8. nesil yeni bir yazarımızdır. hoş gelmiştir.
yeşildir.
sarısı daha iyidir.
Limondur. Cok cok eksidir.
Olgunlaşmamış ama şekli oturmuş ham meyvadır. Dalından koparılmaz.
nikiyle sözlükte ikizim olduğunu hissettiren yazar.
ben bu niki ilk olarak 2 sene önce inci sözlüke üye olurken almıştım.
inciye üye olurken yan sekmede de limonata tariflerine bakıyordum , bir yerde de en güzel limonata yeşil ve ekşi olandan yapılır yazıyordu.bu niki de o an sallayıvermiş bulundum.sonra yapıştı kaldı işte *
güzel şeyler yazar , güzel insanlar tanır umarım adaşım * *
yarın ki beşiktaş maçı için kadın kılığına girerek bilet almayı planlayan yazar. *
çok espritüel hayata karşı farklı bakış açıları olan nadide bir limon çiçeğidir kendileri. (bkz: dost)tur aynı zamanda.
ingilizcde lime adi verilen ve limonu ziktir ettirten seydir.
bol keseden sallayan yazardır.
1000. entrymi ona adadığım canım arkadaşım *
(#15394849) girdiğim entryden sonra bana özel mesaj atan ve her girdiğim entry i eksilemek uğruna gecesini gündüzüne katan yazardır. ve son olarakta benim için (#15433259) bu şekilde entry giren yazardır. *
başka bir yazar arkadaşın uyarısıyla farkettiğime göre bana ihtiyacı varmış.*
(bkz: #15705015)
queen seviyormuş. queen severlerin olması her zaman iyidir.
sessiz sakin etliye sütlüye karışmayan, yazarımdır ben. provokasyon yapmaz: teknik bilgi, hayatın öğrettikleri falan filan anca bunları falan yazar işte.
üniversite yaşantısında başarılar dilenen yazar. evet.
ismi gibi ekşi olmayan yazardır. hoş sohbet, iyi kalpli, hayattan keyif almayı seven güzel insan. bide dgs kalbine göre olursa keyfi yerine gelecek yazardır. allah kalbine göre versin.
misket limonu olarak da bilinir veya daha diğer adıyla (bkz: lime)'dır efendim .
iki parçaya ayırıp ortasına karanfil yada zencefil taneleriyle donattığında ve bu yeşil bombayı cam kenarına koyduğunda sivrisineklerden kurtulacağına inanların olduğu ekşimsi meyve. Tanımadım. Denenmedi. Kaynakça : feysbuk enteresan bilgiler.
activya da içeceği mideyi rahatlatan içecek için kullanılan meyve.
doğum günüymüş bugün iyi ki doğdun yazarı.
uyuyakalmış ya da karşısındakini iplememiş bir türkü..