani benim ygs'ye girdiğim sene açmışım. O sene kopya iddialarıyla falan bayağı çalkantılıydı. 2017 ygs başlığını açmış olmam ve bin kişinin sıralamarının yanlış hesaplanmış olması(!) bir tesadüf olabilir mi ? bütün cenabetllik bende mi acaba ?

hehe, gideyim diğer ygs başlıklarını da açayım nihahahahahaha.(şeytan gibi gülen emoji)
allahin izni ile girecegim sinavdir. (bkz: artık önümüzdeki maçlara bakacağız)
edit: üç sene geçti lise sona geçtim maçlar bitmedi son sene mezun olunca yine editleyeceğim.
yıllar sonra gelen edit: girdim gördüm tercih yaptım bekliyorum. Zaman gerçekten hızlı geçiyor böyle bakınca.
3.5 sene sonra yapılması muhtemel sınavdır.
--spoiler--
-inşallah gireceğim sınavdır.

şaka la şaka. sözlüğün kalitesi daha o kadar düşmedi.
--spoiler--
an itibariyle sonuçları açıklanmıştır.
yoğunluktan sisteme hala girilemiyordur.
(bkz: ygs 2023)

yok artık...
ölmezsem sorular açıklanmamaya devam ederse gireceğim sınavdır.
an itibarı ile açıklanan sınavdır. 498 almışım acaba 2 puanı nerden kırdılar.
Zor olacak sınavdır. Bak buraya yazıyorum.
Bana vahiy indi çok zor olacak.
99 lu veletlerin hzırlanacağı sınav.
bakıp göreceğiz..
Seneye adı değişir o sınavın boşuna burda heba olmayın hocam.
Benim 99 lu bir velet olarak 2 milyon 115 bin kişiyi listelere gömeceğim sınav.
önceki ygs'lerden biraz farklı olacaktır.

'99'lardan itibaren simetrik eğitim sistemi uygulanmaya başlandı, alan seçimi 10'dan 11'e kaydırıldı. müfredat baya bi değişti.

hayırlısı be.
Şimdiden iptal edilmesi gereken sınav.
liselileri yusuflatan sınav.
Ygs 2016'dan daha da zor olacaktır.
an itibari ile calismaya başladığım sınav aylar sonra bu entry okuyup duygulanmak icin yazıyorum bunu.
99'lu velet olarak girceğim sınavdır. vahiy inmiş arkadalara zor olcakmış diyolar. (bkz: korkuyom)
Gelen sene eğlenmek için gireceğim sınav. resmen mat1 i özledim.
bir eşit ağırlıkçı olarak girip 2. üni. olarak tıp kazanıp sistemin boktanlığını kendi çapımda ispatlamaya an itibariyle karar verdiğim sınavdır kendisi. okumam herhalde.
Açıklanmayacaktır.
Seneye gireceğim sınav.

Arkadaşlar tıp hedefliyorum. Bu sene geç kaldığım için giremedim. Denemelerde matematik netim 12 Sizce tıp kazanır mıyım¿?